Look Kadıköy Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Look Kadıköy Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Look Kadıköy çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Look Kadıköy müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Look Kadıköy şikayet hattına erişebilirsiniz. Look Kadıköy müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

 Look Kadıköy Çağrı Merkezi Numarası

Giyim olgusu insanların yaşamında var olan en temel olgular arasında olmakla kalmaz aynı zamanda en önemli gereksinimler arasındadır. Bu noktada da insanların hem kendi zevk ve beğenilerine göre hem de ihtiyaçlarına göre çok değişik giysiler vardır. İşte onlardan bir tanesi de Look Kadıköy. 2013 yılında online ortamda kadın giyim ürünleri üzerine satış yapmaya firmaya 2016 senesinde Kadıköy kentinde ilk mağazasını açmıştır. Bugün alanında oldukça iddialı olan giyim markalarından bir tanesidir. Nitekim bu çok özel firma ile iletişime geçmek isteyenler için çağrı merkezi numarası 0850 441 96 96’dır.

Look Kadıköy çağrı merkezi numarası 0850 441 96 96 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Look Kadıköy Müşteri Hizmetleri Numarası

Son  derece kendisine has bir çizgisi olan markanın ürün gamında kadınların her yaşta her ortamda giyebileceği birbirinden kaliteli, özel tasarım giysiler vardır. Ayrıca site üzerinden de mağazada da başka yerde bulunamayacak olan aksesuarlar vardır. İşte bu ürünleri almak ya da ürünler hakkında detaylı bilgi almak isterseniz o zaman firmanın 0544 205 44 40 numarası sabahın erken saatlerinden yaz kış fark etmeksizin akşam saat 21.00’e kadar aranarak firma yetkilileri ile her dem için iletişime geçilmesi mümkündür. Müşteri hizmetleri hem telefon üzerinden, hep Whatsapp üzerinden size her türlü bilgiyi vermektedir.

Look Kadıköy müşteri hizmetleri numarası 0850 441 96 96 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Look Kadıköy Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Ürün gamı bir hayli kalabalık olan ve sürekli olarak yeni ürünler eklenen firmanın kendisine has da bir çizgisi vardır. Eğer sizler firma ile iş bağlantısı yapmak ya da bir başka nedenden ötürü iletişime geçmek isterseniz doğrudan görüşmek istediğiniz kişiye bağlanmak için üstte yer alan numarayı aramanız yeterli olacaktır. Bu numarayı aradıktan sonra görüşmek istediğiniz kişinin kim olduğunu ve/veya adını söylediğiniz zaman karşınıza çıkan müşteri hizmetleri yetkilisi size anında yardımcı olarak görüşmek istediğiniz kişiye aktaracaktır.

Look Kadıköy müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 441 96 96 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Look Kadıköy Şikayet Hattı 

Firmadan aldığınız ürünlerde herhangi bir sorun olması ve bunu şikayet etmek istemeniz durumunda tek yapmanız gereken şey yine üstte belirtilen numarayı aramanız ve şikayetinizi açık ve net bir biçimde ifade etmenizdir. Firma yetkilileri anında gereğini yapacaktır.

Look Kadıköy şikayet hattı 0850 441 96 96 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Look Kadıköy müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Look Kadıköy şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Look Kadıköy Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 441 96 96

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Look Kadıköy çağrı merkezi numarasına 0850 441 96 96 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres İletişim Bilgisi : Osmanağa mah. serasker cad. no 122

Şube 1 : Osmanağa mah. serasker cad. no 122/B Kadiköy İSTANBUL
Şube 2 : Osmanağa mah. çilek sokak no 31 Kadiköy İSTANBUL

E-Posta Mail Adresi : info@lookadikoy.com

Telefon Numarası : 0850 441 96 96

Whatsapp İrtibat Hattı : 0544 205 44 40

Arama Terimleri: Look Kadıköy iletişim bilgileri, Look Kadıköy telefon no, Look Kadıköy irtibat tel, Look Kadıköy canlı destek, Look Kadıköy müşteri temsilcisi

Yorum Yap