Kifidis Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kifidis Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kifidis çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kifidis müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Kifidis şikayet hattına erişebilirsiniz. Kifidis müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kifidis Çağrı Merkezi Numarası

Ortopedik ürünler çoğu zaman insanların ihtiyaçları arasında bulunmaktadır. Ortopedik terlik, ayakkabı, bot, sandalet, tabanlık gibi ürünler ayak sağlığı için oldukça önemlidir. Özellikle ayaklarında bazı problemler olanlar bu ürünleri kullanmalıdır. Kalitesiz ürünler düz taban, kemik çıkıntısı, topuk dikeni olan kişileri çok fazla rahatsız edecektir. Kadın, erkek ve çocukların ortopedik ürün tercih etmeleri ayak sağlığı için önemlidir. Kifidis 1919 yılında kurulmuş olan ortopedik malzemeler üreten bir firmadır. Belli bir deneyim elde ederek birbirinden kaliteli ürünleri imal etmektedir. İnternet sitesinden online alışveriş yapabileceğiniz gibi; 7 ilde bulunan 16 mağazasından da alışveriş yapabilmeniz mümkündür. Çağrı merkezlerini arayarak istek, dilek ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

Kifidis çağrı merkezi numarası 0850 474 00 19 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kifidis Müşteri Hizmetleri Numarası

Kifidis şubeleri İstanbul, Ankara, Adana, İzmir, Muğla gibi illerimizde bulunur. Kolay alışveriş yapacak kişiler internet sitesinden anında alışveriş yapabilirler. Kadın ve erkek ürünleri arasında terlik, sandalet, babet, spor ayakkabı, topuklu ayakkabı, bot, çizme, ev ayakkabısı, hassas ayaklara için ayakkabı modellerini bulabilirsiniz. Çocuk ürünleri içinde ilk adım ayakkabısı, sandalet, babet, okul ayakkabısı, deniz ayakkabısı, spor ayakkabı, bot çeşitlerini bulabilmek mümkündür. Firma ergonomik olarak çanta ve valiz imalatı da yapmaktadır. İhtiyacınız olan seyahat çantaları ya da sırt çantaları omuz ve sırt sağlığına uygundur. Ürünlerle ilgili bilgi almak isteyenler müşteri hizmetlerini arayabilirler.

Kifidis müşteri hizmetleri numarası 0850 474 00 19 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kifidis Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kifidis ürünleri içinde sağlık ve bakım ürünleri de bulunmaktadır. Ayak sağlığı için topukluk, nasır korucuları, tabanlık, varis ve ödem bandajları, diyabet çorabı, seyahat çorabı gibi ürünler ayak sağlığı düşünülerek üretilmiştir. Bazı ürünlere doktor kontrolünde sahip olmanız gerekebilir. Firma birçok markanın ürünlerini satmaktadır. Firma ile direkt bağlantı kurmak isteyen kişiler 0(850) 474 00 19 numarayı arayabilirler. Sosyal medya hesaplarınız üzerinden takip etmeniz de mümkündür. Ayrıca  info@kifidis.com.tr adresine mail de gönderebilirsiniz.

Kifidis müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 474 00 19 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kifidis Şikayet Hattı

Kifidis ürünleri kaliteli ve ayak sağlığı düşünülerek üretilmiştir. Aksesur ve sağlık bakım ürünleri de firmada bulunmaktadır. Aldığınız ürünlerden memnun olmayanlar müşteri hizmetlerini arayabilir ya da mail gönderebilir. Firma bütün şikayetleri değerlendirerek sizlere geri dönüş yapacaktır.

Kifidis şikayet hattı 0850 474 00 19 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kifidis müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Kifidis şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Kifidis Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 474 00 19

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kifidis çağrı merkezi numarasına 0850 474 00 19 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : KİFİDİS ORTOPEDİ SANAYİ VE TURİZM TİCARET A.Ş
Adres : Merkez Mahallesi, Ahenk Sokak, No:2 Bomonti, Şişli, İstanbul
E-Posta : info@kifidis.com.tr
Telefon : 0850 474 00 19

Arama Terimleri: Kifidis iletişim bilgileri, Kifidis telefon no, Kifidis irtibat tel, Kifidis canlı destek, Kifidis müşteri temsilcisi

Yorum Yap