İkea Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

İkea Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Bu makalemiz İkea açılış saati kaçta? İkea kapanış saati kaçta? İkea çalışma saatleri gibi konularda okuyucularımıza bilgi vermek amacıyla yazılmıştır.

İkea Çalışma Saatleri

Dünyanın en büyük mobilya mağazalarından birisi olan İkea, İsveç merkezli olarak ilk kez 1943 yılında hayata geçirilmiştir. Açıldığı günden bu yana pek çok farklı ürün ve malzemelerin satışa sunulmasını sağlamakta olan İkea firması, 2005 yılında 20 adet mağazaları ile birlikte hizmet vermeye başlamıştır. Günümüzde ise yaklaşık 50 ülkede varlığını sürdürmekte olan İkea, toplamda 400 sayısına yakın mağazaları sayesinde dünyanın sayılı mağaza zincirlerinden birisi olmayı başarmıştır.

1955 yılı içerisinde kendi mobilya üretimlerini yapmaya başlamış olan İkea firması, bu sayede kendini ispatlamayı başarmış ve her geçen gün daha da fazla ülkedeki şubeleri açarak, dünyanın farklı noktalarına hizmet sağlayabilmeyi d mümkün hale getirmiştir. Dünya üzerindeki pek çok ülkede olduğu kadar, ülkemizde de çoğu yerlerde şubesi bulunan İkea, özellikle ev alanlarında kullanılması gereken eşya ve malzemelerin temin edilebileceği en kaliteli marka olarak da ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda internet sitesi üzerinden de bu tür ürünlere zahmet çekmeden ve istediğiniz zamanlarda ulaşabilmenizi mümkün hale getirmiş olan İkea, mağazalarını gün içerisinde belirli saatlerde açık tutmaktadır.

Yaşadığı il ve bölgedeki en yakın İkea mağazasına gitmek ve ev alanlarında kullanılacak olan çok sayıda mobilya malzemesi ya da farklı ürünleri satın almak isteyen kişiler, mağazaların saat kaçta açıldığını merak etmektedir. Mağazaların sabah ilk olarak kaçta açılmasının yanı sıra, akşam kapanış saatleri ve hangi günlerde mağazaların resmi olarak kapalı olduğu bilgileri de, ülkemizdeki vatandaşlar tarafından ciddi anlamda merak konusu olmaktadır. Öncelikli olarak İkea mağazaları ister Doğu illerinde olsun, isterse de batı illerinde olsun aynı saat aralıklarında açılmakta ve kapanmaktadır. Hafta içi sabah ilk olarak saat 10:00’da mağazalarını müşterilere açmakta olan İkea şirketi, öğle molası vermeden direkt kapanış saatine kadar açılmaktadır. Merak edilen konulardan birisi de İkea mağazalarının kapanış saatidir. Gün içerisinde İkea mağazalarının kapanış saati ise akşam 22:00 olarak bilinmektedir. Bunun dışında hafta sonları da aynı saatlerde açılan ve kapanan İkea şubelerinde, aynı zamanda kafe ve çocuk oyun alanları da bulunmaktadır.

İkea Açılış Saati
10:00

İkea Kapanış Saati
22:00

İkea Çalışma Saatleri
10:00-22:00

İkea müşteri hizmetleri adlı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Arama Terimleri: İkea açılış saati, İkea kapanış saati, İkea çalışma saatleri, 2019

Yorum Yap