Kitapyurdu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Kitapyurdu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kitapyurdu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kitapyurdu, 1985 yılından bu yana hizmet yayıncılık ve kitap işleri yapan Repar Tanıtım İletişim Matbaacılık Ltd. Şti. şirketi tarafından kurulmuştur. Kitapyurdu’nun genel amacı, teknolojinin tüm nimetlerinden yararlanarak okuyucu-yayıncı-dağıtıcı problemlerine kökten çözüm sağlayarak, dakikalar içerisinde ve kolayca yüz binlerce kitabı en uygun şekilde müşterilerine sunmaktır.

Kitapyurdu’nda onlarca kitap kategorisinde aradığınız tüm kitapları bulabilir, güncel albümler bulabilir, e-book, film ve oyun gibi kategorilerde binlerce çeşitlilikte ürünü tek tıkla satın alabilir, kapınıza kadar isteyebilirsiniz. Kitapyurdu kitap severlerin vazgeçilmez alışveriş sitesi olmuş durumdadır.

Kitapyurdu’nun 0212’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla, Kitapyurdu üyeliğiniz hakkında tüm sorunlarınızı bildirebilir, ürün satın alım esnasında yaşadığınız sorunları bildirebilir, kargo ve ürünü teslim aldıktan sonraki yaşadığınız tüm sorun ve sıkıntıları bildirebilirsiniz. Ayrıca hem bu hat üzerinden hem de aşağıda bulunan bağlantı aracılığıyla istek, görüş, öneri ve memnuniyetlerinizi Kitapyurdu’na kolayca bildirebilirsiniz.

Kitapyurdu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0212 519 87 20

Kitapyurdu Mail Adresi
editor@kitapyurdu.com

Kitapyurdu İletişim Formu

Arama Terimleri: kitapyurdu iletişim bilgileri, kitapyurdu telefon no, kitapyurdu irtibat tel, kitapyurdu canlı destek, kitapyurdu müşteri temsilcisi, kitapyurdu şikayet hattı, kitapyurdu müşteri hizmetleri

660 Yorum - YORUM YAZIN