Kenton Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kenton Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kenton çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kenton müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Kenton şikayet hattına erişebilirsiniz. Kenton müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kenton Çağrı Merkezi Numarası

Şikâyet ve yorumlar için Kenton müşteri hizmetlerine ulaşılabilir. Ürünün müşteri hizmetleri şikâyet hattı aranabilir. Ürün şikâyetleri titizlikle incelenir. Alınan ürün ve hizmetle ilgili yorumlar, şikâyetler, görüşler, öneriler için 0216 595 05 00 numaralı çağrı merkezi aranabilir.

Ürün ülke genelinde bilindik ve oldukça güvenli bir markadır. Çok eski bir marka olan ürünün Pirinç unu, kabartma tozu, vanilya, kakao, salep ve daha birçok çeşitleri bulunmaktadır. Ayriyeten çilekli, muzlu, vişneli puding çeşitleri vardır. Arı Mama, Camsil, Ernet, Kenton gibi bir kuşağın çok iyi tanıdığı markaların sahibi Sultanlar Grubudur. Sultanlar Grup’un temelleri Sultan Yıldız tarafından bin dokuz yüz kırk beş yılında Rize’de atılmıştır.

Son yıllarda eskiye göre oldukça fazla şekilde bilinçlenen tüketiciler kullandığı üründe helal gıda sertifika şartı arar olmuştur. Tüketicinin aldığı ürünü gönül rahatlığı ile kullanması için helal malzemeli gıdalar üretimi yaygınlaşmıştır. Kenton markası ürettiği her türlü ürünü özenle seçmekte ve helal sertifikası alabilecek bir şekilde üretim yapmaktadır.

Bu ince hassasiyet dahilinde bütün ürünlerde İslam’i bakımdan helal malzemeler kullanılır. Kullandığı gıdanın içerisinde ne olduğunu bilmek isteyen müşterilere, katkı malzemeleri, işleme yöntemleri, hijyen kuralları belgeli bir şekilde müşterilere iletilir.  Ürünler sıkı şekilde kontrol edilir ve belirli tespitlerle detaylı incelenir. Tüm gıdaların helal olup olmadığına tarafsız bilirkişiler tarafından bakılır.

Kenton çağrı merkezi numarası 444 0 585 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kenton Müşteri Hizmetleri Numarası

Bitkisel tabanlı katkı maddeleri ile hazırlanan ürünlerin sağlığa zarar vermediği bilinir. Bu üründe bitkisel olmanın yanı sıra yenmesi haram gıdalar dahi bulunmamaktadır. Hazırlanan jeller taze yollarla kurutulan ve dondurulan meyveler kullanılarak hazırlanır. Alıcının ürünü güvenle alması için taze ürünlerin kullanılması lazımdır. Belli bir kalitenin oluşması için özel kalite kontrol sistemi ile ürünlere eklenen tüm maddeler incelenir. Kokuları, renkleri, kıvamları olsun ürünün bütün özellikleri çok detaylı bir incelemeden geçmektedir.

Kalite bakımından oldukça yüksek bir güvenirliğe sahiptir. Çok titiz işlemlerle üretilen ürünler gönül rahatlığı ile tüketilebilir. Her türlü belgeye sahip olan ürün, tüketicilerin onayını almış durumdadır. Firmada bulunan oldukça fazla ürün çeşitliliğinin yanı sıra kaliteli ürün üretmede konusunda da oldukça başarılı olduğu söylenebilir.  

Firma müşterilerinin her sorusuna yanıt verebilmektir.  Soru ve talepler için sosyal medya hesaplarından direkt mesaj olarak istenilen soru sorulabilir ve çok hızlı bir şekilde cevap alınabilir. Aynı şekilde 0216 595 05 00 numaralı çağrı merkezi aranabilir.

Kenton müşteri hizmetleri numarası 444 0 585 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kenton Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Ürün markasında kullanılan malzemeler helal olup sağlığa asla zarar vermez. Ürün içeriğinde Türk gıda kodeksi tebliğine uygun olarak hazırlanan ürünler bulunmaktadır. Helal sertifikası olan üründe son teknoloji ile GDO analizi yapılmaktadır. Yüzde yüz Türk sermayesi ile kurulan marka birçok farklı lezzetlere yer verilmiştir. Ürün sağlık açısından hiçbir risk taşımamaktadır. Birçok tüketici gönül rahatlığı ile bu firmanın ürününü kullanmaktadır.

Tüketiciler ile marka arasında oluşan güven bağı sayesinde ilerleyen yıllarda daha fazla büyüme sağlanması olası bir durum olarak görülmektedir. Firma ürettiği doğal ve helal lezzetler sayesinde oldukça fazla bir müşteri potansiyeline sahiptir.

Kenton müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 0 585 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kenton Şikayet Hattı   

Firmanın 0216 595 05 00 müşteri hizmetleri numarasını arayarak yahut 0530 869 50 03 numaralı whatsapp hattı üzerinden iletişime geçmek mümkündür. Firma müşteri ilişkilerine oldukça önem vermektedir. Herhangi bir şikâyet yahut talep için firma iletişim numaraları aranarak konu ile alakalı destek alınabilir.

Firmanın öncelikleri arasında müşteri memnuniyeti yer almaktadır. En önemli firmalar arasında yer almanın formülü olarak “müşteri asla mağdur bırakılmamalı” ilkesi ile ilerleyen firma uzun yıllardır hızla büyümektedir.  

Kenton şikayet hattı 444 0 585 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kenton müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Kenton şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Kenton Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 0 585

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kenton çağrı merkezi numarasına 444 0 585 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Kenton Gıda Sanayi A.Ş.
Adres : Ankara Cad. No:344 34906 Kurtköy / Pendik / İSTANBUL / TÜRKİYE
E-Posta : kenton@kenton.com.tr
Telefon : 444 0 585

Arama Terimleri: Kenton iletişim bilgileri, Kenton telefon no, Kenton irtibat tel, Kenton canlı destek, Kenton müşteri temsilcisi

Yorum Yap