İzmir Minibüsçüler Odası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İzmir Minibüsçüler Odası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İzmir Minibüsçüler Odası çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde İzmir Minibüsçüler Odası müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Esnaflardan en az 5 yüz kişinin isteği ve bakanlık izni ile kurulabilen odalardan biri olarak hizmet vermektedir. İzmir şehrinde faaliyet gösteren minibüslerin bağlı olduğu oda hem müşterilerin hem de odaya bağlı olan esnafların menfaatini korumak ve sistemli bir şekilde sürdürülmesini sağlamak için çalışmaktadır.

Grup üyelerinden çoğunun karar vermesi ile bir amacı yada ortak bir çıkarı gerçekleştirme hakkı bulunan bu odanın kararlarında çoğunluk fikirleri esas alınmaktadır. Hem çalışanların hem de bu sektörde hizmet eden kişilerin menfaatlerini koruyarak sektörün ilerlemesini ve aynı şekilde de müşteri memnuniyetini esas almaktadır.

İzmir Minibüsçüler Odası Çağrı Merkezi Numarası

Meslek mensuplarının birbirleriyle ilişkilerini güçlendirmek adına açılan odalardan biri olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda da halk ile olan ilişkilerinde dürüstlüğü esas almak için çaba sarfetmektedir. Bunun yanı sıra güveni hakim kılmak üzere meslek disiplini ve ahlakını korumak geliştirmek ve ilerletmek için çalışılarak sektörde önemli bir rol üstlenmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için İzmir Minibüsçüler Odası müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen İzmir Minibüsçüler Odası ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi İzmir Minibüsçüler Odası çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

İzmir Minibüsçüler Odası Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

+90 (232) 459 92 52 – 449 21 06

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. İzmir Minibüsçüler Odası çağrı merkezi numarasına +90 (232) 459 92 52 – 449 21 06 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

İMOD Ulaşım Bilgileri
İzmir Minibüsçüler Odası Başkanlığı
Adres : Gaziler Cad. 1149 Sok. No:24/4 Yenişehir – Konak / İZMİR
Tel : +90 (232) 459 92 52 – 449 21 06
Muhasebe : +90 (232) 469 24 38
Faks : +90 (232) 433 34 22
EMail : bilgi@imod.org.tr

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz İzmir Minibüsçüler Odası iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren İzmir Minibüsçüler Odası sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi İzmir Minibüsçüler Odası iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: İzmir Minibüsçüler Odası iletişim bilgileri, İzmir Minibüsçüler Odası telefon no, İzmir Minibüsçüler Odası irtibat tel, İzmir Minibüsçüler Odası canlı destek, İzmir Minibüsçüler Odası müşteri temsilcisi, İzmir Minibüsçüler Odası şikayet hattı, İzmir Minibüsçüler Odası müşteri hizmetleri numarası, İzmir Minibüsçüler Odası çağrı merkezi numarası, İzmir Minibüsçüler Odası iletişim numarası

Yorum Yap