Gestaş Deniz Ulaşımı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gestaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gestaş Deniz Ulaşım çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Gestaş Deniz Ulaşım müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

2006 yılı Ağustos ayında faaliyete başlamıştır. Çanakkale bölgesindeki iskeleler ve deniz ulaşımı özelleşmesiyle birlikte kurulmuştur. Türkiye Denizcilik İşletmeleri’nden (TDİ) Çanakkale İl Özel İdaresi’ne devri ile birlikte resmen faaliyetlerine başlayan firma günden güne büyümesine devam etmiştir.

%99.87 hissesi Çanakkale İl Özel İdaresi tarafından idare edilmektedir. 6 hatta ve 15 iskelede hizmet veren firma müşteri memnuniyetine de önem vermektedir. 16 ile 21 arasında gemileri ile hizmet veren ve bunu yaparken kaliteli hizmet anlayışı ile hareket etmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ile araç ve yolcu taşımacılığını sürdüren firma oldukça gelişmekte ve kendini yenilemektedir.

Gestaş Deniz Ulaşım Çağrı Merkezi Numarası

Sektöründe benzer deniz taşımacılığı yapan kuruluşlar arasında lider olma vizyonu ile hareket eden ve sektöründe örnek bir şirket olmayı hedefleyen bir firmadır. Aya ve Avrupa arası adalara köprü olma misyonu ile hareket eden aynı zamanda da  araç ve yolcu taşımacılığını çevreye duyarlı, sürdürülebilir, yenilikçi ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak yapma amacı ile çalışmaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Gestaş müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Gestaş ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Gestaş çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Gestaş Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 0 752

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Gestaş çağrı merkezi numarasına 444 0 752 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

7/24 ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezi Numarası: 444 0 752

Adres-1: Sarıcaeli Köyü No: 276, Çanakkale

Adres-2: Gestaş Merkez İskele, Çanakkale

Faks: 0286 217 58 52

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Gestaş sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Gestaş iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Gestaş iletişim bilgileri, Gestaş telefon no, Gestaş irtibat tel, Gestaş canlı destek, Gestaş müşteri temsilcisi, Gestaş şikayet hattı, Gestaş müşteri hizmetleri numarası, Gestaş çağrı merkezi numarası, Gestaş iletişim numarası

Yorum Yap