Kadıköy Belediyesi şikayet hattı, Kadıköy Belediyesi müşteri hizmetleri numarası, Kadıköy Belediyesi çağrı merkezi numarası, Kadıköy Belediyesi iletişim numarası

Kadıköy Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kadıköy Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kadıköy Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

2016 verilerine göre yaklaşık olarak 450 bin kişinin üstünde nüfusa sahip olan bir yerleşim yeridir. Tarihi yapısı ile turizm sektörünün ilgi odağı halinde olan yerleşim yeri 21 mahalleden oluşmaktadır. Yüzölçümü 25,20 kilometre kare olan yerleşim yeri günden güne gelişimine devam ederken aynı zamanda da sahil boyunca yeşil alanlara sahiptir.

Tüm canlıları odağına alan ve hizmette sınır tanımayan belediye en iyi hizmet standartları ile halkı buluşturmaktadır. Yaşam kalitesi yüksek bir kent hayatı sağlama misyonu ile hareket etmektedir. Yarattığı değerlerle kendini sürekli olarak geliştirirken dünyada örnek bir kent olma vizyonuna sahip olan bir belediye konumundadır.

Kadıköy Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Adil, eşit ve tarafsız belediyecilik hizmetlerini sunarken doğayla uyum içinde hareket etmektedir.Yeniliklere hazır bir şekilde güvenilir ve verimli olarak çalışmalarını sürdürürken insanların memnuniyetine de önem vermektedir. Katılımcı ve kapsayıcı olmayı temel değerler olarak görmektedir.

Yerleşim kitlesi büyüdüğü için Kadıköy Belediyesi müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kadıköy Belediyesi ile ilgili sorunlarınız için belediye hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Kadıköy Belediyesi çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Kadıköy Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 55 22

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kadıköy Belediyesi çağrı merkezi numarasına 444 55 22 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres : Hasanpaşa Mah. Fahrettinkerim Gökay Cad. No:2 Kadıköy-İstanbul
Telefon İrtibat Numarası : 0 216 5425000
E posta adresi : bilgi@kadikoy.bel.tr

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Kadıköy Belediyesi sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Kadıköy Belediyesi iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Kadıköy Belediyesi iletişim bilgileri, Kadıköy Belediyesi telefon no, Kadıköy Belediyesi irtibat tel, Kadıköy Belediyesi canlı destek, Kadıköy Belediyesi müşteri temsilcisi, Kadıköy Belediyesi şikayet hattı, Kadıköy Belediyesi müşteri hizmetleri numarası, Kadıköy Belediyesi çağrı merkezi numarası, Kadıköy Belediyesi iletişim numarası

5 Yorum

  1. SAİM ÖZCAN 30 Ağustos 2021
  2. SAİM ÖZCAN 17 Eylül 2021
  3. Macide Baylan 14 Ocak 2022
  4. Ergun Özgen 26 Şubat 2022
  5. MUHİTTİN ARICI 14 Ocak 2023

Yorum Yap