bauhaus-cagri-merkezi-numarasi

Bauhaus Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bauhaus çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Bauhaus müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Bauhaus şikayet hattına erişebilirsiniz. Bauhaus müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bauhaus, 1960 yılında Almanya’da kurulmuş olan İsviçre merkezli yapı malzemesi marketler zinciridir. Dünyaca ünlü bir marka haline gelmiş olan Bauhaus’un, Bulgaristan, Almanya, Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Estonya, Danimarka, Finlandiya, Hırvatistan, İspanya, İsveç, İsviçre, İzlanda, Macaristan, Norveç ve Slovenya ve Türkiye’de toplamda 190 mağazası bulunmaktadır. Ev dekorasyon malzemeleri, çevre düzenlemeleri ve bahçe malzemeleri alanında gözde şirketlerden bir tanesidir.

Bauhaus Çağrı Merkezi Numarası

Evinizin güzelleşmesine ve konforunun artmasına dair aradığınız ne varsa Bauhaus olarak sizlerin beğenisine sunuyoruz. Tamir ve tadilat ekipmanlarından mobilyaya, mutfak gereçlerinden ev dekorasyonuna kadar birbirinden çeşitli ürünlerimizle Türkiye’de en sık tercih edilen marka olmak bizler için gurur kaynağıdır. Zira bunu satış politikamız ve kaliteli ürün satışlarımızla hak etmiş olduğumuzu sizler gibi bizler de biliyoruz. Herhangi bir şubemizden ya da internet üzerinden satın almış olduğunuz ürünlerimizde bir problem yaşatsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezi numaramızı aradığınız takdirde temsilcilerimizle her türlü soru ve sorununuzu paylaşabilirsiniz.

Bauhaus çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Bauhaus Müşteri Hizmetleri Numarası

Bauhaus olarak herkesin evinde keyifle vakit geçirmesi için pek çok mobilya araç- gereç ve diğer ürünleri tasarlıyoruz. Tasarımlarımızın özgünlüğü, kalitesi ile eşdeğer güzelliktedir. Nitelikli ve makul fiyatlı ürünlerle pratik bir şekilde kurulumunu yapıp evinizin yeni üyesini huzurla kullanmanız için çalışıyoruz. Satın aldığınız her ürün markamızın güvencesi altındadır. Yani ürünlerimizle ilgili bir sorun yaşarsanız ya da merak ettiğiniz her ne olursa olsun bizlere bildirmenizi önemsiyoruz. Çözüm sunucu yaklaşımımız ile 0850 800 55 55 numaralı müşteri hizmetleri hattımızda sizler için hizmet vermekteyiz. Tüm görüşmelerimizde güvenliğiniz açısından şahsi bilgileriniz tarafımızca muhafaza edilir. Ayrıca görüşmelerimizin tamamı kayıt altında yapılır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Bauhaus müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Bauhaus Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Evinizin ihtiyaçlarını satın alırken büyük keyif duyacağınız ürünlerimiz her yaştan insanın beğenisine hitap edecek şekilde dizayn edilmiştir. Hem estetik  hem de konfor arayışında olan herkesin kaliteyi de makul fiyatlara bulabileceği bir markadan beklenen her talebi karşılıyoruz. Ürünlerimizi satın almadan önce aklınıza takılan ya da satın aldıktan sonra oluşan bir problem halinde  0850 800 55 55 numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimize direkt olarak bağlanmak için çok kısa bir süre bekleyecek ardından hemen bağlanacaksınız.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Bauhaus müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Bauhaus Şikayet Hattı

Bauhaus şikayet hattı müşterilerinin her türlü şikayetini olumlu bir sonuca kavuşturmak için çalışmaktadır. Her türlü şikayet, istek, öneri ve tüm merak ettiklerinizi müşteri hizmetleri numaramızı arayarak anlatabileceğiniz gibi bu hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. https://www.bauhaus.com.tr/ adresimize giriş yaparak mail aracılığı ile bize iletmek istediklerinizi ulaştırabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Bauhaus müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Bauhaus  şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Bauhaus’ta ürün yelpazesi oldukça geniştir. Bauhaus’ta bulunan ürün kategorilerini sıralayacak olursak; Otomobil aksesuarı, Yapı elemanları, İnşaat malzemeleri/yapı kimyasalları, Banyo, Dekorasyon, Hırdavat, Elektrik tesisatı, Boya ve yapıştırıcılar, Seramik ve parke, Ahşap, Aydınlatma, Sıhhi tesisat, Bahçe Dünyası, Duvar kağıdı ve halılar, El Aletleri ve makineler.

Bauhaus’un 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Bauhaus’un internet sitesinden vermiş olduğunuz siparişler hakkında bilgi alabilir, iade ve değişim hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, satış sonrası destek alabilir; istek, soru, öneri, şikayet ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Bauhaus Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 211 98 53

Çağrı merkezi numarası Bauhaus çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Bauhaus çağrı merkezi numarasına 0850 211 98 53 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Bauhaus iletişim bilgileri, Bauhaus telefon no, Bauhaus irtibat tel, Bauhaus canlı destek, Bauhaus müşteri temsilcisi, Bauhaus şikayet hattı, Bauhaus müşteri hizmetleri numarası, Bauhaus çağrı merkezi numarası, Bauhaus iletişim numarası, Bauhaus çağrı merkezi, Bauhaus müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. Kaan Sever 1 Aralık 2017

Yorum Yap