Bumble Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bumble Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bumble çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Bumble müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Bumble şikayet hattına erişebilirsiniz. Bumble müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bumble Çağrı Merkezi Numarası

Bumble bebek bezi ve ıslak mendil üreten ve anneler tarafından çok sevilen bir markadır. Bebek için alkol ve paraben içermeyen doğal bebek bezleri ve ıslak mendiller üreten marka anneler için de oldukça kaliteli makyaj temizleme mendilleri üretmektedir. Markanın ürünleri mikrobiyolojik ve dermatolojik olarak pek çok testten başarıyla geçmiştir. Yenidoğan bebekler için özel olarak üretilen ıslak mendilleri %99.9 su oranıyla dünyadaki en saf ıslak mendillerden bir tanesidir. Ürünlerini son derece kaliteli ve özenli bir biçimde üreten marka ile ilgili herhangi bir sorun yaşanması durumunda ya da kullanıcılar marka yetkililerine sorularını yöneltmek istediklerinde kullanacakları pek çok iletişim kanalı mevcuttur. Bunlardan bir tanesi olan markanın çağrı merkezi numarası 0850 227 20 77 olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu çağrı merkezi numarası üzerinden 08.00 ve 17.00 saatleri arasında marka yetkilileri ile iletişime geçmek mümkündür.

Bumble çağrı merkezi numarası 0850 532 51 52 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bumble Müşteri Hizmetleri Numarası

Marka, anne ve bebeklere hitap eden, ürettiği ıslak mendil ve bebek bezleri ile dikkat çeken bir markadır. Bebek bezleri ve ıslak mendiller bebekli bir ailenin en çok ihtiyaç duyduğu ürünler olarak bilinir. Bebeklerin bez ve ıslak mendil ihtiyaçlarını karşılarken ebeveynlerin en çok dikkat ettiği unsurlardan bir tanesi tercih edecekleri ürünlerin sağlığa zararı bulunmaması ve kaliteli materyallerden üretilmiş olmasıdır. Bu beklentileri karşılayan marka, satış esnasından ve satış sonrasında oluşabilecek tüm soru ve sorunların giderilmesi amacıyla müşteri hizmetleri sistemi üzerinden çalışmalarını sürdürmektedir. Markanın ürünleri ile ilgili her türlü soru ve sorun durumunda 0850 227 20 77 numaralı hat üzerinden müşteri temsilcileri ile iletişime geçmek mümkündür. Müşteri hizmetleri sistemi sabah 08.00 ile akşam 17.00 saatleri arasında çalışmalarını sürdürmektedir. Bununla beraber markanın e-posta adresi olan info@bumble.com.tr adresi üzerinden de iletişime geçmek mümkündür.

Bumble müşteri hizmetleri numarası 0850 532 51 52 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bumble Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bebek bezi ve ıslak mendil satışı yapan bu markadan yapılan alışverişlerde herhangi bir problem yaşanması veya marka yetkililerine herhangi bir soru yöneltilmek istenmesi durumunda müşteri temsilcileri ile iletişime geçmek mümkündür. 0850 227 20 77 numaralı hat üzerinden markanın müşteri temsilcilerine direkt bağlanılmaktadır. Çalışma saatleri içerisinde hizmet veren müşteri temsilcileri nazik ve çözüm odaklı olarak müşterileri karşılamaktadır. Markanın ürünlerinin büyük bir kısmını bebek bezleri oluşturmaktadır ve bebek bezleri birkaç çeşitten oluşmaktadır. Külot bez ve cırtlı bez olarak tercih edilebilen bebek bezleri ihtiyaca göre Jumbo ve Mega boylardan da oluşmaktadır. Satın alınan ürünlerle ilgili marka ile iletişime geçmenin yollarından bir tanesi de info@bumble.com.tr adresi üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bu adres üzerinden e-posta gönderilerek marka ile iletişime geçmek mümkündür.

Bumble müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 532 51 52 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bumble Şikayet Hattı

Bu marka ürünlerle ilgili yaşanan herhangi bir sorun durumunda müşteri temsilcilerine doğrudan telefon ile bağlanarak ya da e-posta göndererek şikayette bulunmak mümkündür. Markanın müşteri temsilcilerine bağlanarak şikayeti bildirmek için 0850 227 20 77 numaralı telefonu aramak yeterli olacaktır. Bununla beraber info@bumble.com.tr adresi üzerinden e-posta yoluyla da şikayetleri bildirmek mümkündür. Telefon ile bağlanmak isteyen müşteriler çalışma saatleri olan sabah 08.00 ve akşam 17.00 aralığında iletişime geçebilirken e-posta ile iletişime geçmek için herhangi bir gün ya da saat aralığı bulunmamaktadır. E-posta ile bildirilen şikayetlere çalışma saatleri içerisinde en kısa sürede dönüş yapılmaktadır. Markanın bebek bezleri, ıslak mendilleri ve makyaj temizleme mendilleri dermatolojik ve mikrobiyolojik testlerden başarıyla geçmiştir ve insan sağlığına son derece uygun bir biçimde üretimi yapılmaktadır. Marka müşteri memnuniyetini esas alan yaklaşımı ile şikayetlere en kısa sürede dönüş yaparak çözüm yolları aramaktadır.

Bumble şikayet hattı 0850 532 51 52 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Bumble müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Bumble şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Bumble Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0312 425 90 90

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Bumble çağrı merkezi numarasına 0 312 425 90 90 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

E-Posta : info@bumble.com.tr
Telefon : 0850 227 20 77

Arama Terimleri: Bumble iletişim bilgileri, Bumble telefon no, Bumble irtibat tel, Bumble canlı destek, Bumble müşteri temsilcisi

Yorum Yap