tavuk dünyası çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası

Tavuk Dünyası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tavuk Dünyası

2003 yılından bugüne kadar sadece tavuk lezzetleri alanında hizmet veren Tavuk Dünyası bu alanda adını ülkemize de duyurmayı başarmıştır. Türk insanının damak tadını derinlemesine araştıran bu firma uzun Ar-Ge çalışmalarının ardından kurulmuştur. 2012 yılında Franchise vermeye başlayan Tavuk Dünyası şimdi ise ülkemizin çeşitli yerlerindeki şubeleri ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Sağlıklı Ürünler

Tavuk Dünyası’nın önem verdiği hususların başında sağlıklı beslenme gelmektedir. Bu kapsamda ürünlerin tedarik edilmesinden pişirilmesine kadar geçen süreç içerisinde oldukça hassas bir şekilde çalışmalarını yürütmekte ve denetimlerini de layıkıyla yapmaktadırlar.

Aynı hassasiyeti soslar üzerinde de gösteren firma böylelikle ortaya hem lezzetli hem de sağlıklı ürünler çıkarmaktadır. Ayrıca tavuk ürünleri şoklanmadan saklandığı için de çözülüp tekrar donmaları söz konusu olmamaktadır. Bu da hem sağlık hem de lezzet açısından son derece isabetli olmaktadır.

Sağlık konusunda oldukça hassas davranan bu firma konserve ürünlerden de kaçınmakta ve taze sebzeler ile baharatlar kullanmaktadır.

Helal Kesim

Tavuk Dünyası ürünlerinin sağlıklı bir şekilde tedarik edildiğini sizlere yukarıda ifade etmiştik. Bununla birlikte İslami konulara da özen gösteren firma tavukların kesiminin de helal olmasına dikkat etmektedir. Helal bir şekilde kesilmiş ve hijyenik koşullarda saklanmış tavukların pişirilmesinde de özen gösteren firma pişirimde kullanılan tavayı yıkamadan ikinci defa kullanmamaktadır. Üstelik bu pişirimler sizlerin gözleri önünde gerçekleştiği için emin olmanız da sağlanmaktadır.

Kesilen tavukların beslenmesine ve yetiştirilmesine de dikkat eden firma tavukların sağlıklı bir şekilde büyümesini temin etmektedir. Bu kapsamda organik olmayan yemlerden kaçınılmakta ve tavukların hareketli bir şekilde büyümeleri sağlanmaktadır.

Yurtdışı Yatırımları

Firmanın hem yurtiçinde hem de yurtdışında oldukça faal olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz. Öyle ki Türkiye dışında Almanya, Hollanda, Rusya ve Çin ülkelerinde de şubeleri bulunmaktadır. Her bir şubesini sıkı bir şekilde denetleyen bu firma katı kurallar ile müşterilerin her yerde aynı lezzeti almasını sağlamaktadır.

Türkiye genelinde ise firmanın toplam 119 şubesinin bulunduğunu belirtelim. Bu şubeler arasında ağırlık İstanbul’da olsa da birçok ilimizde bulunduğunu da söylememiz gerek. Sizler de tavuk seven birisi iseniz hem sağlıklı hem de hazır beslenmek için Tavuk Dünyası firmasını tercih edebilirsiniz. Hem damak tadınız için son derece uygun olacak bu firma aynı zamanda da sağlığınızın dostu olacaktır.

Fiyatlar noktasına da değinecek olursak fiyatların hiç de uçuk olmadığını ifade edebiliriz. dolayısıyla gönül rahatlığıyla menülerden sipariş verebilirsiniz.

Tavuk Dünyası’nın Genel Müdürlüğü’nün telefon numarası, faks numarası, mail adresi ve adres bilgileri bulunmaktadır. Ayrıca şikayet ve öneri formu bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Tavuk Dünyası hakkındaki istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Diğer taraftan yorumlar kısmından yaşamış olduğunuz sorunları bizimle paylaşabilir firma hakkındaki düşüncelerinizi bize iletebilirsiniz.

Tavuk Dünyası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0216 399 17 80 – 459 75 37 

Tavuk Dünyası Faks Numarası
0216 399 17 82

Tavuk Dünyası Mail Adresi
info@tavukdunyasi.com

Tavuk Dünyası Genel Müdürlük Adres
Aydınevler Mah. Beste Sokak Tan Çelik Plaza No:1/3 Kat:3 Maltepe / İstanbul

Tavuk Dünyası Şikayet ve Öneri Formu
form

Arama Terimleri: tavuk dünyası çağrı merkezi,  tavuk dünyası iletişim, tavuk dünyası müşteri hizmetleri, tavuk dünyası şikayet hattı, tavuk dünyası irtibat tel, tavuk dünyası şikayetvar, tavuk dünyası mail adresi, tavuk dünyası genel müdürlük

6 Yorum

  1. Soner bilgi 21 Nisan 2018
    • Yönetici 28 Nisan 2018
  2. Ayşe Başoğlu 22 Haziran 2018
  3. Yasemin Sarı 13 Ocak 2019
  4. PINAR akın 17 Ağustos 2019
  5. rakibe 20 Şubat 2020

Yorum Yap