Aksigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aksigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aksigorta Müşteri Hizmetleri numarası var mı? Aksigorta müşteri hizmetleri direk bağlanma, Aksigorta müşteri temsilcisi direk bağlanma, Aksigorta müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aksigorta Müşteri Hizmetleri

1960 yılında kurulan Aksigorta, Sabancı Holding bünyesinde faaliyet göstermekteydi. Daha sonra Belçika merkezli “Ageas” şirketi ile ortaklık kuran Aksigorta, bu şekilde marka popülaritesini ve marka değerini önemli oranda arttırmayı başarmıştır. Türkiye’ nin en büyük ve en önemli sigorta kuruluşlarından birisi haline gelen Aksigorta, günümüzün hızla gelişen teknolojisini etkin bir şekilde kullanıyor. Türkiye genelinde bireysel ve kurumsal kategorideki tüketicilere yönelik olarak birbirinden farklı sigorta ürün hizmetleri sağlıyor. Türkiye’ de 10 farklı bölgede bulunan müdürlüklerinin yanı sıra 2500’ den fazla bağımsız acente ile hizmet veriyor. Ayrıca Sabancı Holding bünyesinde faaliyet gösteren Aksigorta, holdingin bir diğer iştiraki olan Akbank şubeleri ve 69 broker ve 3500’ den fazla anlaşmalı kurum ile kurumsal ve bireysel sigorta ürünlerini tüketicilere ulaştırıyor. Bu denli geniş bir sigortacılık ağına sahip olan Aksigorta müşteri hizmetleri ile de her zaman tüketicilerinin ihtiyaç duyduğu profesyonel desteği alabilmesini sağlıyor.

Aksigorta şirketinin hisseleri, BIST Ulusal Pazar’da “AKGRT” sembolü işlem görmektedir. Bu şekilde Türkiye’ nin en saygın ve en değerli markalarından birisi haline gelen Aksigorta tarafından tüketicilerine “Aracım”, “Evim”, “Sağlığım”, “Seyahatim” ve diğer sigorta kategorilerinde ürün sunumu gerçekleştiriyor. Tüketicilerin herhangi bir olağan dışı olumsuz durumda mağduriyet yaşamamaları ve kendilerini güvence altına alabilmelerine yardımcı olan sigortacılık hizmetlerinin Türkiye’ deki en önemli temsilcilerinden birisi konumunda bulunuyor. Türkiye genelindeki yüksek sigortalama işlemleri ile en yüksek işlem hacmine sahip olan kurumlardan birisi konumunda da bulunuyor. Sigortacılık hizmetleri ve ürünleri, sigorta işlemleri, sigorta hizmetlerine ilişkin bilgi alımı, evrak bilgileri, sigorta işlemlerine ilişkin bilgi desteği gibi her türlü konuda Aksigorta müşteri hizmetleri merkezi tarafından destek veriliyor.

Aksigorta Şikayet

Aksigorta bünyesinde bulunan bireysel ve kurumsal tüm sigorta ürün ve hizmetlerine ilişkin yaşanan sorunlarda veya karşı karşıya kalınan mağduriyetlerde şikayet oluşturabilmek içinde Aksigorta müşteri hizmetlerinden destek alınabiliyor. Tüketiciler tarafından Aksigorta müşteri hizmetlerine yapılan şikayet bildirimlerinde, dinamik ve teknolojik müşteri destek servisi altyapısıyla çok kısa zaman dilimleri içerisinde geri dönüşler sağlanıyor. Bu şekilde tüketicilerin yapmış oldukları Aksigorta şikayet konularına ilişkin mağduriyetleri en hızlı şekilde gideriliyor. Bu şekilde sigortacılık sektöründe son derece kaliteli ve profesyonel çözümlerden yararlanabilme şansına sahip olunabiliyor.

Aksigorta Telefon Numarası

Aktif bir müşteri hizmetleri servisi bulunan Aksigorta telefon numarası ise “444” müşteri hizmetleri sistemindedir. Bu çerçevede de Aksigorta tarafından sunulan bireysel ya da kurumsal sigorta ürün ve hizmetleri hakkında bilgi almak, şikayet oluşturmak ya da istek ve önerileri bildirebilmek için 7/24 kesintisiz olarak 444 27 27 numarası aranabilmektedir. Özellikle günün her saatinde tüketicilerin karşılaşabilecekleri olumsuz durumlarda en hızlı şekilde sigorta hizmetleri desteği alabilmesi ve kullanmış oldukları sigorta ürünün özelliklerinden faydalanabilmeleri amacı ile Aksigorta tarafından müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat kesintisiz olarak sunuluyor.

Tüketiciler 444 27 27 numaralı çağrı merkezini günün her saatinde, mobil hat ve sabit hat numaraları üzerinden mevcut tarifelerinden dışarıya yapılan aramalarda uygulanan tarife ücretlerinden, ücretlendirilmektedir. Aksigorta çağrı merkezini aramaya ilişkin olarak ayrı ve özel bir ücretlendirme gerçekleştirilmemektedir. Tüketiciler Aksigorta telefon numarası dışında Aksigorta çağrı merkezine kolay bir şekilde resmi sitesi üzerinde yer alan canlı destek merkezi aracılığıyla da anında destek alabiliyor. Her iki başvuru kanalından kolay bir şekilde Aksigorta müşteri destek çözümlerinden yararlanabilme şansına sahip olunabiliyor. Böylelikle sigortacılık hizmetlerinde tüketicilerin kesinlikle herhangi bir mağduriyet ile karşı karşıya kalmaması sağlanıyor.

Aksigorta Şikayet İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 27 27

Arama Terimleri: aksigorta şikayet, aksigorta müşteri hizmetleri, aksigorta müşteri temsilcisi, aksigorta telefon numarası, aksigorta irtibat tel

Yorum Yap