Antalya Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Antalya Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Antalya Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Antalya Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Antalya belediyesinin statüsünün değişmesi ile birlikte Antalya büyükşehir belediyesi olması özellikle bölgenin Türkiye’nin büyük şehirleri arasına girmesini sağlamaktadır. Antalya özellikle turistik açıdan Türkiye’de en çok tercih edilen yerler arasında yer almaktadır. Sınırlarının giderek genişlemesi sayesinde büyük şehir haline gelmiştir. Almış olduğu statü sayesinde özellikle bölge her geçen gün gelişmeye devam ederek bölgede yaşayan vatandaşların, yerli ve yabancı turistlerin bu bölgede daha iyi koşullarda hayatlarını sürdürebilmesi için uygun bir yer haline gelmiştir. Denize kıyısı olan şehirler arasında yer almaktadır. Bu nedenle yaz kış özellikle tatil için tercih edilen bölgeler arasında bulunmaktadır.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Antalya sınırları içerisinde 19 ilçe yer almaktadır. Aynı şekilde 19 belediye bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Antalya büyükşehir belediyesi tarihi itibarıyla statüsünü kazandıktan sonra bölgede yer alan belediyelerden biri haline gelmiştir. 2 Eylül 1993 yılında çıkarılan 504 sayılı kanuna göre büyükşehir unvanını almıştır. Daha sonrasında 2004 yılında büyükşehir belediyesi sınırları için valilik binası merkez olarak belirlenip 30 km dairelik alanının genişletilmesi sağlanmıştır. 2014 yılında yapılan seçimlerde ise sınırları il mülki sınırları haline getirilmiştir. Bu sayede günümüzdeki statüsünü ve sınırlarını belirleyerek çalışmaların devam ettirilmesi sağlanmıştır. Günümüzdeki Belediye Başkanı Menderes Mehmet Tevfik Türel’dir.

Aralıksız şekilde çalışmalarını sürdürmekte olan Antalya Büyükşehir Belediyesi hizmetleri özellikle bölgede yaşayan vatandaşların her talebinin karşılanması konusunda etkili olmaktadır. Belediyenin sunmuş olduğu hizmet bölümleri arasında halkla ilişkiler, ulaşım hizmetleri, çevre ve park düzenlemeleri, dış ilişkiler, tarım ve hayvancılık hizmetleri, sosyal hizmetler, itfaiye ve güvenlik hizmetleri, altyapı çalışmaları, tarihi ve kültürel miras çalışmaları, imar ve kentsel iyileştirme çalışmaları, kültür ve sanat çalışmaları gibi birbirinden farklı hizmet seçenekleri yer almaktadır.

Antalya Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 444’lü istek, dilek, şikayet telefon numarasından  Antalya Büyükşehir Belediyesi ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla ilgili görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca yorumları kısmından Antalya Büyükşehir Belediyesi hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası Şikayet Hattı
444 94 20

Antalya Büyükşehir Belediyesi Mail Adresi
info@antalya.bel.tr

Arama Terimleri: antalya büyükşehir belediyesi çağrı merkezi, antalya büyükşehir belediyesi iletişim, antalya büyükşehir belediyesi çözüm merkezi, antalya büyükşehir belediyesi müşteri hizmetleri numarası, antalya büyükşehir belediyesi telefon numarası, antalya büyükşehir belediyesi irtibat tel, antalya büyükşehir belediyesi şikayet, antalya büyükşehir belediyesi şikayet var, Antalya Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarası

4 Yorum

  1. Hasan 27 Mart 2018
    • Yönetici 2 Nisan 2018
  2. Murat 9 Haziran 2019
  3. Cahit 31 Aralık 2023

Yorum Yap