Dermoeczanem Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dermoeczanem Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dermoeczanem çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Dermoeczanem müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Dermoeczanem şikayet hattına erişebilirsiniz. Dermoeczanem müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Dermoeczanem Çağrı Merkezi Numarası

Dermokozmetik ürünleri birçok çeşitliliğe sahiptir. Kişisel bakım için faydalı olan bu ürünler kadın ya da erkek herkesin temel ihtiyaçları arasında bulunmaktadır. Dermoeczanem bütün kozmetik ürünlerini bulabileceğiniz bir yerdir. Ürünler birçok satış noktalarında bulunduğu gibi internet sitesinde de online alışverişler yapabilmeniz mümkündür. Binlerce ürün arasından ihtiyacınız olanları almak için siteye giriş yapabilirsiniz. Firma orijinal ürünlerin satışını yapmaktadır. Uygun fiyatlarla da müşterilerine seslenmektedir. Bu sektörde 1994 yılından beri bulunmaktadır. Merkezi Zonguldak ilimizdedir. Fakat birçok şehrimize kargo imkanı ile dağıtım gerçekleştirmektedir. Ürünler ve şubelerle ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyenler çağrı merkezlerini arayabilirler.

Dermoeczanem çağrı merkezi numarası 0850 532 45 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Dermoeczanem Müşteri Hizmetleri Numarası

Dermoeczanem firmasının ürün çeşitliği arasında; anne ürünleri, bebek ürünleri, ağız- diş bakımı, çatlak bakım ürünleri, cilt bakımı, dezenfektan, güneş ürünleri, makyaj, saç bakım ürünleri, vücut bakımıyla ilgili her şey bulunmaktadır. Ayrıca parfüm ve deodorant çeşitleri hem kadınlara hem de erkeklere hitap etmektedir. Doğal ve organik bakım ürünlerinden almak isteyenler uygun fiyatlı orijinal markalar arasında seçim yapabilirler. Birçok seçkin kozmetik mağazasında firmanın ürünlerine rastlamak mümkündür. Ürünlerle ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyenler müşteri hizmetlerini arayarak müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabilir. Hızlı kargo, güvenli alışveriş, iade ve değişim hakkı, ücretsiz kargo, kredi kartı ya da kapıda ödeme avantajını da kullanarak gönlünüzce alışverişi internet sitesinden de yapabilirsiniz.

Dermoeczanem müşteri hizmetleri numarası 0850 532 45 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Dermoeczanem Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Dermoeczanem firması ile direkt görüşme yapabilmeniz mümkündür. Sipariş hattı numarası 0 850 532 45 00 olmaktadır. Ayrıca internet sitesinde bulunan formu doldurarak da iletişime geçebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınız üzerinden firma ile bağlantı kurulabilmektedir. Mail göndermek isteyen kişiler bilgi@dermoeczanem.com adresini kullanabilirler.

Dermoeczanem müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 532 45 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Dermoeczanem Şikayet Hattı

Dermoeczanem firmasında kişiler için ihtiyaç dahilinde bulunan birçok ürün bulunmaktadır. Bunların hepsi de insan vücuduna yararlı olan hiçbir yan etkisi olmayan ürünlerdir. Sağlık yönünden zararlı olmadığı da belgelenmiştir. Ama yine de ürünlerle ilgili şikayeti olanlar, satış noktalarında karşılaşılan şikayetler firmaya bildirilir. Müşteri memnuniyetine verilen önemden dolayı bütün şikayetler değerlendirilmekte ve en kısa sürede giderilmektedir.

Dermoeczanem şikayet hattı 0850 532 45 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Dermoeczanem müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Dermoeczanem şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Dermoeczanem Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 532 45 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Dermoeczanem çağrı merkezi numarasına 0850 532 45 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : DERMO GRUP İNTERNET MAĞAZACILIK SAN. VE TİC. A. Ş.
Adres : Merkez Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi no:2/B Alaplı / Zonguldak
E-Posta : bilgi@dermoeczanem.com
Telefon : 0850 532 45 00

Arama Terimleri: Dermoeczanem iletişim bilgileri, Dermoeczanem telefon no, Dermoeczanem irtibat tel, Dermoeczanem canlı destek, Dermoeczanem müşteri temsilcisi, Dermoeczanem şikayet hattı, Dermoeczanem müşteri hizmetleri numarası, Dermoeczanem çağrı merkezi numarası, Dermoeczanem iletişim numarası, Dermoeczanem çağrı merkezi, Dermoeczanem müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap