vodafone-cagri-merkezi-numarasi

Vodafone Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vodafone çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Vodafone müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Vodafone şikayet hattına erişebilirsiniz. Vodafone müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Vodafone, 2006 yılından bu yana Türkiye’de telekomünikasyon hizmeti vermektedir. Telsim’in TMSF tarafından el konulmasından sonra 2005 yılında gerçekleştirilen açık arttırmayla Telsim, Vodafone tarafından satın alınmıştır. Değişim sürecinde ismi Telsim Vodafone olmuştur, süreç tamamlandıktan sonra operatörün ismi Vodafone Türkiye olmuştur.

Vodafone Çağrı Merkezi Numarası

Vodafone Türkiye’nin en büyük ikinci telekomünikasyon şirketidir. Toplamda 21 milyonu aşkın abonesi bulunmaktadır. Vodafone’un Türkiye genelinde 4000’den fazla çalışanı, 1300’ü aşkın cep merkezi bulunmaktadır. Vodafone Türkiye; 2G, 3G, 4.5G, GPRS, EDGE, SMS, MMS, MVS, Bas Konuş gibi hizmetleri müşterilerine sunmaktadır.

Vodafone çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Vodafone ülkemizde her geçen gün kalitesini ve yaygınlığını arttırmaktadır. Müşterilerine en iyi deneyimi en kaliteli şekilde yaşatmayı hedefleyen vodafone gün geçtikçe kendini yenilemekte ve güçlendirmektedir.

Vodafone ülkemizde hizmete geçtiği günden beri sürekli teknolojiyi takip etmekle kalmayıp teknolojinin gelişimine katkı sağlamaktadırlar. Kapsama alanını oldukça geniş tutmaya çalışan aynı zamanda da internet sağlayıcısı olarak hizmet eden Vodafone her geçen gün yaygınlığını arttırmaktadır.

Vodafone Müşteri Hizmetleri Numarası

Ülkemizde bir çok alanda faaliyet gösteren firma özellikle mobil üzerine çalışmalarını yürütmekte ve devam ettirmektedir. Vodafone müşterilerine mobil alanda 4.5 G hizmetini sunarken mobil internet indirme ve yükleme hızlarını da arttırarak çalışmalarına devam etmektedir. Mobil ağını büyüten insanlara mümkün olduğunca iyi hizmet sunan firma müşterilerine uygun tarifeleri en iyi fiyatlarla sunmaya çalışmaktadırlar. Tarife değişiklik ya da paket alma gibi işlemlerinizi en kısa sürede müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası üzerinden halledebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Vodafone müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Vodafone evlere fiber internet taşımaya özen göstermektedir. Evlere sunulan adsl ya da fiber gibi internet seçeneklerini uygun fiyatlarla sunan Vodafone hizmet kalitesinden ödün vermeden müşterilerine sunmaktadır. Vodafone alt yapı açısından gelişimini teknolojik aşamalardan en güzel şekilde faydalanarak ilerletmektedir.

Vodafone Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Vodafone internet sitesi üzerinden online işlemleri kullanarak işlemlerinizi hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Online işlemler üzerinden kullanım detaylarınıza erişebilir ve fatura işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ülkemizde oldukça yoğun talep gören Vodafone müşteri sayısını arttırmaktadır. Bir çok kesinden insanın kullandığı operatör firması olan aynı zamanda da adsl ve fiber taşıyan firma yaygın olarak kullanılmakta ve müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Vodafone müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Vodafone’un üç haneli bir müşteri hizmetleri, diğer operatör ve sabit hatlardan arayabileceğiniz başka bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Vodafone müşteri hizmetlerini aradığınızda; bakiye sorgulama, güncel fatura tutarı öğrenme, ödenmemiş fatura tutarlarını öğrenme, kalan kullanım hakkını sorgulama, teknik sorunlar ve istekler gibi bildirimlerinizi, size en yakın cep merkezi noktalarını Vodafone’u arayarak anında öğrenebilirsiniz. Ayrıca aşağıda verdiğimiz bağlantıda bulunan iletişim formunu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

Vodafone Şikayet Hattı

Vodafone müşteri hizmetleri numarası aktif olarak çalışır durumdadır. Oldukça yaygın kullanılmasından dolayı müşterilerinin sorunlarına ya da sorularına en hızlı yoldan en kısa sürede çözüm bulmak için müşteri hizmetleri numarası günün her saatinde erişebileceğiniz bir numaradır. Müşteri memnuniyetine oldukça önem veren ve her aşamada müşterilerine destek olan ülkemizde oldukça büyük bir yere sahip olan operatör her yönden kendini geliştirmektedir.

Vodafone Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
542

0850 542 00 00 (Diğer Operatörler ve Sabit Hatlar İçin)

0542 542 00 00 (Diğer Operatörler ve Sabit Hatlar İçin)

Vodafone İletişim Formu

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Vodafone müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Vodafone şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Vodafone Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 542 00 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Vodafone çağrı merkezi numarasına 0850 542 00 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Vodafone iletişim bilgileri, Vodafone telefon no, Vodafone irtibat tel, Vodafone canlı destek, Vodafone müşteri temsilcisi, Vodafone şikayet hattı, Vodafone müşteri hizmetleri numarası, Vodafone çağrı merkezi numarası, Vodafone iletişim numarası, Vodafone çağrı merkezi, Vodafone müşteri hizmetleri direk bağlanma

105 Yorum

 1. mehmet 9 Nisan 2018
 2. hüseyin korkmaz /tc 40378485986 18 Nisan 2018
 3. hüseyin korkmaz /tc 40378485986 26 Nisan 2018
 4. Mustafa 20 Mayıs 2018
 5. Zafer 15 Haziran 2019
 6. Sadık 4 Eylül 2019
 7. sdat özalp 21 Şubat 2020
 8. AYHAN ÖZGÜÇ 18 Ağustos 2020
 9. İlhan Şeker 29 Ekim 2021
 10. ismail kaya 20 Temmuz 2022
 11. ismail kaya 20 Temmuz 2022
 12. Mehmet erkan 14 Mart 2023

Yorum Yap