swarm-cagri-merkezi-numarasi

Swarm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Swarm müşteri hizmetleri direk bağlanma işlemi nasıl yapılır? Swarm müşteri hizmetleri numarası var mı? Gibi konular hakkında bilgi verdiğimiz bu makalede Swarm hakkında yaşamış olduğunuz sorunları Swarm müşteri temsilcisine ileterek sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Swarm Müşteri Hizmetleri Numarası

Swarm popülerliği yüksek olan bir sosyal medya sitelerinden biri olarak bulunmakta. Swarm’ı kullanan kişi sayısının çok olmasıyla birlikte kimi zaman kullanıcılar sorunlar yaşayabilmekte. Sorun yaşayan kişiler sorunlarına çözüm bulabilmek için müşteri hizmetleriyle görüşmek istemekte. Sizler de Swarm kullanıcıysanız ve yaşamış olduğunuz bir sorun varsa ve sorununuza çözüm arıyorsanız makalemizi okumaya devam edebilirsiniz.

Swarm, 2014 yılında Foursquare tarafından yayınlanan sosyal platformdur. Swarm’de kullanıcılar bulundukları yerin bildirimlerini yaparlar. Birbirleriyle uygulama üzerinden arkadaş olan kullanıcılar check-in yaparak birbirlerinin nerede olduklarını öğrenebilir. Ayrıca uygulama üzerinden kullanıcılar birbirlerine mesaj gönderebilmektedir. Swarm, iOS, Android, Windows Phone 8.1, Windows Phone 10 platformları üzerinden kullanılabilmektedir.

Daha önce Swarm’ın yaptığı işlevler Foursquare uygulaması tarafından yapılmaktaydı ancak Foursquare yer bildirimleri için ayrı olarak Swarm uygulamasını yayınlamıştır. Uygulamada yer bildirimi sırasında cihaz konumunun açık olması şarttır. Bir yer bildirimi yapıldığında kullanıcının bulunduğu gerçek konum da yer bildirimiyle birlikte gözükmektedir. Bir mekanda en çok check-in yapan kişi mekanın lideri yani majörü olmaktadır.

Swarm Çağrı Merkezi

Swarm çağrı merkezi numarası var mı? Bu kısımda Swarm müşteri hizmetleri hakkında bilgi vereceğiz. Yaşamış olduğunuz sorunları iletebileceğiniz bir Swarm çağrı merkezi numarası maalesef bulunmamaktadır. Bundan dolayı eğer bir sorun yaşadıysanız ve çözüm arıyorsanız Swarm’a sadece mail adresi yoluyla ulaşabilmeniz mümkün gözükmekte. Bu mail adresinden destek bildirimi oluşturabilir ya da detsek bölümünden yaşamış olduğunuz soruna çözüm arayabilirsiniz.

Swarm Destek

Swarm destek bölümünden uygulama kullanımı, hesabınızla ilgili sorunlara, konumlarla ilgili sorunlara, ticari Foursquare sorunlarına ve uygulamayla ilgili sorun bildirme kısmına ulaşabilirsiniz. İlgili başlık altından sorununuzla ilgili yönergeleri uygulayarak yaşamış olduğunuz probleme çözüm üretebilirsiniz.

Diğer taraftan yaşamış olduğunuz sorunları ve sorunlarınızı nasıl çözdüğünüzü yorumlar kısmından bizlerle paylaşarak diğer kullanıcılara da yardımcı olabilirsiniz.

Swarm uygulamasının bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası maalesef bulunmamaktadır.

Eğer Swarm hakkında destek almak isterseniz uygulamadaki Yardım bölümünden talep formu doldurup destek talebi isteyebilirsiniz yada aşağıda sizlere vermiş olduğumuz bağlantı aracılığıyla ingilizce destek merkezine gidebilir, yardım alabilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan mail adresiyle de Swarm’le iletişime geçebilirsiniz. Sorununuza herhangi bir yanıt bulamazsınız sitemizde aşağıda bulunan yorum kısmından bizlere yaşadığınız sorunu anlatabilir, destek alabilirsiniz.

Swarm müşteri hizmetleri adlı makalemizi okuduktan sonra makale hakkındaki düşüncelerinizi de bizlerle paylaşabilirsiniz. Diğer makalelerimize de göz atarak müşteri hizmetleri numaraları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Swarm İletişim Mail Adresi
support@foursquare.com

Arama Terimleri: swarm iletişim bilgileri, swarm telefon no, swarm irtibat tel, swarm canlı destek, swarm müşteri temsilcisi, swarm şikayet hattı, swarm müşteri hizmetleri

264 Yorum

  1. Fethiye3 19 Mart 2019
  2. Ali12345 24 Nisan 2019
    • Ali12345 24 Nisan 2019

Yorum Yap