Isparta Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Isparta Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Isparta Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Isparta Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Isparta Belediyesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Isparta Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Isparta Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Isparta Belediyesi, sorumluluğunun bilincinde bir hizmet sunmaktadır. Belediye, sorumluluk alanları kapsamında, Isparta halkının taleplerini karşılama ve halka sunduğu hizmetlerde en iyiyi yakalayabilme görevini üstlenmiştir. Bu görevi, layıkıyla yerine getirebilmek için adalet ve şeffaflık bilinci ile çok çalışmaktadır. Isparta halkının huzuru ve istekleri doğrultusunda hareket eden belediye, büyük bir profesyonellikle ve inançla çabalamaktadır. Aynı zamanda sunduğu hizmetlerde verimliliği arttırmak ve kaliteyi yükseltmek adına, halkın yararına olan birçok faydalı hizmete yatırım yapmaktadır. Sorun, öneri, şikâyet ve talepler için belediyeye, 0246 211 60 00 numaralı telefondan ulaşabileceğiniz gibi “Sorun varsa çözüm de var” sloganı ile vatandaşları için kurmuş olduğu 0535 105 11 05 numaralı WhatsApp çağrı merkezi hattı üzerinden de iletişim kurabilirsiniz.

Isparta Belediyesi çağrı merkezi numarası 0246 211 60 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Isparta Belediyesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Planlı, yaşanabilir ve sağlıklı bir kent oluşturmak için insan odaklı çalışmalara imzasını atan belediye, sürdürülebilir belediyecilik anlayışı sayesinde halkın yaşam kalitesini yükseltmektedir. Bilgi teknolojisine de oldukça önem veren belediyenin attığı önemli adımlardan birisi de, bilişim teknolojilerinin kullanımı ile vatandaşları alakadar eden işlemlerin internet ortamında hizmete sunulmasıdır.  Bu nedenle hayata geçirilen e-belediye hizmeti, kamusal hizmetlere kolay erişimi ve Isparta halkı ile yönetim arasındaki etkileşimi sağlamaktadır. Belediyenin sunduğu diğer hizmetler ve  projeleri konusunda ayrıntılı bilgi almak, soru ve sorunları iletmek için belediyeye 0246 211 60 00 numaralı telefondan veya 0535 105 11 05 numaralı WhatsApp müşteri hizmetleri hattı üzerinden ulaşılabilmektedir.

Isparta Belediyesi müşteri hizmetleri numarası 0246 211 60 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Isparta Belediyesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Doğal kaynaklar ile halkın temel ihtiyaçlarını karşılayan belediye, bu belediyecilik anlayışı sayesinde gelecek nesillere yaşanabilir bir Isparta bırakmayı hedeflemektedir. Aynı zamanda Isparta’nın sorunlarına karşı çözüm odaklıdır. Halkın taleplerinin, önerilerinin, sorunlarının ve şikâyetlerinin dinlenip cevaplandırılması ve çözüme ulaştırılmasının halkın memnuniyeti açısından önemli olduğunun bilincindedir. Bu nedenle, öneriler, talepler, sorunlar ve şikâyetler belediye tarafından büyük bir titizlikle takip edilmektedir. Belediyeye, her konuda 0246 211 60 00 numaralı telefondan direkt bağlanıldığı gibi 0535 105 11 05 numaralı WhatsApp hattından da direkt bağlantı kurulabilmektedir.

Isparta Belediyesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0246 211 60 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Isparta Belediyesi Şikayet Hattı

Isparta’nın bir deprem bölgesi olduğu bilinci ile bu konu üzerinde de yoğun çalışmalar yürüten belediye,  İtfaiye ve diğer durumlarla ilgili altyapı çalışmalarına da ağırlık vermekte ve sunduğu her hizmetin nitelikli olmasına özen göstermektedir.   Büyük bir özveri ile çalışan belediye “Çek Gönder Birlikte Çözelim” ihbar ve şikâyet hattından da vermiş olduğu hizmetin nitelikli olması için gayret etmektedir. 0535 105 11 05 numaralı ihbar ve şikâyet hattına iletilen tüm şikâyetler, mutlaka değerlendirilmektedir. Bu iletişim hattı sayesinde geleceğin şehri Isparta’nın tüm talep, istek ve şikâyetlerinin 7 gün 24 saat belediyeye ulaşması artık çok daha kolay hale gelmiştir.  Belediyeye iletmek istediğiniz şikâyetleri, belediyenin 0246 211 60 00 numaralı telefonundan da iletebilirsiniz.

Isparta Belediyesi şikayet hattı 0246 211 60 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Isparta Belediyesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Isparta Belediyesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Isparta Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0246 211 60 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Isparta Belediyesi çağrı merkezi numarasına 0246 211 60 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Kutlubey Mahallesi 113 Cadde No:38 Merkez/Isparta
E-Posta : info@isparta.bel.tr
Telefon : 0246 211 60 00

Arama Terimleri: Isparta Belediyesi iletişim bilgileri, Isparta Belediyesi telefon no, Isparta Belediyesi irtibat tel, Isparta Belediyesi canlı destek, Isparta Belediyesi müşteri temsilcisi

Yorum Yap