İstanbul Seyahat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İstanbul Seyahat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İstanbul Seyahat çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde İstanbul Seyahat müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1940 yılında Samsun ile Giresun arasında yolculuğa başlayan firma zamanla büyüyerek günümüze kadar ulaşmıştır. 1975 yılında trakya bölgesinde ilk olarak İstanbul-Çorlu hattında çalışmaya başlayan firma gelişimine devam etmiştir. Yine bu yıllarda dış hatlarda da çalışmalar başlamıştır.

2002 yılında şirketleşen firma 2005 yılında da turizm alanındaki faaliyetlerini genişletmiştir. Yurtiçi ve yurtdışı uçak biletlerini satan firma aynı zamanda da ETS turun yetkili acentesi olarak çalışmıştır. Her geçen gün satış ofislerinin sayısını arttıran firma günden güne büyümesine devam etmiştir.

İstanbul Seyahat Çağrı Merkezi Numarası

Yolcumuz konuğumuzdur ilkesiyle hareket eden firma bu prensibini asla bırakmamıştır. Seyahat ve turizm organizasyonlarında kaliteye önem vermiştir. Güven veren firma aynı zamanda da ve zamanı zamanla birlikte daha iyi hizmet sunmaya odaklanmıştır. Günümüzde Türkiye genelinde 250 online bilet satış ofisi bulunan firma oldukça büyümüştür. Bunun yanı sıra 750 kişiye yakın personeli ile sektörde önemli bir yer edinmiştir..

Müşteri kitlesi büyüdüğü için İstanbul Seyahat müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen İstanbul Seyahat ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi İstanbul Seyahat çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

İstanbul Seyahat Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 222 59 59

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. İstanbul Seyahat çağrı merkezi numarasına 0850 222 59 59 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Çağrı Merkezi – Türkiye’nin Her Yerinden: 0850 222 59 59

Halkla İlişkiler: 0212 658 29 43

Havalimanı Seferleri İletişim: 0533 209 15 59

Fax: 0212 658 26 40

Eposta: info@istanbulseyahat.com.tr

Genel Müdürlük: Büyük İstanbul Otagarı No:67-68-69 Bayrampaşa / İstanbul

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz İstanbul Seyahat iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren İstanbul Seyahat sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi İstanbul Seyahat iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: İstanbul Seyahat iletişim bilgileri, İstanbul Seyahat telefon no, İstanbul Seyahat irtibat tel, İstanbul Seyahat canlı destek, İstanbul Seyahat müşteri temsilcisi, İstanbul Seyahat şikayet hattı, İstanbul Seyahat müşteri hizmetleri numarası, İstanbul Seyahat çağrı merkezi numarası, İstanbul Seyahat iletişim numarası

Yorum Yap