Lüks Karadeniz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Lüks Karadeniz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Lüks Karadeniz çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Lüks Karadeniz müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Lüks Karadeniz şikayet hattına erişebilirsiniz. Lüks Karadeniz müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Lüks Karadeniz Çağrı Merkezi Numarası

Şehirlerarası yolculuk yapmak isteyen kişiler hem konfor hem de güvenli bir yolculuğu bir arada istemektedir. Uzun saatler boyunca gidilecek olan yolda kişilerin kendilerini rahat hissetmeleri gerekir. Aynı zamanda şoför ve diğer çalışan görevliler de hem nazik hem de işinde iyi olan kişilerden oluşmalıdır. Lüks Karadeniz 1992 yılında kurulmuş olan bir firmadır. Yenilikçi ve güvenilir hizmetleriyle Karadeniz halkına hizmet vermektedir. Otobüs içerisinde birçok konforu bulmanız mümkündür.  İnternet, televizyon, bebek koltuğu, ikiz koltuk uygulaması ve birbirinden lezzetli ikramlıklarla firmanın kaliteli hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Çağrı merkezini arayarak ayrıntılı bilgilere ulaşabilir ya da yol güzergâhları ile ilgili bilgiler alabilirsiniz.

Lüks Karadeniz çağrı merkezi numarası 444 00 53 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Lüks Karadeniz Müşteri Hizmetleri Numarası

Lüks Karadeniz firmasının yol seferlerini incelemek ve online bilet almak için internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Sefer saatleri, otobüsün plakası ve fiyatlar sizler için listelenmiştir. İsterseniz rezervasyon yaptırabilir isterseniz bilet alabilirsiniz. Planınızda bir değişiklik varsa biletinizi açık bilete dönüştürerek daha sonra da kullanabilirsiniz. Keyifli yolculuklar için 2+ 1 otobüsler tercih edilebilir ve Karadeniz yolculuklarının tadı çıkarılabilir. Türkiye’de birçok noktaya ulaşım sağlayabilmeniz lüks otobüslerle mümkündür. Müşteri hizmetlerini arayanlar istek, dilek ve önerilerini sunabilirler. Ayrıca internet sitelerinde bulunan destek hattı ile de mesaj gönderebilmeniz mümkündür.

Lüks Karadeniz müşteri hizmetleri numarası 444 00 53 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Lüks Karadeniz Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Lüks Karadeniz firması ile direk görüşme yapabilmeniz mümkündür. Bulunduğunuz ildeki şubeleri aramak için internet sitesindeki telefon numaralarına bakabilirsiniz. Ayrıca 444 00 53 numaralı müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz. Mail göndermek isteyenler info@lukskaradeniz.com adresine yazılı mesaj bırakabilir. Destek hattını aramak isteyenler de 0 464 612 48 00 numarayı arayarak iletişime geçebilir. Yer ayırtmak, sefer sorgulamak ve daha ayrıntılı bilgilere ulaşmak için müşteri hizmetleri aranmaktadır.

Lüks Karadeniz müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 00 53 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Lüks Karadeniz Şikayet Hattı

Lüks Karadeniz vermiş olduğu kaliteli yolculuk hizmetleriyle tanınmakta ve tercih edilmektedir. Kişilerin otobüslerle, şoförlerle, çalışanlarla ya da şubelerle olan şikayetleri de firma tarafından değerlendirilmektedir. İsteyen kişiler müşteri hizmetlerini arayabilecekleri gibi isteyenler destek hattına yazılı mesaj bırakabilir. Firmayı sosyal medya iletişim araçları ile de takip etmeniz mümkündür.

Lüks Karadeniz şikayet hattı 444 00 53 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Lüks Karadeniz müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Lüks Karadeniz şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Lüks Karadeniz Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 00 53

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Lüks Karadeniz çağrı merkezi numarasına 444 00 53 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Lüks Karadeniz Seyahat A.Ş.
Adres : Belediye otogarı No 2-3-7 Pazar/RİZE
E-Posta : info@lukskaradeniz.com
Telefon : 444 00 53

Arama Terimleri: Lüks Karadeniz iletişim bilgileri, Lüks Karadeniz telefon no, Lüks Karadeniz irtibat tel, Lüks Karadeniz canlı destek, Lüks Karadeniz müşteri temsilcisi

Yorum Yap