Koru Hastanesi şikayet hattı, Koru Hastanesi hasta hakları numarası, Koru Hastanesi çağrı merkezi numarası, Koru Hastanesi  müşteri hizmetleri numarası

Koru Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Koru Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Koru Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Günümüzde Ankara şehrinde iki hastane ile hizmetlerini sürdürmektedir. Toplam 301 yatak kapasitesi ile sektöründe oldukça önemli bir yer edinen hastane aynı zamanda 71 yoğun bakım ve 31 yenidoğan yoğun bakım servislerine sahiptir. Dayanışma ve birlikte iş yapma modelini ön planda tutarak bunu mümkün olduğunca uygulayarak alanında en iyi hizmetleri vermeyi amaçlamaktadır.

Bilimsel platformlar ve dergiler oluşturarak hem hastane gelişimine katkı sunmak hem de kurum çalışanlarının akademik kariyer hedefleri önemseyerek bu alanda üst düzeyde desteklenmeye çalışmaktadır. Akademik kökenli hekim kadroları sektöründe ön planda olmak ve hastalara en iyi şartlarda tedavileri sunmaktadır.

İleri teknoloji ve konforun buluştuğu tedavi olanakları ile hastalarının memnuniyetini ön planda tutarken teşhis ve tedavi aşamalarında elinden geleni yaparak faydalı olmayı istemektedir.

Başlıklar

Koru Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Sağlık alanında güvenilir, kaliteli ve şeffaf hizmet vermeyi ilke edinen hastane aynı zamanda da anlayışı ile insanların tercih ettikleri ilk adres olma vizyonu ile çalışmalarını sürdürmektedir. Bilimsel ve teknolojik gelişmeleri sade takip etmekle kalmayıp en iyi şekilde uygulamayı amaçlayan hastane hasta ve hasta yakını memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı istemektedir. İnsan hayatını her şeyden fazla önemsemeyi misyon olarak benimsemektedir.

Bünyesinde birçok çalışan bulunduran Koru Hastanesi gün geçtikçe büyümesine devam ederken hasta memnuniyetini oldukça önem vermektedir. Bu anlamda sorunlara kısa ve pratik çözümler sunmuştur. Koru Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile sizlere ne iyi şekilde destek olmayı amaçlıyor.

Koru Hastanesi Şikayet Hattı

Bu noktada yaşayabileceğiniz sorunlar için Koru Hastanesi şikayet hattı ile iletişime geçebilir ve sorunlarını aktarabilirsiniz.

Özel Koru Ankara Hastanesi
Adres: Kızılırmak Mah. 1450. Sokak No:13 Çukurambar Ankara-TÜRKİYE
E posta: info@koruhastanesi.com
Telefon: 444 66 62
İrtibat Telefonu: 0 312 284 98 22

Özel Koru Sincan Hastanesi
Adres: Akşemsettin Mah. Huzur Sokak No:1 Sincan Ankara-TÜRKİYE
E posta adresi: info@koruhastanesi.com
İrtibat İletişim: 444 66 62
Telefon Numarası: 0 312 268 53 53

Koru Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası

444 66 62

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Koru Hastanesi sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Koru Hastanesi iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Koru Hastanesi iletişim bilgileri, Koru Hastanesi telefon no, Koru Hastanesi irtibat tel, Koru Hastanesi canlı destek, Koru Hastanesi hasta temsilcisi, Koru Hastanesi şikayet hattı, Koru Hastanesi hasta hakları numarası, Koru Hastanesi çağrı merkezi numarası, Koru Hastanesi  müşteri hizmetleri numarası

Yorum Yap