Kiğılı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Kiğılı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kiğılı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türkiye genelinde 67 ilde ve 225 mağazasıyla hizmet veren Kiğılı şirketi dünya geneline baktığımızda 40 mağazasıyla hizmet vermektedir.

Türkiye’de erkek giyim üzerine hizmet veren mağazaların en başında Kiğılı gelmektedir. Müşterilerinin istek ve şikayetlerini dinleyip daha iyi bir hizmet verebilmek adına çağrı merkezi oluşturmuştur.

Kiğılı ürünlerini mağazasından alabileceğiniz gibi internet sitesi üzerinden de görebilirsiniz.

İnternetten beğendiğiniz ürünler hakkında soru sorabileceğiniz Kiğılı müşteri hizmetleri ne aşağıda yazılı Kiğılı telefon no dan ulaşabilirsiniz.

Kiğılı iletişim 444 lü numara mevcut olmayıp aşağıda yazılı 0850 ile başlayan numarasını arayarak ürünler hakkında bilgi alabilir, size en yakın mağazanın nerede olduğu sorabilir, istek ve şikayetlerinizi aktarabilirsiniz.

Aşağıda yazılı numaradan Kiğılı müşteri hizmetlerine haftanın her günü olmak üzere hafta içi sabah 08:00 den akşam 20:00 ye, haftasonu 09:00 dan akşam 19:00 a kadar ulaşabilirsiniz.

Kiğılı Çağrı Merkezi İletişim Numarası:
0850 250 19 38

Ayrıca telefonla aramak yerine aşağıdaki linkten iletişim formunu doldurarak da isteğinizi internet üzerinden Kiğılı müşteri hizmetlerine ulaştırabilirsiniz.

Kiğılı İletişim Formu

Arama Terimleri: kiğılı iletişim bilgileri, kiğılı telefon no, kiğılı irtibat tel, kiğılı canlı destek, kiğılı müşteri temsilcisi, kiğılı şikayet hattı, kiğılı müşteri hizmetleri

3 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla