swarm-cagri-merkezi-numarasi

Swarm Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Yazıyı Oyla

Swarm, 2014 yılında Foursquare tarafından yayınlanan sosyal platformdur. Swarm’de kullanıcılar bulundukları yerin bildirimlerini yaparlar. Birbirleriyle uygulama üzerinden arkadaş olan kullanıcılar check-in yaparak birbirlerinin nerede olduklarını öğrenebilir. Ayrıca uygulama üzerinden kullanıcılar birbirlerine mesaj gönderebilmektedir. Swarm, iOS, Android, Windows Phone 8.1, Windows Phone 10 platformları üzerinden kullanılabilmektedir.

Daha önce Swarm’ın yaptığı işlevler Foursquare uygulaması tarafından yapılmaktaydı ancak Foursquare yer bildirimleri için ayrı olarak Swarm uygulamasını yayınlamıştır. Uygulamada yer bildirimi sırasında cihaz konumunun açık olması şarttır. Bir yer bildirimi yapıldığında kullanıcının bulunduğu gerçek konum da yer bildirimiyle birlikte gözükmektedir. Bir mekanda en çok check-in yapan kişi mekanın lideri yani majörü olmaktadır.

Swarm uygulamasının bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası maalesef bulunmamaktadır.

Eğer Swarm hakkında destek almak isterseniz uygulamadaki Yardım bölümünden talep formu doldurup destek talebi isteyebilirsiniz yada aşağıda sizlere vermiş olduğumuz bağlantı aracılığıyla ingilizce destek merkezine gidebilir, yardım alabilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan mail adresiyle de Swarm’le iletişime geçebilirsiniz. Sorununuza herhangi bir yanıt bulamazsınız sitemizde aşağıda bulunan yorum kısmından bizlere yaşadığınız sorunu anlatabilir, destek alabilirsiniz.

Swarm İletişim Mail Adresi
support@foursquare.com

Arama Terimleri: swarm iletişim bilgileri, swarm telefon no, swarm irtibat tel, swarm canlı destek, swarm müşteri temsilcisi, swarm şikayet hattı

264 Yorum

  1. Fethiye3 19 Mart 2019
  2. Ali12345 24 Nisan 2019
    • Ali12345 24 Nisan 2019

Yorum Yap