Groupama Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Groupama Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Groupama müşteri hizmetleri numarası, Groupama müşteri temsilcisi direk bağlanma, Groupama telefon numarası var mı? gibi bir soru aklınızdaysa makalemizi okuyarak konu hakkında detaylı bir bilgiye sahip olabilirsiniz.

Groupama Müşteri Hizmetleri

1959 yılında kurulmuş olan Fransa merkezli olarak kurulmuş olan Groupama şirketi, uluslararası kapsamda sigortacılık ve emeklilik hizmetleri sağlamaktadır. 2006 yılında Türkiye’deki sigortacılık sektörüne giriş yapan Groupama şirketi, Türkiye’ nin dışında 10 farklı ülkede daha sigortacılık hizmetle sağlamaktadır. Bu çerçevede de dünya genelinde 13 milyonu aşkın müşterisiyle en yüksek işlem hacmine sahip olan sigortacılık kuruluşlarından birisi konumunda bulunuyor.

Groupama şirketi tarafından sunulan geniş sigortacılık ve emeklilik hizmetleri ile birlikte her ihtiyaca odaklı çözümlerden yararlanılabiliyor. Sürekli gelişime açık hizmet yapısı ile dikkat çeken uluslararası sigortacılık şirketi Groupama, 2009 yılında Groupama Sigortacılık adını almıştır. Türkiye’ deki hizmetlerine ilişkin olarak günümüzde Türkiye’ nin her noktasından anında bağlantı sağlanabilen Groupama müşteri hizmetleri numarası bulunuyor.

Groupama şirketi, Türkiye’ de Özelleştirme İdaresi Başkanlığı tarafından satışa çıkartılan “Başak Sigorta&Başak Emeklilik” şirketlerini 2006 yılında satın almıştır. Daha sonra 2009 yılında ise “Güven Sigorta & Güven Hayat” şirketlerini bünyesine katmış ve Türkiye sigortacılık pazarında büyük bir ağ yapısı ile kendisine yer bulmuştur. Groupama Türkiye, İstanbul merkezli olarak faaliyet göstermektedir.

Groupama Türkiye’ nin İstanbul’da 3 bölge müdürlüğü bulunmaktadır. Ayrıca Groupama Türkiye genelinde ise Adana, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Samsun ve Trabzon illerinde de bölge müdürlüklerine sahiptir. Bununla birlikte KKTC’ de Lefkoşa müdürlüğü ile de hizmet vermektedir. Bu şekilde son derece geniş bir hizmet ağına sahip olan Groupama şirketinin hizmetlerine ilişkin olarak bilgi almak veya hizmetlerinden yararlanabilmek için Groupama müşteri hizmetleri departmanı tarafından destek sağlanmaktadır.

Groupama Şikayet

Türkiye genelinde en büyük sigortacılık ve emeklilik kuruluşlarından birisi olan yurtdışı merkezli sigortacılık şirketi Groupama tarafından sunulan konut sigortası, kasko sigortası, sağlık sigortası, hayat sigortası, ferdi kaza sigortası, trafik sigortası ve kurumsal ürünler ile ilgili olarak yaşanan her türlü soruna istinaden kolayca şikayet oluşturulabiliyor. Groupama sigorta ürün ve hizmetlerinin sunumu veya kullanımı sırasında yaşanan sorunlara ilişkin olarak Groupama çağrı merkezi aracılığı ile kolay ve hızlı bir şekilde Groupama şikayet bildirimlerini yetkili birimlere iletebilmek mümkündür.

Groupama Türkiye çağrı merkezi aracılığı ile her türlü şikayet bildirimleri 7/24 direkt olarak müşteri temsilcileriyle görüşme yapılarak, iletilebilmektedir. Bu şekilde çok daha kısa zaman dilimleri içerisinde yetkili birimlerle yaşanan sorun ve mağduriyetlere ilişkin olarak çözüm alınabilmesi sağlanabilmektedir.

Groupama Telefon Numarası

Türkiye genelinde oldukça geniş bir hizmet ağına sahip olan Groupama şirketinin, ürün ve hizmetleri hakkında bilgi almak ya da istek, öneri ve şikayet bildiriminde bulunmak için profesyonel çağrı merkezi hizmetleri bulunuyor. Türkiye’ nin her yerinden aranabilen Groupama telefon numarası ile çağrı merkezi departmanında yetkili olan profesyonel müşteri temsilcileri ile görüşme sağlanabiliyor.

Groupama Türkiye’ nin “0850” sistemli bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Bu çerçevede de tüketiciler hem sabit hem de mobil hat numaraları üzerinden son derece pratik ve kolay bir şekilde Groupama çağrı merkezini arayabiliyor.

Tüketiciler için 7/24 destek hizmetlerinin sağladığı Groupama telefon numarası ise 0850 250 50 50 şeklindedir. Bu numara aracılığı ile son derece pratik ve kolay bir şekilde teknik destek alabilme imkanına sahip olunabiliyor. Bununla birlikte daha odaklı bir destek hizmeti almak isteniyor ise tüketicilerin yine Groupama çağrı merkezi numarası üzerinden yetkili temsilcilerle görüşme gerçekleştirerek, Groupama bölge müdürlükleri telefon numaraları bilgisini alması gerekiyor. Hatta bu servis üzerinden bölge müdürlüklerine direkt olarak yönlendirme gerçekleştirilmesinin sağlanması da mümkün oluyor.

Groupama Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 250 50 50

Arama Terimleri: groupama iletişim bilgileri, groupama telefon no, groupama irtibat tel, groupama müşteri temsilcisi, groupama şikayet hattı, groupama müşteri hizmetleri

Yorum Yap