Birikim Varlık Yönetim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Birikim Varlık Yönetim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Birikim Varlık Yönetim çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Birikim Varlık Yönetim müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Firma, adından da anlaşılacağı üzere, varlık yönetim faaliyetleri yürüten bir firmadır. Varlık yönetim şirketleri, faaliyetlerini Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK) gözetim ve denetiminde gerçekleştirirler. Bu nedenle, bankalarla aynı mevzuata ve düzenlemeye tabidirler. Bankalar, tüm müşteriler için geçerli olan standart koşullarla hizmet verirken; varlık yönetim şirketleri, bankalardan farklı olarak, müşteriye özel çözümler sunarlar.

Birikim Varlık Yönetim Çağrı Merkezi Numarası

2016 yılında kurulmuş, 2018 yılı BDDK kararı ile faaliyet izni alarak faaliyete geçmiştir. Birikim Varlık’ın temel görevi; geciken borçların ödenmesi için müşterilerinin özel koşullarını ve ödeme için onlara uygun koşulları dikkate alarak bu koşullara göre çözüm üretmeye yönelik alternatif ödeme planları hazırlamaktır. Bunun için, firmanın uzman ve deneyimli ekibi, müşterilerle güvene dayalı bir ilişki kurarlar. Birikim Varlık Yönetim çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Firmanın faaliyet konuları şunlardır: Bankaların alacaklarının satın alınması, satılması, alacakların borçlusundan tahsili; alacak tahsili amacıyla edinilen gayrimenkul ve diğer mal ve varlıkların, işletilmesi, kiralanması; alacakların tahsil edilmesi için faaliyette bulunulması; bankaların alacaklarının yeniden yapılandırılması ve varlıkların satışında danışmanlık ve aracılık hizmeti verilmesi; şirketlere kurumsal ve finansal yeniden yapılandırma konularında danışmanlık yapılması.

Çözüm odaklı hizmet veren Birikim Varlık, deneyimli uzman kadrosunun desteğiyle, tüm tarafların yararına olacak çözümler geliştirmektedir. Birikim Varlık Yönetim şirketiyle ilgili ayrıntılı bilgiye, müşteri yorumları ve referanslara, iletişim bilgilerine, firma adresinden ulaşılabilir.

Birikim Varlık Yönetim Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Birikim Varlık Yönetim müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti Birikim Varlık Yönetim olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Birikim Varlık Yönetim ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Birikim Varlık Yönetim çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Birikim Varlık Yönetim Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 988 12 78

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Birikim Varlık Yönetim çağrı merkezi numarasına 0 (212) 988 12 78 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Bireysel Borçlarınız için : +90 (212) 924 24 99

Ticari Borçlarınız için : +90 (212) 988 11 88

‘Borcu Yoktur’ yazınız ve evrak işlemleriniz için : +90 (212) 988 12 78

Haciz Kaldırma Talepleriniz için: +90 (212) 337 40 59

Alacak / Portföy Satışları İçin telefon : +90 (212) 355 19 00

Alacak / Portföy Satışları İçin e-posta : degerleme@birikimvarlik.com.tr

Santral : +90 (212) 355 19 00

Fax : +90 (212) 266 93 30 – 212 10 52

E-Posta : info@birikimvarlik.com.tr

Adres : Büyükdere Cad. Özsezen İş Merkezi A Blok No:122 Kat:5 Esentepe 34394 Şişli / İstanbul

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Birikim Varlık Yönetim iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Birikim Varlık Yönetim sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Birikim Varlık Yönetim iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Birikim Varlık Yönetim iletişim bilgileri, Birikim Varlık Yönetim telefon no, Birikim Varlık Yönetim irtibat tel, Birikim Varlık Yönetim canlı destek, Birikim Varlık Yönetim müşteri temsilcisi, Birikim Varlık Yönetim şikayet hattı, Birikim Varlık Yönetim müşteri hizmetleri numarası, Birikim Varlık Yönetim çağrı merkezi numarası, Birikim Varlık Yönetim iletişim numarası, Birikim Varlık Yönetim çağrı merkezi

Yorum Yap