kitapyurdu-ihbar-telefon-numarasi

Kitapyurdu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kitapyurdu çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kitapyurdu müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Kitapyurdu, 1985 yılından bu yana hizmet yayıncılık ve kitap işleri yapan Repar Tanıtım İletişim Matbaacılık Ltd. Şti. şirketi tarafından kurulmuştur. Kitapyurdu’nun genel amacı, teknolojinin tüm nimetlerinden yararlanarak okuyucu-yayıncı-dağıtıcı problemlerine kökten çözüm sağlayarak, dakikalar içerisinde ve kolayca yüz binlerce kitabı en uygun şekilde müşterilerine sunmaktır.

Kitapyurdu’nda onlarca kitap kategorisinde aradığınız tüm kitapları bulabilir, güncel albümler bulabilir, e-book, film ve oyun gibi kategorilerde binlerce çeşitlilikte ürünü tek tıkla satın alabilir, kapınıza kadar isteyebilirsiniz. Kitapyurdu kitap severlerin vazgeçilmez alışveriş sitesi olmuş durumdadır.

Her gün en az on bin kişinin sipariş verdiği bir site olan kitapyurdu ayrıca her gün kırk binin üzerinde kitabı kitap severler ile buluşturmaktadır. Robotik teknoloji ile alt yapısını her gün güçlendirmeye devam eden site giderek büyümesine devam etmektedir.

Beş milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı bulunan kitapyurdu sitesinden kitap almak isterseniz üyelik girişi yapabilir ve almak istediğiniz kitapları sepetinize ekledikten sonra adres, ödeme işlemleri gibi adımlarda sonra siparişinizi oluşturabilirsiniz. Siparişlerinizi ödeme seçeneğinde kart ile yaparsanız yüz lira üzerinde farksız bir şekilde iki taksitte ödeyebilirsiniz. Ödemelerinizde 3D secure güvenli ödeme seçeneğini kullanarak kart bilgilerinizin gizliliğini koruyabilir ve işleminizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Kitapyurdu Çağrı Merkezi Numarası

Sipariş işlemlerinizi tamamladıktan sonra hesabınız üzerinden kolaylıkla kargo takibinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üye olmadan misafir giriş ile yapılan işlemlerde kargo takibi yapılamamaktadır. Siparişler ortalama üç gün ile beş gün arasında tedarik edilmektedir. Sizlere ulaşması ise tedarik sürecinden sonra genellikle bir ile üç gün arasındadır. Siparişlerinizi yurt dışından da verebilirsiniz. Bu durumda kargo teslim süresi iki ile on dört gün arasında olabilmektedir. Siparişleriniz kargolanmadan önce teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Tedarik süresinin uzaması durumunda tedarik edilenleri erken teslim alabileceğiniz tedarik edilenleri gönder seçeneğini kullanabilirsiniz. Siparişleriniz kargolanmadan önce siparişimi iptal etmek istiyorum seçeneği ile iptal sürecini başlatabilirsiniz. Siparişinizi teslim alırken kolisinden herhangi bir hasar olup olmadığı kontrol ediniz eğer hasar varsa kargonuzu teslim almayınız.

Kitapyurdu web sitesi üzerinden üyelik işlemlerinizden sonra puan kazanabilir ayrıca üyelik türleriniz sipariş yoğunluğunuza göre değişmektedir. Sizlere bir çok avantaj sağlayan sistemi ile kitapyurdu müşterilerine önem verdiğini göstermektedir.

Kitapyurdu Müşteri Hizmetleri

Kitapyurdu oldukça rağbet gören bir sitedir. Müşterilerine ülkemizin her şehriden en iyi şekilde hitap etmesini bildiği için kullanıcı kitlesini arttırmaktadır. Kitapyurdu sitesi üzerinden e posta ile istediğiniz iletişime geçebileceğiniz gibi kitapyurdu müşteri hizmetleri numarası olarak da hizmet vermektedir. Müşterilerine oldukça önem veren yaşadığı sorunlara en hızlı ve pratik çözümler sunan müşteri hizmetlerine sahiptir. Müşteri hizmetleri üzerinden dilediğiniz konuda destek alabilir, kitaplar ile ilgili öğrenmek istediklerinizi sorabilir ayrıca yaşadığınız sorunlara hızlı bir şekilde çözüm bulabilirsiniz.

Kitapyurdu müşterilerine önem verdiği için müşteri hizmetleri numarasını aktif olarak kullanmaktadır. Sizlere en iyi hizmet sunma amacıyla hem uygun hem de hızlı temin gibi seçenekler ile çalışan site her geçen gün müşterilerinin olumlu dönütlerini almaktadır.

Kitapyurdu Şikayet Hattı

Kitapyurdu’nun 0212’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla, Kitapyurdu üyeliğiniz hakkında tüm sorunlarınızı bildirebilir, ürün satın alım esnasında yaşadığınız sorunları bildirebilir, kargo ve ürünü teslim aldıktan sonraki yaşadığınız tüm sorun ve sıkıntıları bildirebilirsiniz. Ayrıca hem bu hat üzerinden hem de aşağıda bulunan bağlantı aracılığıyla istek, görüş, öneri ve memnuniyetlerinizi Kitapyurdu’na kolayca bildirebilirsiniz.

Kitapyurdu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0212 519 87 20

Kitapyurdu Mail Adresi
editor@kitapyurdu.com

Kitapyurdu İletişim Formu

Arama Terimleri: kitapyurdu iletişim bilgileri, kitapyurdu telefon no, kitapyurdu irtibat tel, kitapyurdu canlı destek, kitapyurdu müşteri temsilcisi, kitapyurdu şikayet hattı, kitapyurdu müşteri hizmetleri, kitapyurdu çağrı merkezi, kitapyurdu müşteri hizmetleri numarası, kitapyurdu çağrı merkezi numarası, kitapyurdu iletişim numarası

772 Yorum

  1. Akgül 8 Mart 2019
  2. ilknur güneş 10 Haziran 2019
  3. Nesrin 9 Aralık 2019
  4. çiğdem 10 Aralık 2019
  5. Büşra 17 Aralık 2019
  6. esen 30 Mart 2020
  7. Elif cihan 17 Nisan 2020
  8. Mine 19 Kasım 2021
  9. nassim 13 Mart 2024

Yorum Yap