Mavi Kozmetik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mavi Kozmetik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mavi Kozmetik çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Mavi Kozmetik müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Mavi Kozmetik şikayet hattına erişebilirsiniz. Mavi Kozmetik müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Mavi Kozmetik Çağrı Merkezi Numarası

Kozmetik ve bakım ürünleri kadın, erkek ve çocuklar için zaruri ihtiyaçlar arasında bulunmaktadır. Bazılarını güzel görünmek bazılarını da vücut bakımınızı yapmak için kullanmaktasınız. Mavi Kozmetik 2006 yılından beri bu sektörde yer alan bir firmadır. Dünyaca ünlü olan kozmetik markaları tek bir çatı altında toplanarak müşterilere ulaştırılmaktadır. Crıstıan Dıor, Cacharel, Gıvenchy, D&G, Issey Mıyake, Prada, Davıdoff, Lacoste, Narcıso Rodrıguez, Bvlgarı, Hugo Boss, Chloe, Carolına Herrera, Dıesel, Emporıo Armanı, Escada, Gıorgıo Armanı, Lolıta Lempıcka, Guccı, Burberry Terre D’hermes, , Jean Paul Gaultıer, Kenzo, Jıll Sander, Moschıno, Nına Rıccı, Rochas, Tom Ford, Valentıno, Versace, L’oreal, Note, Emporıo Armanı, Aqua Massage, Thıerry Mugler, Roberto Cavallı gibi ünlü markaların ürünlerini firmada bulabilmeniz mümkündür. Yurt içindeki ve yurt dışındaki birçok firmaya bu kozmetik ürünlerinin satışını da yapmaktadır. Ayrıntılı bilgi almak isteyenler çağrı merkezlerini arayabilir ve sorularını sorabilirler.

Mavi Kozmetik çağrı merkezi numarası (216) 410 44 55 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Mavi Kozmetik Müşteri Hizmetleri Numarası

Mavi Kozmetik firmasında kadın ve erkek parfümleri, makyaj ürünleri, cilt bakımıyla ilgili ürünler, saç bakımına özen gösterenlerin tüm ihtiyaçları, vücut bakımı için gereksinim duyulan her şey ve güneş ürünleri bulunmaktadır. Vücudunuzun ihtiyacı olan vitaminleri de bulabilmeniz mümkündür. İnternet sitesini ziyaret ederek ihtiyaç duyduklarınızı almak için sipariş oluşturabilir, ücretsiz kargo avantajından faydalanabilir ve uygun fiyat avantajınızı kullanabilirsiniz. Ödemelerinizi kredi kartınızla yapabilir, hızlı bir şekilde size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak sipariş oluşturabilir, kargonuzu sorgulayabilir, soru ve sorunlarınız hakkında daha ayrıntılı bilgiyi alabilirsiniz.

Mavi Kozmetik müşteri hizmetleri numarası (216) 410 44 55 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Mavi Kozmetik Direkt Bağlanma

Mavi Kozmetik internet sitesine üyelik gerçekleştirerek sipariş verebilmeniz mümkündür. Verdiğiniz siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Firma ile direkt iletişime geçmek isteyen kişiler (534) 527 2707 numaralı whatsApp destek hattını arayabilirler. Ayrıca info@mavikozmetik.com.tr mail adresine mesajınızı da yazabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınızdan firmayı takip etmeniz de mümkündür.

Mavi Kozmetik müşteri hizmetlerine direk bağlanma (216) 410 44 55 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Mavi Kozmetik Şikayet Hattı

Mavi Kozmetik firmasından alınan ürünlerle ilgili şikayeti olanlar durumu müşteri hizmetlerine bildirebilirler. Firma müşteri memnuniyetine önem vermekte ve yapılan tüm şikayetleri değerlendirmektedir. Şikayetler mail olarak da iletilebilir.

Mavi Kozmetik şikayet hattı (216) 410 44 55 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Mavi Kozmetik müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Mavi Kozmetik şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Mavi Kozmetik Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

(216) 410 44 55

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Mavi Kozmetik çağrı merkezi numarasına (216) 410 44 55 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Mavi Kozmetik San. Tic. Ltd. Şti.
Adres : Cami Sk. Demirli Güç Ap. 9/1 Bostancı/İstanbul
E-Posta : info@mavikozmetik.com.tr
Telefon : (216) 410 44 55
WhatsApp Destek Hattı : (534) 527 2707

Arama Terimleri: Mavi Kozmetik iletişim bilgileri, Mavi Kozmetik telefon no, Mavi Kozmetik irtibat tel, Mavi Kozmetik canlı destek, Mavi Kozmetik müşteri temsilcisi, Mavi Kozmetik şikayet hattı, Mavi Kozmetik müşteri hizmetleri numarası, Mavi Kozmetik çağrı merkezi numarası, Mavi Kozmetik iletişim numarası, Mavi Kozmetik çağrı merkezi, Mavi Kozmetik müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap