Avis Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Avis Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Avis çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Avis müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Avis şikayet hattına erişebilirsiniz. Avis müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Avis Çağrı Merkezi Numarası

Araç kiralama, iş ya da gezi için kişilere büyük kolaylık sağlamaktadır. Özellikle farklı şehirlere giden kişiler özel araçlarını götürmeyince, istedikleri süre kadar gittikleri yerden araç kiralamaktadır. Uçak yolculuğu yaparak farklı illere ya da ülkelere giderseniz gittiğiniz yerde araba kiralayabilir ve konforlu bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz. Bu kuruluş oldukça köklü bir geçmişi olan araç kiralama firmasıdır. 1946 yılında Warren Avis tarafından kurulmuştur. 1974 yılında da Koç Topluluğu bünyesinde çalışmalarına başlamıştır. Yurt dışı yatırımları da bulunmaktadır. Bu denli köklü bir firma müşterileri memnuniyetine de büyük önem vermektedir. Çağrı merkezleri numarası müşterileri ile iletişim için kullanılmaktadır.

Avis çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Avis Müşteri Hizmetleri Numarası

Bu firma Türkiye’den başka ülkelerde de insanlara hizmet vermektedir. Yunanistan, Kazakistan, Azerbaycan ve Kuzey Irak’ta 100’den fazla araç kiralama ofisleri ile çalışmalarını devam ettirmektedir. Birçok ödüle layık görülmüştür. Türkiye’nin En İyi E-Ticaret Deneyimini Yaşatan Marka ödülü, En İyi Araç Kiralama Markası, Kristal Elma ve Smarties aldığı ödüllerden sadece birkaçıdır. Yurt içinde ve yurt dışında araç kiralamak isterseniz internet sitelerinden randevu oluşturabilir ve istediğiniz aracı seçebilirsiniz. Ekonomik araçlar, konfor araçlar, prestij araçlar, piremium araçlar, lüks araçlar ya da van araçlar içerisinden size uygun olanı seçmeniz mümkündür. Araçlarla ilgili soru ve sorunlarınızda müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Hafta içi 08:00 – 17:00 saatleri arasında 444 28 47 / 444 numarasından 3’ü tuşlayarak müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Avis müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Avis Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bu firma ile direkt bağlantı kurmak isteyenler müşteri hizmetlerini arayabilecekleri gibi cs@avis.com.tr mail adresinden ulaşabilirler. Rezervasyon yaptırmak isteyen kişiler hafta içi ve hafta sonu 09:00- 19:00 saatleri arasında ise 444 28 47 / 444 numaralı hattan 1’i tuşlayarak müşteri hizmetlerinden rezervasyon yaptırabilirler. Yurt dışı aramaları için + 90 (216) 444 28 47 numarayı arayabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Avis müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Avis Şikayet Hattı

Araçlarla ilgili sıkıntı yaşayanlar, araçların kendisine geç ulaştırılması, fiyatlarla ilgili tutarsızlıklar ve daha birçok şikayetleriniz için müşteri hizmetlerini arayabilir şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Bu firma müşterilerinin bütün şikayetlerini değerlendirecek ve hepsinin çözümünü sağlayacaktır. Müşteri memnuniyeti firma için önemlidir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Avis müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Avis şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Avis Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 28 47

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Avis çağrı merkezi numarasına 444 28 47 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Aydınevler Mah. Saygı Cad. No: 60 34854 Küçükyalı / İstanbul
E-Posta İletişim Adresi : cs@avis.com.tr
Çağrı Merkezi İletişim Telefon No : 444 28 47

Arama Terimleri: Avis iletişim bilgileri, Avis telefon no, Avis irtibat tel, Avis canlı destek, Avis müşteri temsilcisi, Avis şikayet hattı, Avis müşteri hizmetleri numarası, Avis çağrı merkezi numarası, Avis iletişim numarası, Avis çağrı merkezi, Avis müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap