Koçtaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Koçtaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Koçtaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Koç Grubu’na bağlı olarak 1955 yılında kurulmuş olan Koçtaş, Koç Grubu’nun kurmuş olduğu ilk ve gözde şirketlerinden birisidir. Koçtaş’ta yapı malzemeleri, ev dekorasyon malzemeleri, bahçe malzemeleri gibi birçok ürün kategorisi bulunmaktadır. Koçtaş genel olarak ev geliştirme mağazası olarak tanımlanmaktadır. İlk mağazasını İzmir ilimizin Bornova ilçesinde açan Koçtaş’ın bugün ülkemizde bulunan 22 ilde 45 mağazası ile faaliyetlerini hızla sürdürmektedir.

Eviniz için ve çevre düzenlemeleriniz için on binlerce ürün seçeneği ile aradığınız tüm eşyaları bulabileceğiniz Koçtaş’ta bulunan genel ürün kategorileri şu şekildedir; mobilya, banyo, mutfak, aydınlatma ve elektrik, dekorasyon ve ev gereçleri, elektrikli el aletleri, ahşap ve inşaat, ısıtma ve soğutma, hırdavat, el aletleri ve oto, bahçe ve balkon, beyaz eşya.

Koçtaş’ın 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezine haftanın her günü saat 09.00 ile 20.00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Koçtaş çağrı merkezini arayarak internet üzerinden vermiş olduğunuz siparişin takibini yapabilir, iade ve değişim koşulları için bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Koçtaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 209 50 50

Arama Terimleri: koçtaş iletişim bilgileri, koçtaş telefon no, koçtaş irtibat tel, koçtaş canlı destek, koçtaş müşteri temsilcisi, koçtaş şikayet hattı

15 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla