Sahibinden Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sahibinden Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sahibinden çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Sahibinden müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sahibinden şikayet hattına erişebilirsiniz. Sahibinden müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

2000 yılında ikibin yediyüz ilan ile açılarak yayın hayatına başlayan sahibinden sürekli gelişmekte ve ilanlarını arttırmaktadır. İlk başlarda küçük çaplı ortaya çıkan daha sonrasında büyüyerek devam eden sahibinden müşteri hizmetleri ağını geliştirerek büyümeye devam etmiştir. Türkiye’nin en büyük elektronik ticaret ve ilan platformu özelliğini taşıyan sahibinden çağrı merkezi numarası olarak da aktif olarak hizmet vermektedir.

50 milyona yakın kullanıcın giriş yaptığı ve beş milyondan fazla ilanın yer aldığı sahibinden.com altı yüzden fazla çalışanı ile günümüzde bu sektörde oldukça büyük yer edinmiştir. Birbirinden farklı on kategoride hizmet veren sahibinden sitesi hem müşterilerin arayışlarına kolayca ulaşabildiği hem de satıcı kitlenin kendilerine uygun alıcı kitleye erişebildiği geniş alt yapıya sahip bir olanak sunmuştur.

Sahibinden Çağrı Merkezi Numarası

Bu alanda başı çeken site her geçen gün alt yapısını  geliştirmekte ve erişim ağını arttırmaktadır. Haliyle bu kadar büyük ölçekli iş yapan sahibinden ile karşılaşılan sorunlarda olmaktadır. Sorunlara en kısa sürede ve en hızlı çözüm aramaya çalışan sahibinden sitesi sahibinden çağrı merkezi numarası olarak aktif olarak hizmet vermektedir.

E-fatura ve arşiv özelliğine geçerek ayda doksan binden fazla kağıt tasarrufu yaparak, tüm lavaboları sensörlü musluk seçiminden yana kullanarak, kağıt bardak tüketimini azaltmak için 400 den fazla kupa bardağı dağıtarak gereksiz su ve kağıt kullanımının önüne geçmeye çalışarak yeşil ofis olma başarısına ulaşan sahibinden bu alanda da kendini göstermiştir.

Sahibinden çağrı merkezi numarası 0850 222 44 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sahibinden Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sahibinden Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sahibinden Müşteri Hizmetleri Numarası

Yenilikçi çalışmalara destek vererek kendi alanında öncü olan ve sürekli kendini yenileyerek güçlenen sahibinden.com hem yurt içinde bir çok başarıyı yakalamıştır hem de uluslararası bir çok ödül ve başarıya imza atmıştır. Geniş bir müşteri ve satıcı kitlesine sahip olan web sitesi çıkarmış olduğu uygulama ile kolay erişimi amaçlamış olup sahibinden müşteri hizmetleri numarası nı da aktif olarak kullanmaktadır.

Sahibinden çağrı merkezi numarası olarak 0850 222 44 44 kullanmakta olup istediğiniz zaman ilgili numara üzerinden bilgi alış verişinde bulunmanıza ya da ilanlarınız ile ilgili sorunları çözümleme noktasında destek alabileceğiniz hizmetleri sunmaktadır.

Sahibinden müşteri hizmetleri numarası 0850 222 44 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sahibinden Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Ülkemizde özellikle araba satışında en aktif olarak kullanılan ticaret sitelerinin başında Sahibinden.com gelmektedir. Sadece araç alım satımı değil, ev ilanlarından oyun konsollarına, giyimi ürünlerinden cep telefonlarına kadar yüzlerce farklı kategoride ürün bulmak mümkün. Sahibinden.com alıcıyı ve satıcıyı bir araya getirmektedir. Satıcıların listeledikleri ürünlerde cep telefonları açık şekilde belirtilmektedir.

