İnci Ayakkabı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İnci Ayakkabı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İnci Ayakkabı Müşteri Hizmetleri numarası var mı? İnci Ayakkabı müşteri hizmetleri direk bağlanma, İnci Ayakkabı müşteri temsilcisi direk bağlanma, İnci Ayakkabı müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İnci Ayakkabı Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye’ nin en saygın ayakkabı üreticilerinden birisi olan ve her modeli ile hem erkek hem kadın ayakkabı modasına yön veren İnci Ayakkabı, 1917 yılında İstanbul’ da Hacı Murat Kızıltaş tarafından kurulmuştur. Ayakkabı üretimiyle başlayan İnci Ayakkabı, daha sonra çocuk terlikleri ve çocuk ayakkabı modellerini de ürün yelpazesine dahil etmiştir. 1947 yılında ise yine İstanbul’da ilk perakende satış mağazasını açarak, günümüzde Türkiye’ nin en önemli perakende ayakkabı markası olan İnci Ayakkabı’ nın bu alandaki ilk adımlarını atmıştır. 1980’ li yıllardan itibaren önce İstanbul, daha sonra Türkiye genelinde zincir mağazacılık sektörünün hızla yükselmesinin etkisi ile de süratli bir markalaşma sürecine girerek, Türkiye genelinde çok sayıda perakende satış mağazası açmıştır.

Bu şekilde Türkiye’ nin en önemli ayakkabı üreticilerinden ve perakende mağazalarından birisi haline gelen İnci Ayakkabı, günümüzde de oldukça yoğun şekilde tercih ediliyor. Her yeni sezonda farklı koleksiyonlar ile kadın, erkek ve çocuk kategorilerinde ayakkabı modasına yön veriyor. Kadın, erkek, çanta, deri ceket ve aksesuar kategorilerinde ürün çeşitliliği bulunmaktadır. Ürün yelpazesi ve perakende mağaza hizmetleri ile ilgili olarak İnci Ayakkabı müşteri hizmetleri tarafından destek veriliyor.

Özellikle 1997 ile 2011 yılları arasında çok hızlı bir büyüme kaydederek, sadece Türkiye ile sınırlı kalmayan bir perakende ayakkabı mağazacılığı standardına kavuşmuştur. Günümüzde İnci Ayakkabı, Türkiye’ nin dışında 35 farklı ülkede faaliyet göstermekte olan dünyaca ünlü markalara koleksiyon ve ürün üretimi gerçekleştirmektedir. Bu şekilde de Türkiye’ nin önemli ihracat değerlerine sahip olan yerli şirketlerinden birisi haline gelmiştir. Günümüzde İnci Ayakkabı markası Türkiye genelinde 101 adet mağazası ve yurtdışındaki 6 mağazası ile son derece geniş bir ayakkabı perakende mağaza ağına sahiptir. İnci Ayakkabı müşteri hizmetleri numarası ise bu hizmetler konusunda destek sağlamaktadır.

İnci Ayakkabı Şikayet

Türkiye’ nin en önemli ayakkabı markalarından İnci Ayakkabı tarafından tüketici memnuniyeti de dünya standartlarına uygun olarak şekillendirilmektedir. Özellikle de Türkiye’ nin her yerinde tüketicilerinin ihtiyaç duyduğu profesyonel müşteri destek hizmetlerini dinamik ve modern İnci Ayakkabı çağrı merkezi aracılığı ile sağlamaktadır. Bu şekilde tüm tüketiciler, son derece pratik bir şekilde çağrı merkezi aracılığı ile İnci Ayakkabı şikayet bildirimlerini yapabiliyor. Müşteri temsilcileri ile doğrudan görüşme sağlayarak, yapılabilen şikayet bildirimlerinde de şirket tarafından maksimum müşteri memnuniyeti odağındaki hizmet anlayışı ile çok kısa zaman dilimleri içerisinde yanıt sağlanmaktadır.

İnci Ayakkabı Telefon Numarası

Merkezi İstanbul’da bulunan Türkiye’ nin uluslararası pazara hitap eden yerli markalarından birisi olan İnci Ayakkabı tarafından müşteri destek hizmetleri de son derece dinamik şekilde sunulmaktadır. Türkiye’ nin her yerine ulaşan ayakkabı sınıfındaki perakende mağazaları ile dikkat çeken İnci Ayakkabı’ nın müşteri destek hizmetlerinden çağrı merkezi aracılığı ile yararlanılabiliyor. Özellikle de İnci Ayakkabı telefon numarası üzerinden her zaman müşteri temsilcilerine bağlantı sağlanabiliyor ve yardım alınabiliyor. Türkiye’ nin en büyük ayakkabı üreticisi İnci Ayakkabı çağrı merkezinin “0850” sistemli bir numarası bulunmaktadır.

Güncel İnci Ayakkabı telefon numarası için 0850 222 74 63 (SHOE) numarası kullanılabilmektedir. Bu çağrı merkezi numarası üzerinden 7/24 destek alabilmek mümkündür. Ancak tüketicilerin İnci Ayakkabı çağrı merkezinde, müşteri temsilcileri ile görüşme yapabilmesi için çalışma saatleri içerisinde arama yapması gerekmektedir. Çağrı merkezi çalışma saatleri dışında yapılan aramalarda sadece sesli yanıt sisteminden destek alınabiliyor. Bu durumda dailk çalışma saatleri içerisinde tüketicilerin talep ve işlemleri için müşteri temsilcileri tarafından geri dönüş sağlanmaktadır. İnci Ayakkabı çağrı merkezinde 7/24 kesintisiz olarak istek, öneri ve şikayet bildirimlerinin gerçekleştirilebilmesi mümkündür.

İnci Ayakkabı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 222 74 63

Arama Terimleri: inci ayakkabı iletişim bilgileri, inci ayakkabı telefon no, inci ayakkabı irtibat tel, inci ayakkabı müşteri temsilcisi, inci ayakkabı şikayet hattı, inci ayakkabı müşteri hizmetleri

Yorum Yap