MUBİ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

MUBİ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

MUBİ çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde MUBİ müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden MUBİ şikayet hattına erişebilirsiniz. MUBİ müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

MUBİ Çağrı Merkezi Numarası

MUBİ dünya çapında kullanıcı alt yapısına sahip olan bir çevrimiçi sinema platformu olmaktadır. Bu platform üzerinden sinemaseverler dilediği filmi izleyebilmekte ve görüş alışverişi yapabilmektedir. Dünya çapında kitlesi olan bu sitenin bünyesinde yer alan filmler oldukça beğenilmekte ve yakından takip edilmektedir. Son zamanların öne çıkan dijital platformlarından birisi olan bu site kullanıcılarından aylık yalnızca 25,99 gibi bir ücret talep etmektedir. Ve ücretin ödendiği her süre zarfından arzu edildiği kadar film izleme hakkı bulunulmaktadır. Film izlemede herhangi bir sınır veya kota olmamakla birlikte arzu eden her kullanıcı dilediği vakit istediği filmi izleyebilmektedir. Bu sebepten de kullanıcılar ile iletişime geçebilmek için bir çağrı merkezi numarası oluşturmuştur.

MUBİ çağrı merkezi numarası support@mubi.com nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

MUBİ Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri hizmetleri numarası olarak herhangi bir iletişim numarası bulunmayan sinema platformunun mail adresi üzerinden kullanıcılarına destek olması ise oldukça kolaydır. Bu kapsamda müşteri hizmetleri numarası olarak support@mubi.com mail adresi kullanılmaktadır. Herhangi bir işlem hakkında veya yaşanan bir sorunun çözümü hakkında bilgi ve yardım almak için bu adresten yararlanılabilmektedir. Daha sonrasında ise oldukça kısa süreler içerisinde ilgili kişilerden geri dönüş alınabilecektir.

MUBİ müşteri hizmetleri numarası support@mubi.com nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

MUBİ Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası üzerinden direkt bağlanma fırsatı elde edebilmek için öncelikle siteye ait mail adresine ulaşmak gerekmektedir. Yukarıda verdiğimiz adresin yanı sıra genel olarak mail üzerinden görüşülecek konular için hello@mubi.com  adresi ile iletişime geçilebilmektedir. Direkt bağlanma fırsatı yakalayabilmek için mail üzerinden iletişime geçilen sebebin eksiksiz ve doğru bir şekilde dile getirilmesi gerekmektedir. Tüm bu işlemlerden sonra ise oldukça kısa süreler içerisinde yetkili kişiler tarafından geri dönüş alınabilecektir.

MUBİ müşteri hizmetlerine direk bağlanma support@mubi.com nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

MUBİ Şikayet Hattı

Sinema platformuna ait şikayet hattı için destek mail adresi olan support@mubi.com adresi kullanılabilmektedir. Alanında oldukça yetkin ve deneyimli kişilerden oluşan teknik müşteri hizmetleri kısa süreler içerisinde şikayetii bildirilen durumun çözüme kavuşmasını sağlayacaktır. Şikayet hattı üzerinden alınan geri dönüşlerin memnuniyetinin oldukça yüksek olunduğu da kullanıcıların geri bildirimlerinden görülebilmektedir. Sinema platformuna dair daha fazla bilgi almak için siteye gidilmesi yeterli olacaktır.

MUBİ şikayet hattı support@mubi.com nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen MUBİ müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri MUBİ şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

MUBİ Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

support@mubi.com

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. MUBİ çağrı merkezi numarasına support@mubi.com numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : MUBİ
E-Posta : support@mubi.com

Arama Terimleri: MUBİ iletişim bilgileri, MUBİ telefon no, MUBİ irtibat tel, MUBİ canlı destek, MUBİ müşteri temsilcisi, MUBİ şikayet hattı, MUBİ müşteri hizmetleri numarası, MUBİ çağrı merkezi numarası, MUBİ iletişim numarası, MUBİ çağrı merkezi, MUBİ müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. Esin ozdemir 2 Aralık 2022

Yorum Yap