Kia şikayet hattı, Kia müşteri hizmetleri numarası, Kia çağrı merkezi numarası, Kia iletişim numarası

Kia Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kia çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kia müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1940 yıllarında Kore’de ilk olarak bisiklet üretimi ile piyasaya çıkan firma kısa sürede sonra manuel güç gerektirmeyen motosiklet üreterek sektörde varlığına devam etmiştir. Günümüze kadar birçok ödül alan firma otomotiv sektöründe adından sıkça bahsettirmektedir.

Küresel otomotiv endüstrisine yeni bir ritim getiren firma müşterilerin yoğun ilgisi ile karşılaşmaktadır. Dinamik yapısı ve heyecan verici görünümü ile sektöründe önemli bir yer edinen firma teknolojiyi de yerinde kullanmaktadır. Gerek tasarımı gerekse de güçlü yapısı ile oldukça talep edilen bir firma olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Kia Çağrı Merkezi Numarası

1944 yılından günümüze uzana yolculuğunda gerçek bir global aktör olarak sürekli olarak gelişimi sürdürmektedir. Bunun yanı sıra istikrarlı bir şekilde büyümesini sürdüren bir firma olarak oldukça beğeni toplamaktadır. Müşterilerine yeni bir tonu tattırmanın yanında da  farklı bir renk katmayı başaran firma yüksek müşteri memnuniyetine de önem vermektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Kia müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti Kia olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kia ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Kia çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Kia Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 222 5 542

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kia çağrı merkezi numarasına 0850 222 5 542 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Çelik Motor Ticaret Anonim Şirketi
Adres: Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Balkan Caddesi, No:58 Buyaka E Blok Tepeüstü Ümraniye 34771 İSTANBUL

KIA İletişim Merkezi: 0850 222 5 542
TEL: 0216 656 26 00
KEP ADRESİ: celikmotor@hs01.kep.tr

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Kia iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Kia sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Kia iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Kia iletişim bilgileri, Kia telefon no, Kia irtibat tel, Kia canlı destek, Kia müşteri temsilcisi, Kia şikayet hattı, Kia müşteri hizmetleri numarası, Kia çağrı merkezi numarası, Kia iletişim numarası

One Response

  1. Süleyman 18 Mart 2023

Yorum Yap