tupperware-ihbar-telefon-numarasi

Tupperware Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tupperware çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Tupperware müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Tupperware şikayet hattına erişebilirsiniz. Tupperware müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Tupperware, 1946 yılında kurulmuştur. Tupperware, 1996 yılından bu yana ülkemizde hizmet veren bir markadır. Yiyecekleri en sağlıklı ve taze şekilde saklamanıza yarayan ürünleriyle meşhurdur. Bu ürünler sayesinde hem bütçenizden hem de zamanınızdan tasarruf edeceksiniz. Tupperware, sağlıklı gıda saklama ürünleri, yemek hazırlama, mikrodalga fırında pişirme ve ısıtma, fırında/ocakta pişirme ve servis çözümlerini müşterilerine sunmaktadır.

Tupperware, özel satış hizmet ve yüzerce ürün yelpazesiyle dünyanın en çok tercih edilen mutfak ürün firmasıdır. Kalitesi, dayanıklılığı ve sağlıklı çözümleriyle birçok kişinin evinde mutfağında Tupperware ürünleri görmek mümkündür. Ülkemizde sevilerek kullanılan markalardan birisidir.

Tupperware Çağrı Merkezi Numarası

Bir dünya markası olan Tupperware, ev yaşamına dair çeşitli ürünleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Kaliteli ve sağlıklı ürünlerini kullanıcılarına sunan Tupperware, müşterileri memnuniyetini de dikkate almaktadır. Mutfak ürünlerini yenilemek isteyenler ya da mutfağına yeni ürün almak isteyenler markamızı tercih etmektedir. Dünya genelinde mutfak eşyaları denilince akla gelen ilk marka biz olmaktayız. Sağlıklı plastik ve cam ürünleri kullanıcıları ile buluşturan markamız, her zaman binlerce insanın memnun kaldığı ürünleri piyasaya sürmektedir. Marka olarak sadece ürünleri müşterilerimize sunmuyoruz aynı zamanda onların öneri ve şikayetlerini de önemsiyoruz. Kalitesini kanıtlamış bir marka olarak müşterilerimizin sorunlarını dinlemeyi kendimize borç biliyoruz. Müşterilerinin sorunlarını önemseyen Tupperware çağrı merkezi numarası ile her gün binlerce müşterimize yardımcı oluyoruz.

Tupperware Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinen markamız, müşterilerine yardımcı olabilmek için müşteri hizmetleri numarasını devreye sokmaktadır. Her zaman ulaşılabilecek müşteri hizmetleri numaramız 444 78 77 olup müşterilerimize mutlaka yardımcı olmaktayız. Tupperware ürünlerini kullanan müşterilerimizin memnuniyeti, müşteri hizmetleri numarasını arayarak alacakları yardıma da yansıyacaktır. Müşteri temsilcilerimiz de bilgileri ve yardımsever yönleriyle sizlere yardımcı olacaktır., Hafta sonu hizmet vermeyen müşteri hizmetleri hafta içi hizmet vermektedir. 08.00 ile 12.00 arasında ve 13.00 ile 17.00 arasında müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Tupperware müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Tupperware Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Ürünlerimiz hakkında sıkıntı yaşayan müşterilerimiz için hızlı bir çözüm yolu sunmaktayız. Müşteri hizmetleri direk bağlanma yolu ile en kısa sürede sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Yukarıda verilen destek hattımızı arayıp talimatları izleyerek Tupperware müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz. Böylece en kısa zamanda sorununuzu çözmeye bizler de yardımcı olabiliriz. Müşteri kitlesi büyüdüğü için Tupperware müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Tupperware Şikayet Hattı

Müşteri memnuniyetinin öneminin farkında olan markamız, aynı zamanda müşterilerinin şikayetini de önemsemektedir. Çalışma yaşamında müşterilerimizin öneri ve şikayetlerini göz önünde bulundurmaktayız. Herhangi bir sorunla karşılaşan, görüş bildirmek isteyen, soru sormak isteyen müşterilerimiz için şikayet hattımız bulunmaktadır. Tupperware internet sitesinde yer alan iletişim yöntemleri ile şikayet ve öneride bulunabilirsiniz. Markamıza ait telefonları arayabileceğiniz gibi mail yolu ile de şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken www.tupperware.com.tr adresini ziyaret etmektir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Tupperware müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Tupperware  şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Tupperware’nin 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Tupperware saadet zinciri hakkında bilgi alabilir, ürünler hakkında tüm detaylı bilgiye sahip olabilir, size en yakın Tupperware yetkili satıcısını bulabilir; istek, şikayet, öneri ve tüm görüşlerinizi Tupperware’ye bildirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda yer alan bağlantı aracılığıyla iletişim formunu görüntüleyebilir, Tupperware ile iletişime geçebilirsiniz.

Tupperware Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
Danışma Hattı: 444 78 77
Telefon: 0 (216) 571 60 00
Faks: 0 (216) 373 51 00

Tupperware İletişim Formu

Arama Terimleri: tupperware iletişim bilgileri, tupperware telefon no, tupperware irtibat tel, tupperware canlı destek, tupperware müşteri temsilcisi, tupperware şikayet hattı, tupperware müşteri hizmetleri numarası, tupperware çağrı merkezi numarası, tupperware iletişim numarası, tupperware çağrı merkezi, tupperware müşteri hizmetleri direk bağlanma

14 Yorum

 1. Bulut Pişkin 2 Ağustos 2017
  • Yönetici 7 Ağustos 2017
 2. emine 12 Ağustos 2017
  • Yönetici 12 Ağustos 2017
 3. Gülten Köse 5 Eylül 2017
 4. ŞAFAK TUNÇ 12 Eylül 2017
 5. ŞAFAK TUNÇ 12 Eylül 2017
 6. nurcan şiltu 2 Ekim 2017
 7. Tugba 22 Kasım 2017
 8. mehmet 23 Ocak 2018
 9. feride ecemiş burak 19 Şubat 2018
 10. seyhan 21 Mart 2018
 11. Menekşe 8 Ağustos 2018
 12. ferhan 3 Kasım 2020

Yorum Yap