Anadolu Üniversitesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Anadolu Üniversitesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Anadolu Üniversitesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Anadolu Üniversitesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Anadolu Üniversitesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Anadolu Üniversitesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi Çağrı Merkezi Numarası

Anadolu Üniversitesi, ülkemizde yer alan en iyi üniversitelerden bir tanesidir. Eskişehir il sınırları içerisinde yer alan üniversite gençler tarafından oldukça tercih edilmektedir. Eğitim alanında büyük atılımlar gerçekleştirmiş ve pek çok yeniliğin altına imzasını atmıştır. Bu yeniliklerden birisi de uzak eğitim sistemini büyük bir başarı ile ülke genelinde uyguluyor oluşudur. Bu üniversite sayesinde ülkenin pek çok yerinden öğrenciler uzaktan eğitim sistemi ile eğitim ve öğretim hayatlarını sürdürebilmektedir.

Farklı şehirlerde yaşayan öğrenciler okul ile iletişime geçmeye sık sık ihtiyaç duyarlar. Bu durumda üniversitenin iletişim kanallarını kullanmaları gerekmektedir. Üniversite ile iletişime geçmek, öğrenci işlerinden bilgi almak ve üniversite ile ilgili tüm işlemler için 0222 335 05 80 numarasını arayabilir ve destek alabilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi çağrı merkezi numarası 0222 335 05 80 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Üniversiteler, kendileri ile iletişime geçmek isteyen herkes için çeşitli ulaşım kanalları oluşturmaktadır. Sosyal medya hesaplarından mail adreslerine kadar pek çok iletişim kanalı üzerinden üniversitelerle etkileşime geçmek mümkündür. Anadolu Üniversitesi’ne kendi web sitesi olan www.anadolu.edu.tr adresinden ulaşmak oldukça kolaydır. Aynı zamanda bu web sitesi üzerinden üniversitenin duyuruları da takip edilebilmektedir. Bununla beraber açık öğretim öğrencileri için oluşturulmuş olan aosdestek.anadolu.edu.tr adresi üzerinden açık öğretim ile ilgili tüm sorulara yanıt almak da mümkündür. Üniversitenin müşteri hizmetleri numarasının ise 0222 335 05 80 olduğu söylenebilir.

Üniversite, bugün 2 milyon üzerinde uzaktan öğretim gören öğrencilere eğitim vermektedir. Üniversite içerisinde yer alan yarı olimpik havuz, uluslararası standartlara sahip spor salonları, tenis kortları ve yeşil sahaları ile öğrencileri spora teşvik ederken çok yönlü eğitimi de misyon ediniyor. Aynı zamanda üniversiteye bağlı olarak,  kampüs dışında Odunpazarı bölgesine bağlı bir mevkide Cumhuriyet Tarihi ve Eğitim Karikatürleri Müzeleri yer almaktadır.

Anadolu Üniversitesi müşteri hizmetleri numarası 0222 335 05 80 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Üniversite çağrı merkezi üzerinden hafta içi sabah 10.00 ve akşam 16.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Belirtilen gün ve saatler içerisinde üniversitenin çağrı merkezini arayarak sıra beklemeden müşteri temsilcisi ile görüşme yapılması mümkündür. Yapılan görüşmeler ise güvenlik bakımından kayıt altına alınmaktadır. Görüşme esnasında bilgi almak isteyen herkese anlayış ile bilgi verilmekte ve ihtiyaç duydukları konu hakkında yardımcı olunmaktadır. Ayrıca çağrı merkezi numarası üzerinden üniversitenin fakülte sekreteri, dekan vekili ve dekan yardımcıları ile görüşmek de mümkün olmaktadır. Açık öğretim fakültesi için ise 7/24 müşteri hizmetleri görüşmeleri sağlamak mümkündür. Aosdestek.anadolu.edu.tr adresi üzerinden günün her saati canlı destek bağlantısı kurarak ihtiyaç duyulan konuda destek alınabilmektedir. Bu işlem için açık öğretim fakültesi numarası olan 0850 200 46 10 numarayı aramak da mümkündür.

Anadolu Üniversitesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0222 335 05 80 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi Şikayet Hattı

Bu üniversitenin kuruluş temelleri 1958 yılına dayanmaktadır. 1958 yılında kurulmuş olan Eskişehir İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi, 1982 yılında üniversiteye dönüşmüştür. Türkiye’nin ilk açık öğretim fakültesi de bu üniversitenin bünyesinde kurulmuştur. Üniversitenin son teknolojik olanaklar ile donatılmış bölümleri ve bölümlerde alanında en iyisi olma gayesi içerisinde bulunan öğretim kadrosu mevcuttur. 24 saat hizmet veren kütüphanesi ile de dikkatleri çekmektedir.

Üniversite, kendisinden destek ve yardım talep eden herkese en iyi hizmeti vermek için çaba göstermektedir. Bununla birlikte herhangi bir sorun yaşanması durumunda iletişim kanalları üzerinden üniversite ile iletişime geçilip yaşanılan sorunun dile getirilmesi mümkündür. Bu işlem için çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri telefon numarası olan  0222 335 05 80 numara aranabilir veya internet sitesi adresi www.anadolu.edu.tr üzerinden iletişime geçilebilir.

Anadolu Üniversitesi şikayet hattı 0222 335 05 80 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Anadolu Üniversitesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Anadolu Üniversitesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Anadolu Üniversitesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0222 335 05 80

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Anadolu Üniversitesi çağrı merkezi numarasına 0222 335 05 80 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Telefon : 0222 335 05 80

Arama Terimleri: Anadolu Üniversitesi iletişim bilgileri, Anadolu Üniversitesi telefon no, Anadolu Üniversitesi irtibat tel, Anadolu Üniversitesi canlı destek, Anadolu Üniversitesi müşteri temsilcisi

Yorum Yap