Yöntürk İnternet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yöntürk İnternet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yöntürk İnternet çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Yöntürk İnternet müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Yöntürk İnternet şikayet hattına erişebilirsiniz. Yöntürk İnternet müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Yöntürk İnternet Çağrı Merkezi Numarası

Yöntürk İnternet, abonelik süresince yüksek hızda interneti uygun fiyata alanında uzman ekibiyle dijital müşteri deneyim hizmeti vermektedir. 2016 yılında kurulan şirket, telekomünikasyon sektöründe hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetinde edindiği bilgi ve tecrübelerle sürekli gelişim ve değişimini sağlayarak internet deneyimini üst düzeylerde vermektedir.  Marka tarife paketleri ile hızlı internet ve 7/24 canlı destek hattından yararlanarak müşteri güvenini kazanmaktadır. Ayrıcalıklı tarife ve paketleri ile Türkiye’nin dört bir yanında yüksek hızlı internet sunarak halkı yeni nesil teknolojiyle kavuşturmaktadır. Yazılım tabanlı ileri Ar-GE teknolojilerini en iyi hizmet politikasıyla sürekli ve kesintisiz internet deneyimini keyifli hale getirmektedir.

7 gün 24 saat çalışma saatlerine sahip müşteri temsilcileriyle irtibata geçmek için 444 19 66 numaralı WhatsApp hattına mesaj gönderebilirsiniz.  Ayrıca, istek öneri ve şikayetlerinizi info@yonturk.com e-posta adresine mail göndererek iletebilirsiniz. Güler yüzlü, samimi, sabırla tüm şikayetleri çözüme kavuşturan firma ile marka web sitesinde bulunan iletişim formunu doldurarak sizlerle kısa bir zamanda iletişime geçmelerini sağlayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine ait bir diğer numara ise 0850 330 30 30 numaralı hattır. Bu numarayı müşteriyseniz veya markanın müşteri olmak istiyorsanız iletişim kurmak amacıyla kullanabilirsiniz.

Yöntürk İnternet çağrı merkezi numarası 0850 330 30 30 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yöntürk İnternet Müşteri Hizmetleri Numarası

Markayla iletişime geçmek için 7/24 hizmet veren 444 19 66 numaralı WhatsApp hattını kullanabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerine bir diğer numarayla 0850 330 30 30 iletişime geçebilirsiniz. Çok kısa bir sürede geri dönüş sağlayan info@yonturk.com mail adresine ileti göndererek sorunlarınızı, şikayet ve isteklerinizi iletebilirsiniz. Müşterilerinin tüm sorunlarıyla yakından ilgilenen ve çözüme kavuşturan firma müşterilerin çözüm odağı olmaktadır. Müşteri memnuniyetini temel ilkelerinden biri olarak benimseyen marka sayesinde mutlu kullanıcılar elde edilmektedir. Marka web sitesinde bulunan iletişim formunu doldurarak ya da sosyal medya kanalları aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Firma, Türkiye’nin dört bir yanına kamu ve özel sektörler dahil olmak üzere yüksek hızda internet sunmaktadır. İnternet günümüz dünyasında çok önemlidir. İnternet, bilgisayarların ve diğer akıllı cihazların veri ve bilgi gönderip almasına izin veren dünya çapında bir iletişim ağıdır. İstenilen web sitelerine ve bilgilere erişim internet aracılığıyla sağlanabilir. Bu yüzden, internet bağlantısının hızlı olması gerekir. Firma, hızlı internet bağlantısı çözümleriyle hizmet vermektedir. Aynı zamanda daha hızlı yeni nesil internet için çalışmalarına devam etmektedir.

Yöntürk İnternet müşteri hizmetleri numarası 0850 330 30 30 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yöntürk İnternet Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmaya istediğiniz vakitte direkt bağlanmak için 7/24 çevrimiçi WhatsApp hattına mesaj atarak sizinle iletişime geçmelerini sağlayabilirsiniz. Telekomünikasyon şirketleri, telgraf ve mektuplardan, büyük miktarda verinin saniyeler içinde iletildiği modern hücresel teknolojiye doğru evrildi. Bu sektör, telefon ve internetten bağımsız olarak dünya çapında iletişim kurabilen şirketleri içerir. Marka da bu sektörde lider olma yolunda ilerlemektedir. Özellikle hızlı interneti yurdun dört bir yanına sunarak halka keyifli internet deneyimi sunmaktadır.

Yöntürk İnternet müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 330 30 30 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yöntürk İnternet Şikayet Hattı

Firma, iletişim ekipmanlarının imalatı, bakımı ve onarımı; bina içi iletişim ekipmanlarının kurulumu, bakımı ve onarımı, kablolu televizyon, çağrı cihazı ve cep telefonu sisteminin kurulumu, bakımı, işletilmesi ve telefon anahtarı kurulumu, çalıştırılması için yönlü radyo hatları ve sorun giderme konularında hizmet vermektedir. Firma ile alakalı şikayetleri dile getirmek için 0850 330 30 30 numaralı müşteri iletişim numarasını arayabilirsiniz. Firmaya abone olmak için web sitesinde bulunan iletişim formunu doldurarak kısa bir zamanda sizinle irtibata geçmelerini sağlayabilir ve paket, tarifeler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yöntürk İnternet şikayet hattı 0850 330 30 30 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Yöntürk İnternet müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Yöntürk İnternet şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Yöntürk İnternet Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 330 30 30

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Yöntürk İnternet çağrı merkezi numarasına 0850 330 30 30 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Telkotürk İletişim Hizmetleri A.Ş.
Adres : Kavaklıdere Mahallesi, Esat Caddesi No:6 Çankaya/Ankara
E-Posta : info@yonturk.net
Telefon : 0850 330 30 30

Arama Terimleri: Yöntürk İnternet iletişim bilgileri, Yöntürk İnternet telefon no, Yöntürk İnternet irtibat tel, Yöntürk İnternet canlı destek, Yöntürk İnternet müşteri temsilcisi

One Response

  1. Yunis 13 Mart 2023

Yorum Yap