Fit & Alive Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fit & Alive Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fit & Alive çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Fit & Alive müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Fit & Alive şikayet hattına erişebilirsiniz. Fit & Alive müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Fit & Alive Çağrı Merkezi Numarası

Sağlıklı beslenmek ve insan sağlığına uygun olan bakım ürünlerini kullanmak oldukça önemli bir konudur. Kişiler kendilerine zarar verecek ürünlerden uzak durarak öncelikle kendilerinin vücut sağlığını korumaya çalışırlar. Kişisel bakım ürünleri kadın ve erkekleri ilgilendiren bir konudur. Yine de bu ürünlere kadınların talebi oldukça fazladır. Kadınlar cilt sağlıklarını korumak için birçok farklı ürün tercih ederler. Bunların kaliteli olması da önemlidir. Kalitesiz ürünlerin alerjilere ve cilt kanserlerine neden olduğu da bilinmektedir. Fit & Alive sağlığına önem verenler için birçok ürünü kişilere sunan bir firmadır. Ürünleri incelemek isteyenler internet sitesine giriş yapabilir ve online sipariş oluşturabilirler. İndirimli ve kampanyalı ürünler firmanın internet sitesinde satışa sunulmaktadır. Haftanın fırsat ürünlerini incelemek, sipariş durumunuzu ve kargonuzun nerede olduğunu araştırmak için siteyi ziyaret edebilirisiniz. Ayrıca çağrı merkezlerini arayarak da soru ve sorunlarınızla ilgili yardım alabilirsiniz.

Fit & Alive çağrı merkezi numarası 0850 554 55 55 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Fit & Alive Müşteri Hizmetleri Numarası

Fit & Alive ürünleri arasında sağlıklı içecek tüketmek isteyenler için karadut özü bulunmaktadır. Vitamin değeri yüksek olan bu içecek sulandırılarak tüketilir. Büyükler ve küçükler tarafından sevilmektedir. Firmanın internet sitesinde, kişisel bakım ürünlerinde birçok meyve özleriyle yapılmış olan sağlıklı ve cildi besleyen ürünler bulunmaktadır. Bunların arasında nar çekirdeği, yasemin, yeşil çay, kakao kullanılan bakım kremleri ilk sıralarda yer almaktadır. Ayrıca dudak bakımı, kirpik bakımı, akne kremleri, diş sağlığı ürünleri, göz ve göz sağlığı için bakım ürünleri yer almaktadır. Renkli kozmetik ürünlerine ihtiyacı olanlar rengarenk kalemleri, kalem rujları, fondötenleri, allık ve rujları inceleyebilirler. Sağlık ve hijyen ürünleri içinde kişi sağlığı düşünülerek üretilmiş ürünler vardır. Anne bebek sağlığı konusuna önem verenler de ürünleri inceleyebilir. Kampanyalı ürünler hakkında bilgi sahibi olmak ve ücretsiz kargo avantajından faydalanmak için alışveriş yapabilir müşteri hizmetlerinden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Fit & Alive müşteri hizmetleri numarası 0850 554 55 55 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Fit & Alive Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Fit & Alive müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak isteyenler canlı destek hattını 10.00-18.00 saatleri arasında arayabilirler. Bunun için yapmanız gereken 0 850 554 55 55 numarayı aramanızdır. Ayrıca musterihizmetleri@fitalive.com.tr mail adresinden bağlantı kurabilirsiniz.

Fit & Alive müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 554 55 55 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Fit & Alive Şikayet Hattı

Fit & Alive ürünleri ile ilgili şikayeti olanlar müşteri hizmetleri üzerinden bağlantıya geçebilir ya da mail gönderebilir. İnternet sitesinde bulunan formu doldurarak da şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Fit & Alive şikayet hattı 0850 554 55 55 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Fit & Alive müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Fit & Alive şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Fit & Alive Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 554 55 55

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Fit & Alive çağrı merkezi numarasına 0850 554 55 55 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

FIT & ALIVE GIDA BİTKİSEL SAĞLIK VE BAKIM ÜRÜNLERİ
Adres İletişim Bilgisi : Küçükbakkalköy Mah. Önder Sokak No:24A Kasım Arslan Plaza
Çağrı Merkezi İrtibat Tel No : 0850 554 55 55
E Posta Mail Adres Bilgisi : musterihizmetleri@fitalive.com.tr

Arama Terimleri: Fit & Alive iletişim bilgileri, Fit & Alive telefon no, Fit & Alive irtibat tel, Fit & Alive canlı destek, Fit & Alive müşteri temsilcisi, Fit & Alive şikayet hattı, Fit & Alive müşteri hizmetleri numarası, Fit & Alive çağrı merkezi numarası, Fit & Alive iletişim numarası, Fit & Alive çağrı merkezi, Fit & Alive müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. hüsnü cesur 12 Aralık 2023

Yorum Yap