Memorial Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Memorial Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Memorial Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Memorial Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

2000 yılında ile olarak Şişli’de açılan hastane ilerleyen zaman diliminde Türkiye geneli birçok ilde hizmet vermeye başlamıştır. Ülkemizde uluslararası alanda JCI akreditasyon belgesini alarak hizmet veren  ilk hastane olma özelliğine sahiptir. Bunun dışında, ilk defa çocuk hastada kan uyumu olmamasına rağmen karaciğer naklini gerçekleştirmiştir. Gelişmiş teknolojiyi uygulayarak alanında birçok ilkleri gerçekleştiren hastane her geçen gün gelişimine devam etmektedir.

Kapsül endoskopi ki bunu yapabilmek için geniş bir bilgi birikimi ve üst düzey teknoloji gerekli olmasına rağmen ülkemizde ilk defa uygulamıştır. Ayrıca endostent gibi metotları uygulayarak sektöründe ilklerle tanınmıştır. Etik ilkelerden ödün vermeden çalışmalarını sürdüren hastane seçkin kadrosu ile tanınırken aynı zamanda da bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip ederek en iyi şekilde uygulamaktadır. Hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyetini hedeflerken uluslararası kalite standartlarında en iyi şekilde hizmet vermeyi misyon olarak benimsemiştir.

Memorial Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Sektörde öncü uygulamaları başarılı bir şekilde uygulayan ve bu uygulamalar ile fark yaratarak sağlık alanında dünya markası olma misyonu ile hareket etmektedir. Mükemmeliyet odaklı olarak çalışırken aynı zamanda da güvenilir sağlıklı yaşam ortağı olma gibi konuları vizyon olarak kabul edip öncülük, empati ve dürüstlüğü vazgeçilmez ilkeleri olarak benimsemiştir.

Bünyesinde birçok çalışan bulunduran Memorial Hastanesi gün geçtikçe büyümesine devam ederken hasta memnuniyetini oldukça önem vermektedir. Bu anlamda sorunlara kısa ve pratik çözümler sunmuştur. Memorial Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile sizlere ne iyi şekilde destek olmayı amaçlıyor.

Memorial Hastanesi Şikayet Hattı

Bu noktada yaşayabileceğiniz sorunlar için Memorial Hastanesi şikayet hattı ile iletişime geçebilir ve sorunlarını aktarabilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Genel Müdürlük İletişim ve İrtibat Adresi : Burhaniye Mah. Nagehan Sk. A Apt. No: 4 A / 1 34476 ‐ Üsküdar / İstanbul
Telefon Numarası: 444 7 888
Telefon İrtibat Hattı : 0(216) 558 66 66

Memorial Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası

444 7 888

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Memorial Hastanesi sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden Memorial hastanesine mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Memorial Hastanesi iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Memorial Hastanesi iletişim bilgileri, Memorial Hastanesi telefon no, Memorial Hastanesi irtibat tel, Memorial Hastanesi canlı destek, Memorial Hastanesi hasta temsilcisi, Memorial Hastanesi şikayet hattı, Memorial Hastanesi hasta hakları numarası, Memorial Hastanesi çağrı merkezi numarası, Memorial Hastanesi  müşteri hizmetleri numarası

Yorum Yap