Levent Börek Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Levent Börek Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Levent Börek çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Levent Börek müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Levent Börek şikayet hattına erişebilirsiniz. Levent Börek müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Levent Börek Çağrı Merkezi Numarası

Börek, çoğu kişi tarafından sevilerek tüketilmektedir. Böreğin içinde hangi malzeme olursa olsun hepsinin lezzeti birbirinden güzel ve mükemmeldir. Levent Börekçilik 1968 yılında baba mesleği olarak bu işe atılan Levent Ustanın hikayesiyle başlamaktadır. Önceleri seyyar olarak satılan bu börekler günümüzde bir marka haline gelmiştir. Firmanın birçok il ve ilçede şubeleri bulunmaktadır. Francise sistemiyle çalıştığı için isteyenler markanın bir şubesini de bulundukları yerde açabilirler. Bunun için bayilik formunu doldurarak firmaya iletmeniz yeterlidir. 50 yıldan fazla bir geçmişe sahip olan bu lezzeti tatmak isteyenler kendilerine yakın olan şubeye giderek damak tadına uygun börekleri afiyetle yiyebilirler. Bazen sabah kahvaltısında bazen de gündüzleri farklı lezzetlerden yiyebilmeniz mümkündür. Çağrı merkezlerini arayarak konuyla ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Levent Börek çağrı merkezi numarası 0533 383 63 94 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Levent Börek Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma özel organizasyonlarda ve düğünlerde birçok börek çeşidi ile toplu sipariş de almaktadır. Peynirli, kıymalı, zeytinli, pastırmalı, kavurmalı, ıspanaklı börek çeşitleri herkesin damak tadına hitap etmektedir. Ayrıca boyoz, mantı ve sütlü tatlı siparişinde bulunmanız da mümkündür. Paket servis isteyenler Yemek Sepeti ve Getir Yemek ile kapılarına kadar ürünlerin gelmesini sağlayabilirler. Güvenilir ve temiz olarak üretilen börekler gıda mühendislerinin denetiminde ayrıca hijyen kurallarına uygun olarak üretilmektedir. Sıcak sıcak böreklerinizi yiyerek güne mutlu başlayabilir ve kendinizi enerjik hissedebilirsiniz. Sipariş oluşturmak, istek, dilek ve önerilerinizi sunmak için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Levent Börek müşteri hizmetleri numarası 0533 383 63 94 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Levent Börek Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Levent Börekçilik oldukça zengin bir menüye sahiptir. Börek üretimlerini Adana’da bulunan tesislerde yapmakta ve birçok yere ulaştırmaktadır. Firmanın birçok sertifikası bulunmaktadır. “Güvenilir Gıda” ve “Helal Gıda” bu sertifikalar arasında yer almaktadır. Firma ile direkt bağlantı kurmak isteyenler 0 533 383 63 94 numaralı telefonu arayabilirler. Ayrıca info@leventborekcilik.com adresine mail gönderebilirler. Franchise talep telefon numarası 0532 765 78 04 olmaktadır.

Levent Börek müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0533 383 63 94 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Levent Börek Şikayet Hattı

Levent Börekçilik ürünlerinden olan memnuniyetsizliğinizi ve şikayetlerinizi firmaya bildirmeniz mümkündür. Bunun için müşteri hizmetlerini arayabilir ya da mail gönderebilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarınızdan iletişim de kurabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine önem veren firma bütün şikayetlerle yakından ilgilenmektedir.

Levent Börek şikayet hattı 0533 383 63 94 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Levent Börek müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Levent Börek şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Levent Börek Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0533 383 63 94

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Levent Börek çağrı merkezi numarasına 0533 383 63 94 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Levent Börek
Adres : Ortaköy, Portakal Ykş. Cd. No:47 Beşiktaş/İstanbul
E-Posta : info@leventborekcilik.com
Üretim Merkezi Telefon : 0533 383 63 94
Franchise Telefon Numarası : 0532 765 78 04

Arama Terimleri: Levent Börekçilik iletişim bilgileri, Levent Börekçilik telefon no, Levent Börekçilik irtibat tel, Levent Börekçilik canlı destek, Levent Börekçilik müşteri temsilcisi, Levent Börekçilik şikayet hattı, Levent Börekçilik müşteri hizmetleri numarası, Levent Börekçilik çağrı merkezi numarası, Levent Börekçilik iletişim numarası, Levent Börekçilik çağrı merkezi, Levent Börekçilik müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap