Maybelline Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Maybelline Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Maybelline çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Maybelline müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Maybelline şikayet hattına erişebilirsiniz. Maybelline müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Maybelline Çağrı Merkezi Numarası

1913 yılında kimyager Williams’ın kız kardeşi Maybel için vazelin ve kömür tozunu birleştirerek ilk maskarayı icat etmesiyle birlikte başlayan serüven markanın 1915 yılında Maybel ve vazelinin birleşiminden doğan Maybelline adını almasıyla devam etti. Aralıksız olarak isteklere yanıt veren marka ürün ağını genişleterek büyümeye ve yaygınlaşmaya başladı. Dağıtım alanında bir dünya devi olan marka 1996 yılında L’Oréal tarafından satın alınmıştır. Günümüzde ülkemizde oldukça geniş bir kitle tarafından en çok tercih edilen kozmetik markalarından biri haline gelmiştir. Marka kaliteli ve cilt dostu kozmetik ürünleri üreterek pek çok ülkede oldukça geniş bir pazara sahiptir. Markaya veya ürünlere ilişkin herhangi bir konuda bilgi veya destek almak için 0850 280 33 35 numaralı çağrı merkezi hattınız arayarak iletişim sağlayabilirsiniz.

Maybelline çağrı merkezi numarası 0850 280 33 35 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Maybelline Müşteri Hizmetleri Numarası

Dünya çapında en kaliteli maskaraları üreten firma olarak bilenen marka, yıllar geçtikçe maskaraların yanı sıra pek çok farklı kozmetik ürünler üretmiş ve geniş bir ürün yelpazesine sahip bir marka olmuştur. Markanın ürün yelpazesi ise far ve far paletleri, far bazı, BB krem, toz ve likit aydınlatıcılar, makyaj bazı, allık, fondöten, kaş sabitleyicisi, pudralar, göz kalemi, ruj vb. birçok farklı çeşit makyaj malzemelerinden oluşmaktadır. Geçmişten günümüze kadar başarısını, kalitesini ve ününü koruyan marka sektörün en iyilerinden biridir. Markanın piyasaya sürmüş olduğu tüm ürünlere ilişkin konularda müşteri temsilcileri ile görüşebilmek için 0850 280 33 35 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Maybelline müşteri hizmetleri numarası 0850 280 33 35 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Maybelline Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Markanın sunmakta olduğu çağrı merkezi hizmetinden yararlanmak ve müşteri temsilcilerine direkt olarak bağlanarak bire bir görüşme yapmak isterseniz mesai günleri ve saatleri içerisinde 0850 280 33 35 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Maybelline müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 280 33 35 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Maybelline Şikayet Hattı

Marka son derece kalitei ve sağlıklı makyaj ürünleri üretmektedir. Müşteri memnuniyetini birincil önceliği olarak kabul eden marka veya ürünleri ile ilgili herhangi bir şikayetiniz oluşursa 0850 280 33 35 numaralı çağrı merkezi hattını arayarak şikayetinizi bildirebilirsiniz. Şikayetiniz doğrultusunda en uygun çözüm müşteri temsilcileri aracılığı ile sizlere iletilecektir.

Maybelline şikayet hattı 0850 280 33 35 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Maybelline müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Maybelline şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Maybelline Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 280 33 35

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Maybelline çağrı merkezi numarasına 0850 280 33 35 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : L’Oréal Türkiye Kozmetik Tic. ve San. A.Ş.
Adres : Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi, Saray Mahallesi. Akkom 2. Blok K: 14 – 15 – 16  34768 (Ümraniye/Istanbul)
E-Posta : loreal@tuketici-hatti.com
Telefon : 0850 280 33 35

Arama Terimleri: Maybelline iletişim bilgileri, Maybelline telefon no, Maybelline irtibat tel, Maybelline canlı destek, Maybelline müşteri temsilcisi, Maybelline şikayet hattı, Maybelline müşteri hizmetleri numarası, Maybelline çağrı merkezi numarası, Maybelline iletişim numarası, Maybelline çağrı merkezi, Maybelline müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap