Direnc.net Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

Direnc.net Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Direnc.net çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Direnc.net müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1979 yılından bugüne elektronik komponent sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak hizmetine devam etmektedir. İnt-el Elektronik siz değerli müşterileri ile birlikte bugünlere kadar uzanan bir yolculuğa çıkmıştır. Kuruluş tarihinden itibaren dünya elektronik teknolojisindeki gelişmeleri takip edne ve bunu müşterilerine sunan firma oldukça beğenilmektedir.

Müşteri memnuniyetine dönük yönetim yapılaması ile en uygun tedariği sağlama misyonuna sahip olan firma her geçen gün müşteri kitlesini büyütmektedir. Dünya markası olan ürünleri, kullanıcılarına en uygun fiyatlarla ulaştırma hedefiyle hareket eden ve bunu başaran firma günden güne gelişimine devam etmektedir.

Direnc.net Çağrı Merkezi Numarası

Her çeşit elektronik komponent talebini karşılayabilmek amacıyla sürekli portföyünü ve ürün çeşitliliğini zenginleştiren firma olarak karşımıza çıkmaktadır. Haliyle müşterilerine bu doğrultuda uygun maliyetli, doğru ve hızlı hizmet sunmaktadır. Ülkede ve bölgede önemli bir konuma gelme hedefiyle çalışan firma müşteri memnuniyetine önem vermektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Direnc.net müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Direnc.net ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Direnc.net çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

 

Direnc.net Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 450 47 47

0216 706 57 15

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Direnc.net çağrı merkezi numarasına 0850 450 47 47 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Kadıköy Perakende Mağazası ve Toptan Satış Telefon:
0216 338 33 19

0216 706 55 10

Fax:
0216 346 28 35

E-Posta:
destek@direnc.net

Direnc.net çağrı merkezi numarası sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktadır. Ayrıca site üzerinden iletişim formu seçeneğini kullanarak bilgi alabilirsiniz.

Bize ulaşabileceğiniz e-posta adreslerimiz
Toptan satış: info@int-el.net

Sipariş, Teknik Destek ve Muhasebe: destek@direnc.net

PCB ve Dizgi istekleri: pcb@direnc.net

Çalışma Saatlerimiz:
Kadıköy Perakende: Pazartesi ile Cuma günü arasında: 09:00 – 18:30 / Cumartesi 09:00 – 17:00 arasında hizmet vermektedir.

Sipariş Hazırlık Merkezi: Pazartesi -ile Cuma günü arasında: 09:00 – 19:00 / Cumartesi 09:00 – 15:00 arasında hizmet vermektedir.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Direnc.net sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Direnc.net iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Direnc.net iletişim bilgileri, Direnc.net telefon no, Direnc.net irtibat tel, Direnc.net canlı destek, Direnc.net müşteri temsilcisi, Direnc.net şikayet hattı, Direnc.net müşteri hizmetleri numarası, Direnc.net çağrı merkezi numarası, Direnc.net iletişim numarası

Yorum Yap