general-mobile-cagri-merkezi-numarasi

General Mobile Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

General Mobile çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde General Mobile müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden General Mobile şikayet hattına erişebilirsiniz. General Mobile müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

General Mobile, 2005 yılında ABD’de kurulmuş mobil cihaz üretim ve geliştirme sektöründe hizmet veren Türk firmasıdır. Firma, 2006 yılından bu yana mobil cihazlar üretip satışını gerçekleştirmektedir. İlk başlarda çift sim kartlı telefonlar ile tanınan General Mobile markası, 2.5 milyon adet sattığı “General Mobile Discovery” modeli ile günümüzde en çok bilinen mobil cihaz markalarından birisi olmuştur.

2015 yılında Google ile yaptığı anlaşma sonucunda Android One platformuna ortak şirket olmuştur. Bu sayede One kategorisinde ürettiği cihazlar Android’in en güncel versiyonunu kullanmaktadır. Ayrıca General Mobile, Milli Eğitim Bakanlığı ile yaptığı anlaşma üzerine Fatih Projesi’nde kullanılan tabletlerin üretim ve dağıtımını gerçekleştirmektedir.

General Mobile Çağrı Merkezi Numarası

Uluslararası bir marka olma fikriyle, en yeni teknolojileri bir araya getirerek üretilen General Mobile Türkiye’ de en çok tercih edilen 3 telefon markasından biri olmuştur. Geniş müşteri kitlesine ulaşarak ve uzun vadeli adımlar atarak güven kazanmış ve en iyisi olmak için büyük bir emek vermiştir. Ayrıca da ulaştığı müşterilere satış yapmakla kalmamış daha sonra servis merkezlerinde müşterilerinin yaşadıkları her soruna 24 saat içerisinde çözüm bulabilmek için özveride bulunmuşlardır. Yaşadığınız herhangi bir sorunda çağrı merkezlerini arayarak anında çözüm bulabileceğiniz iletişim olanakları vardır. Pazartesi-Cuma arası 08:30 ile 18:30 saatleri içerisinde 0850 955 15 15 ‘i arayarak istediğiniz bilgiyi alabilirsiniz. General Mobile çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

General Mobile Müşteri Hizmetleri Numarası

General Mobile uluslararası bir düzeyde marka olmayı hedeflemiştir. Kısa bir süre de birçok müşteriye ulaşmış ve onların memnuniyetini her şeyin üstünde tutmuştur. Ülkenin 4 bir yanında servis merkezleri bulunmakta ve bu merkezlerde müşterilerine her türlü hizmeti sunmaktadır. Size en yakın servis hizmetleri bilgisi almak için 0850 955 15 15 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi General Mobile müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

General Mobile Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Geniş hafızası, teknolojiye uyumu, ekonomik olması gibi müşteriyi çeken bir çok özelliği ile General Mobile Türkiye’nin en markalarından biri olma yolunda ilerlemektedir.  Her zaman arayabilir ya da info@generalmobile.com e-posta adresinden mail gönderebilirsiniz. En kısa zamanda sorununuza çözüm bulmak için büyük bir özveri gösterirler. Size ürününüz ile ilgili yapacakları her işlem hakkında bilgi verirler. Hatta arayıp bir konu danıştığınız da gerekli durumlarda sizi kendileri ararlar. Müşteri kitlesi büyüdüğü için General Mobile müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

General Mobile Şikayet Hattı

General Mobile ürünleri hakkında geniş bilgiye, fiyat bilgisine, servise gönderdiğiniz ürünlerin son durumu ile ilgili bilgilere generalmobile.com adresinden ulaşabilirsiniz. Sizin ürünlerden memnun kalmanız için çok çaba gösteriyorlar. Ancak bir şikayetiniz olduğu zaman çağrı merkezlerini arayarak ya da mail atarak sorununuzu paylaşabilirsiniz.  En kısa sürede sorununuzun giderilmesi için yapılması gereken her şey yapılır. Şikayet ve önerileriniz doğrultusunda size daha iyi bir hizmet vererek müşteri memnuniyeti sağlanır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen General Mobile müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri General Mobile şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

General Mobile’ın 212’li bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla cihazınız ile ilgili yaşadığınız problem ve sorunlar hakkında destek isteyebilir, size en yakın General Mobile satış noktasını ve teknik servis noktasını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz. General Mobile’ın bir Whatsapp destek numrası bulunmaktadır. Whatsapp aracılığıyla da destek alabilir, sorunlarınıza yanıt bulabilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan bağlantı aracılığıyla canlı destek formuna ulaşabilir canlı olarak destek alabilirsiniz.

General Mobile Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 955 15 15

General Mobile Whatsapp İletişim Telefon Numarası
0553 507 18 18

General Mobile Canlı Destek

Arama Terimleri: general mobile iletişim bilgileri, general mobile telefon no, general mobile irtibat tel, general mobile canlı destek, general mobile müşteri temsilcisi, general mobile şikayet hattı, general mobile müşteri hizmetleri numarası, general mobile çağrı merkezi numarası, general mobile iletişim numarası, general mobile çağrı merkezi, general mobile müşteri hizmetleri direk bağlanma

15 Yorum

 1. vedat saylar 13 Ocak 2018
 2. Ali Kökçü 24 Şubat 2018
 3. Durdu kireçci 12 Mart 2018
 4. Murat 26 Mart 2018
  • Yönetici 27 Mart 2018
   • bari 12 Haziran 2018
 5. Adem 9 Nisan 2018
 6. mehmet sahin 12 Nisan 2018
 7. FEHMİ ÜLKAN DEMİREL 17 Nisan 2018
 8. Tolga AYGÖREN 20 Nisan 2018
 9. Adnan 11 Mayıs 2018
 10. Mahmut Ekici 13 Mayıs 2018
 11. burak demirci 25 Mayıs 2018
 12. Ahmet 5 Temmuz 2018
 13. Mithat 6 Eylül 2018

Yorum Yap