Tupperware Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Tupperware Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Tupperware Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Tupperware, 1946 yılında kurulmuştur. Tupperware, 1996 yılından bu yana ülkemizde hizmet veren bir markadır. Yiyecekleri en sağlıklı ve taze şekilde saklamanıza yarayan ürünleriyle meşhurdur. Bu ürünler sayesinde hem bütçenizden hem de zamanınızdan tasarruf edeceksiniz. Tupperware, sağlıklı gıda saklama ürünleri, yemek hazırlama, mikrodalga fırında pişirme ve ısıtma, fırında/ocakta pişirme ve servis çözümlerini müşterilerine sunmaktadır.

Tupperware, özel satış hizmet ve yüzerce ürün yelpazesiyle dünyanın en çok tercih edilen mutfak ürün firmasıdır. Kalitesi, dayanıklılığı ve sağlıklı çözümleriyle birçok kişinin evinde mutfağında Tupperware ürünleri görmek mümkündür. Ülkemizde sevilerek kullanılan markalardan birisidir.

Tupperware’nin 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Tupperware saadet zinciri hakkında bilgi alabilir, ürünler hakkında tüm detaylı bilgiye sahip olabilir, size en yakın Tupperware yetkili satıcısını bulabilir; istek, şikayet, öneri ve tüm görüşlerinizi Tupperware’ye bildirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda yer alan bağlantı aracılığıyla iletişim formunu görüntüleyebilir, Tupperware ile iletişime geçebilirsiniz.

Tupperware Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
Danışma Hattı: 444 78 77
Telefon: 0 (216) 571 60 00
Faks: 0 (216) 373 51 00

Tupperware İletişim Formu

Arama Terimleri: tupperware iletişim bilgileri, tupperware telefon no, tupperware irtibat tel, tupperware canlı destek, tupperware müşteri temsilcisi, tupperware şikayet hattı

12 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla