Dimes Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

Dimes Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dimes çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Dimes müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1958 yılında Tokat’ta firmanın ilk tohumları atılmıştır. 1963 yılında ilk fabrikası kurularak özellikle meyve suyu sektörüne giriş yapıldı. İlerleyen yıllarda fabrika otomasyon sistemine geçerken üretim arttırılarak artık piyasada varlığını daha fazla hissettirdi. 1985 yılında Tokat merkezinde 33.500 metre karelik bir alan üzerine 16.000 metrekaresi kapalı olan bir tesis kuruldu. İlerleyen zamanlarda kendini geliştiren firma yurt dışına da ürün gönderirken aynı zamanda da ülkemizde varlığını güçlendirdi.

Birçok projede yer alan firma her geçen gün müşteri kitlesini arttırmıştır. Mevsiminde toplanılan meyveler 24 saat içinde fabrikaya taşınıp yıkama işleminden sonra çürük ve hasarlı olanlar ayrıldıktan sonra ezilip preslenmektedir. Meyve suyu olacak meyveler ise sıkılarak konsantresi oluşturulmaktadır. Bu sistemle üretimlerini gerçekleştiren firma büyük beğeni toplamaktadır.

Dimes Müşteri Hizmetleri Numarası

Özellikle meyve suyu sektöründe oldukça gelişen firma aynı zamanda süt ürünlerine de yönelmiştir. Birbirinden farklı lezzetleri müşterilerine steril ortamda el değmeden üretirken müşteri sağlığına da önem vermektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarken aynı zamanda da çağın gerisinde kalmayan sürekli teknolojik gelişmeler ile kendini yenileyen ve geliştiren firma oldukça talep görmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Dimes müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Dimes ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Dimes çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Dimes Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 0 367

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Dimes çağrı merkezi numarasına 444 0 367 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Dimes Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi olarak sizlere internet üzerinden de seçenekler sunularak iletişime geçebilmenize olanak tanıyan firma ile ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Dimes sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Dimes iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Dimes iletişim bilgileri, Dimes telefon no, Dimes irtibat tel, Dimes canlı destek, Dimes müşteri temsilcisi, Dimes şikayet hattı, Dimes müşteri hizmetleri numarası, Dimes çağrı merkezi numarası, Dimes iletişim numarası

Yorum Yap