vestel-cagri-merkezi-numarasi

Vestel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vestel çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Vestel  müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Vestel, 1984 yılında kurulmuş elektronik firmasıdır. 1994 yılından bu yana Zorlu Holding tarafından işletilmektedir. Zorlu’nun satın almasıyla birlikte Vestel, elektrik, elektronik, bilgi teknolojisi, savunma sanayi gibi elektronik ürünleri üretip satışını yapmaktadır. Vestel’in tüm üretimlerini gerçekleştirdiği fabrikası Manisa’da 1.1 milyon metrekarelik alanda yer almaktadır.

Vestel, dünya üzerinde ürünlerinin pazarlama ve satışını gerçekleştirmektedir. Yurtdışında 16 yurt içinde 7 olmak üzere toplamda 23 alt şirketi bulunmaktadır.

Son zamanlarda tamamen yerli yapım olan Venüs modeliyle bilinir. Beyaz eşya, ev elektroniği, cep telefonu, televizyon gibi birçok elektronik ürün kategorisinde ön plana çıkmaktadır.

Türkiye’de en bilinen 10 şirket arasında bilinmektedir. Ayrıca Vestel, Avrupa’da ve Türkiye’de televizyon sektöründe öncü markadır. Vestel’in sahibi olduğu şirketler şöyledir: Vestel, Regal, Finlux, Seg, Vestfrost, Luxor, Windsor, Techwood, Nexon, Servis, Atlantic, Electra, Dikom.

Vestel günümüzde Türkiye piyasasında oldukça büyük bir yer edinmiştir. Yurt dışı bir çok ülkeye ihracat yaparak küresel anlamda ilerlemesine devam etmektedir. Günümüzde özellikle tv ve ses, mobil cihazlar, beyaz eşya, ankastre, küçük ev aletleri, ısıtma ve soğutma sistemleri, yazar kasa, dizüstü bilgisayar ve uydu sistemleri gibi genel başlıklar altında birbirinden farklı bir çok ürün ile müşterilerine hizmet vermektedir. Ürünleri kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmekte ve talep görmektedir. Kullanıcılara en iyi ürünleri kaliteli ayrıca ekonomik olarak sunan firma haliyle gün geçtikçe talep görmeye devam etmektedir.

Vestel Çağrı Merkezi Numarası

İnternet sitesi üzerinden ürünlerini kullanıcı kitlesine sunan Vestel resmi sitesi üzerinden üyelik açarak avantajlardan faydalanabilirsiniz. Üyelik sistemine giriş yaptıktan sonra kayıtlı tutulan bilgileriniz güvenli bir şekilde saklanmakta ve sadece Vestel hizmetlerinin sunumunda kullanılmaktadır. Üyeliğinizi kolaylıkla üyeliğimi iptal et bölümünü kullanarak iptal edebilirsiniz.

Online olarak siparişler verebilir ve güvenli ödeme şekillerini kullanarak kargolanma sürecini bekleyebilirsiniz. Hediye olarak siparişler verebilirsiniz. Bu durumda karşı alıcılara faturalar iletilmemektedir. İrsaliye ile gönderim yapılmaktadır. Siparişleriniz iki ile dört gün arasında kargoya verilmektedir. Sizlere kısa sürede ulaştırmayı hedefleyen Vestel büyük hacimli siparişlerde yetkili servis tarafından arama yaparak kurulum günü randevu olarak verilmektedir.

Vestel üzerinden verdiğiniz siparişlerinizi on dört gün içinde iade edebilirsiniz. Bu işlem için öncelikle emagaza @ vestel . com . tr adresine e posta göndermeniz gereklidir. Bunu yaparken ürün bilgilerini aktarmalısınız. Kargonuz henüz yola çıkmadıysa sistem üzerinden siparişlerinizi kolayca iptal edebilirsiniz. Siparişlerinizi üyeliğiniz üzerinden nerede olduğunu hangi aşamada bulunduğunu rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

Vestel’in geniş bir çağrı merkezi ağı bulunmaktadır. Vestel’in genel olarak haftanın her günü 7/24 ulaşabileceğiniz 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla satın aldığınız veya almayı düşündüğünüz ürün hakkında bilgi alabilir, tüm sorunlarınıza bir çözüm bulabilir, size en yakın Vestel satış ve servis noktasını öğrenebilirsiniz.

Vestel Servis İletişim Numarası

Vestel’in Whatsapp çağrı merkezi numarası da bulunmaktadır, Whatsapp aracılığıyla da bildirimlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan linkler aracılığıyla da canlı destek hattına bağlanabilir, Venüs cihazınızın sorunu hakkında çözüm ve onarım ücretini öğrenebilir; iletişim formunu doldurarak istek, sorun, öneri ve şikayetlerinizi Vestel’e bildirebilirsiniz.

Vestel firması her alanda kendini sürekli güncellemekte ve sizlere hizmet etmektedir. Teknolojik gelişmeleri ürünlerine en iyi şekilde uygulayarak ayrıca müşterilerine en iyi deneyimleri uygun fiyatlara sunarak kullanıcıların beğenisini toplamaktadır.

Vestel Müşteri Hizmetleri Numarası

Vestel ile iletişime geçebilmenin bir çok yolu mevcuttur. Bu konuda dilediğiniz kanalı kullanarak bilgi alabilir ya da sorunlarınızı aktarabilirsiniz. Vestel iletişim formunu kullanarak pratik yoldan erişim sağlayabilir ve sizlere dönüşü bekleyebilirsiniz. Vestel iletişim numarasını kullanarak canlı müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Vestel firmasına ait çağrı merkezi numarası aktif olarak çalışmaktadır. 0850 222 41 23 nolu telefon numarasını kullanarak bilgi almak istediğiniz konuları sorabilir teknik destek talebinde bulunabilirsiniz. Sizlerin memnuniyetine oldukça önem veren Vestel her türlü konuda sizlere en kısa sürede ve en pratik şekilde çözümler sunacaktır. Çağrı merkezi olarak müşteri temsilcileriyle yapacağınız görüşmeler sonucunda sizlere en iyi hizmet sunulacaktır.

Vestel Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 4 123

Vestel Whatsapp Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0536 075 4 123

Vestel Canlı Destek Hattı

Vestel Yetkili Servis Başvuru Formu

Vestel İletişim Formu

Vestel Online Destek Merkezi

Arama Terimleri: vestel iletişim bilgileri, vestel telefon no, vestel irtibat tel, vestel canlı destek, vestel müşteri temsilcisi, vestel şikayet hattı, vestel çağrı merkezi numarası, vestel müşteri hizmetleri numarası, vestel çağrı merkezi, vestel müşteri hizmetleri, vestel iletişim numarası

33 Yorum

 1. cafer yıldırım 26 Nisan 2018
 2. Yönetici 6 Mayıs 2018
 3. Hamza Gör 18 Mayıs 2018
 4. Aydın Akın 3 Haziran 2018
 5. Gürkan 16 Temmuz 2018
 6. Mehmet Güven 6 Ağustos 2018
 7. Seydi gümüş 25 Nisan 2019
 8. Asuman Doğan 12 Haziran 2019
 9. Nuh 8 Eylül 2020
 10. Selma kutlu 17 Temmuz 2022
 11. Reşide 26 Eylül 2022

Yorum Yap