Ersoy Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ersoy Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ersoy Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ersoy Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

İlk polikliniği 1989 yılında İstanbul şehrinin Sultanbeyli ilçesinde açmıştır. Bu poliklinik artan talep sebebiyle hastaların beklentilerini karşılamak amacıyla 1997 yılında hastane yapılarak devam etmiştir. Sırasıyla ilk olarak 2005 yılında Denge Zayıflama Merkezi’ni açıp daha sonrasında da 2012 yılında Maltepe ve 2013 yılında ise Kurtköy hastanelerini açarak hizmetine devam etmiştir.

Temmuz 2009’da ISO 9001 2008 Kalite Belgesini alan hastane şuan için İstanbul Anadolu Yakası’nda üç hastane ile hizmet sunmaktadır. Uzman hekim kadrosunu sağlıkta hasta odaklı kalite anlayışı ile birleştiren ve gelen kişilere en iyi şekilde hizmet sunan hastane alanında en iyisini olma hedefi ile hareket etmektedir.

Modern mimarisinin yanında son teknolojik tıbbı cihazlar ile çalışmalarına devam eden hastane hasta memnuniyetine son derece önem göstermektedir. Çağdaş bilgi ve teknolojiyi kullanmaktadır. Aynı zamanda da hasta, hasta yakınları ve çalışanların memnuniyetini esas almaktadır.

Başlıklar

Ersoy Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Hasta ihtiyaçlarına göre geliştirilmiş, tam teşekküllü hastaneleri ile hizmet veren ve geniş uzman doktor kadrosu ile sektöründe önemli bir yer edinen hastane sürekli olarak kendini yenilemekte ve geliştirmektedir. Her türlü tetkik, medikal tedavi ve cerrahi müdahaleler yapılmaktadır. Ayrıca bunlar yapılırken en son ameliyat teknikleri kullanılmaktadır.

Bünyesinde birçok çalışan bulunduran Ersoy Hastanesi gün geçtikçe büyümesine devam ederken hasta memnuniyetini oldukça önem vermektedir. Bu anlamda sorunlara kısa ve pratik çözümler sunmuştur. Ersoy Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile sizlere ne iyi şekilde destek olmayı amaçlıyor.

Ersoy Hastanesi Şikayet Hattı

Bu noktada yaşayabileceğiniz sorunlar için Ersoy Hastanesi şikayet hattı ile iletişime geçebilir ve sorunlarını aktarabilirsiniz.

Ersoy Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası

0850 811 86 00

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Ersoy Hastanesi sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Ersoy Hastanesi iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Ersoy Hastanesi iletişim bilgileri, Ersoy Hastanesi telefon no, Ersoy Hastanesi irtibat tel, Ersoy Hastanesi canlı destek, Ersoy Hastanesi hasta temsilcisi, Ersoy Hastanesi şikayet hattı, Ersoy Hastanesi hasta hakları numarası, Ersoy Hastanesi çağrı merkezi numarası, Ersoy Hastanesi  müşteri hizmetleri numarası

Yorum Yap