Sahibinden sitesi üzerinden kullanabileceğiniz bir çok özellik bulunmaktadır. Ücretli olan özellikleri kullanarak ilanlarınızı ön plana çıkarabilir satış işleminizi kolaylaştırabilirsiniz. Kolaylıkla kullanabileceğiniz arayüze sahip olan siteye hesabınız üzerinden erişim yapabilir ve ilanlarınızı güncelleyerek ücretli ek hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Sahibinden müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 222 44 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sahibinden Şikayet Hattı

Kendi alanında oldukça ilerleyen sahibinden müşterilerine ve satıcı kitlesine hitap ederken birbirinden farklı özellikler ve kolay erişim hizmetleri ile sürekli destek vermekte ayrıca kendini geliştirmektedir.

Satıcıyı arayarak dilerseniz elden dilerseniz kargo yolu ile ticaretinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Ancak elden ve havale yöntemi ile yapılacak ticaretler Sahibinden.com un yapabileceği hiçbir şey bulunmamaktadır. Kargo ile yapacağınız alışverişlerde mutlaka get yani güvenli ticaret yöntemini kullanmanızı öneririz. Bu işlemde para öncelikle havuza aktarılmakta, ürünü teslim alıp onayladığınızda para satıcının hesabına aktarılmaktadır.

Yaptığınız alışverişlerde yaşadığınız sorunlar için Sahibinden.com müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Sahibinden şikayet hattı 0850 222 44 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sahibinden.com Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0 850 222 44 44

Sahibinden.com a giriş yaptıktan sonra destek merkezi üzerinden sorunlarınız hakkındaki makaleleri okuyabilirsiniz.
Sahibinden Destek Merkezi

Sahibinden web sitesi çıkarmış olduğu uygulama üzerinden de erişime geçebileceğinizi bilmelisiniz. Kullanmakta olduğunuz uygulama ve bilgilerinizi içeren hesabınız üzerinden kolaylıkla erişim sağlayabileceğiniz ayrıca müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek bilgi alabileceğinizi bilmelisiniz.

Sahibinden.com web sitesi merkez ofisi olarak İstanbul şehrinin Ataşehir ilçesinde yer almakta olup istediğiniz zaman yüz yüze görüşmeler de sağlayabilirsiniz.

Sahibinden Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

Mail yolu ile Sahibinden.com yetkilileri ile iletişime geçmek isterseniz aşağıda vermiş olduğumuz mail adresi ile kendilerine ulaşabilirsiniz.
yaziliiletisim@sahibinden.com

Arama Terimleri: sahibinden iletişim bilgileri, sahibinden telefon no, sahibinden irtibat tel, sahibinden canlı destek, sahibinden müşteri temsilcisi, sahibinden şikayet hattı, sahibinden müşteri hizmetleri, sahibinden çağrı merkezi, sahibinden çağrı merkezi numarası, sahibinden müşteri hizmetleri numarası

63 Yorum

 1. Mahmut 26 Aralık 2017
  • Yönetici 1 Ocak 2018
 2. Zeynep güzel 2 Ocak 2018
  • Yönetici 2 Ocak 2018
 3. İsmail Arslan 6 Ocak 2018
 4. İsmail Arslan 6 Ocak 2018
 5. selahattinyılmaz 16 Ocak 2018
 6. selahattinyılmaz 16 Ocak 2018
 7. Nuh Can Işık 18 Ocak 2018
 8. ayhan 23 Ocak 2018
 9. Mehmet Gedik 28 Ocak 2018
 10. hale WEİGEL 5 Şubat 2018
  • Yönetici 5 Şubat 2018
 11. nazmi doğanay 16 Şubat 2018
 12. nazmi doğanay 16 Şubat 2018
 13. ÖZGÖZDE OTOMOTİV 20 Şubat 2018
  • Yönetici 22 Şubat 2018
 14. İbrahim 15 Mart 2018
 15. İbrahim 15 Mart 2018
  • Yönetici 15 Mart 2018
   • dursun karabulut 8 Eylül 2019
 16. Yusuf 22 Mart 2018
 17. Yağmur u 21 Nisan 2018
 18. Cezayir 1 Haziran 2018

Yorum Yap