Enerjicell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Enerjicell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Enerjicell çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Enerjicell müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Enerjicell şikayet hattına erişebilirsiniz. Enerjicell müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Enerjicell Çağrı Merkezi Numarası

Enerjicell çağrı merkezi numarası ile iletişime girerek sorularınızı sorabilir, öğrenmek istediklerinizi müşteri temsilcilerimizden hemen öğrenebilirsiniz. Turkcell Grup iştirakı olarak kurulan firma, 2017 yılında kurulmuştur. 6446 sayılı Elektrik Piyasası Kanunu’ndan firma, lisansını almıştır. EPDK’dan elektrik tedarik lisansını da alan firma, tüm müşterilerine maksimum memnuniyet vermeyi hedeflemektedir. Enerji sektöründe devrim yaratan firma, müşterilerine en iyi deneyimi yaşatmayı amaçlamıştır.

Enerjicell çağrı merkezi numarası 0850 206 0 206 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Enerjicell Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşterileri için yeni çözümler sunmayı hedefleyen firmanın çağrı merkezi numarası 0850 206 0 206’dır. Sunduğu çözümlerle firma, elektriğin düşük maliyetle, çevreyle uyumlu bir şekilde, kaliteli ve yeterli bir şekilde müşteriye ulaşımını sağlamakta ve bu doğrultuda çalışmalarını devam ettirmektedir. Rekabet ortamı içerisinde firma özel hukuk politikaları doğrultusunda çalışmakta ve bu şekilde faaliyetlerini göstermektedir. Mali açıdan çok güçlü olmayı hedefleyen firmanın kaliteli hizmeti, üne kavuşmasına ve maksimum müşteri memnuniyetine de neden olmuştur. Sektörde yeni bir soluk getiren firmanın yenilikçi çalışmaları devam etmektedir.

Firma, istikrarlı ve şeffaf bir biçimde elektrik enerjisi tedarikçisi olmayı hedeflemiştir. En iyi müşteri deneyimini yüksek hizmet kalitesi ile sağlamayı misyon haline getiren firmanın en önemli hedefi budur. Bütünleşik ve yenilikçi çözümlerle müşterilerinin beklentilerine cevap vermeyi ilke edinen elektrik enerjisi firmasının, yeşil enerjiyi önceliklendirmek gibi de hedefleri bulunmaktadır. Enerji verimliliği ve yeşil enerji firma için çok önemli olan 2 kavramdır. Müşteri beklentilerine en hızlı şekilde cevap vermek için çalışan firmaya, müşteri temsilcisi ile veya e-mail ile de ulaşabilmek mümkündür.

Enerjicell müşteri hizmetleri numarası 0850 206 0 206 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Enerjicell Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firma ile direkt olarak e-posta yoluyla da iletişim sağlanabilir. destek@enerjicell.com.tr e-mail adresiyle de firma müşteri hizmetlerine sorularınızı sorabilirsiniz. Çağrı merkezi ile de e-mail ile de firmaya ulaşmak mümkündür. Firma ile müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak olan değer teklifleri sunulmaktadır. Firma, Türkiye’deki öncü olan elektrik enerjisi tedarik firmalarından biridir ve pazar payı piyasada oldukça büyüktür. Toplam Kalite Yönetimi anlayışı ile kurulan sistemle çalışan firmanın vizyon ve misyonlarını gerçekleştirme doğrultusunda disiplinli bir şekilde çalışması, beklentilerini ve hedeflerini her daim büyütmesi söz konusudur.

Firma yasalarda belirtilen şartlara uyarak çalışmakta ve yüksek kaliteli ürün ve hizmetlerle müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Enerji firmasının müşteri odaklı çalışmasına ek olarak sunduğu şikâyet hattı da müşterilerin şikâyetlerini bilmeyi ve çözümlemeyi hedeflemektedir. Hizmetlerinin kalitesini sürekli iyileştirmeyi ve geliştirmeyi hedefleyen firmanın önceliği maksimum müşteri memnuniyetidir. Hissedarlar, tedarikçiler, çalışanlar, bayilerde artan bir müşteri memnuniyeti söz konusudur ve burada hedef yüzde yüz mükemmel bir müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesidir. Firma kendini geliştirerek enerji sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Enerjicell müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 206 0 206 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Enerjicell Şikayet Hattı

Firma, enerji sektöründeki tüm gelişmeleri sürekli ve yakından bir şekilde takip etmektedir. Müşterilerinin şikâyetlerini dinlemek için firma, şikâyet hattı kurulmasını sağlamıştır. Bu vesileyle şikâyetler toplanarak çözüme kavuşturulmaktadır. Bilgilerini her daim güncel tutan firma müşterilerinin memnuniyetini ilk hedefleri arasına koymuştur. Müşteri şikâyetleri çok nadir olsa da şikâyet hattı sayesinde hemen saptanmakta ve çözüm odaklı iyileştirilmeye çalışılmaktadır. Çalışanların, müşteri temsilcilerinin şikâyet notlarını değerlendirmeleri ve hızlıca çözüme kavuşturmaları da müşteri memnuniyetinin giderek artmasının nedenlerindendir.

Firma, hizmet kalitesini sürekli geliştirmekte ve bu sayede de artan şekilde bir müşteri memnuniyeti grafiği ortaya çıkmaktadır. İstikrarlı ve şeffaf bir elektrik enerjisi tedarikçisi olmayı hedefleyen firmanın müşterileri, kolayca şikâyetlerini bildirecek bir hatta sahiptirler. Az karşılaşılan bir durum olsa da her firmada ve hizmette problemler ve şikâyetlerin yaşandığını görmekte ve bilmekteyiz. Kesintisiz enerji sağlamayı öncelik veren firmanın müşteri kitlesine katılabilir, şikâyetleriniz varsa eğer kolayca bildirebilir ve kısa zaman içerisinde çözüme kavuşabilirsiniz.

Enerjicell şikayet hattı 0850 206 0 206 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Enerjicell müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Enerjicell şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Enerjicell Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 206 0 206

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Enerjicell çağrı merkezi numarasına 0850 206 0 206 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Aydınevler Mah. Ismet Inönü Cad. Küçükyalı Ofıspark B Blok No:20 Maltepe/İstanbul
E-Posta : destek@enerjicell.com.tr
Telefon : 0850 206 0 206

Arama Terimleri: Enerjicell iletişim bilgileri, Enerjicell telefon no, Enerjicell irtibat tel, Enerjicell canlı destek, Enerjicell müşteri temsilcisi

Yorum Yap