Corendon Airlines Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Corendon Airlines Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Corendon Airlines çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Corendon Airlines müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Corendon Airlines şikayet hattına erişebilirsiniz. Corendon Airlines müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Corendon Airlines Çağrı Merkezi Numarası

Corendon Airlines, Corendon Turizm Grubu bünyesinde Antalya merkezli olarak kurulan bir Türk hava yolu operatörüdür. Şirket 2004 yılında kurulmuş olup ilk ticari uçuşunu, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Amsterdam’a 12 Nisan 2005 tarihinde gerçekleştirmiştir. Aynı zamanda IATA (Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği) üyesi olan Corendon Airlines, pek çok kalite belgesine de sahiptir. En büyük tur operatörleri ile yapılan iş birlikleri sonucu şirket, sürekli yükselen bir ivmeye sahiptir. Corendon Airlines ve seferleri hakkında herhangi bir bilgi alınmak istendiğinde çağrı merkezi numarası 44 44 737’dir.

Corendon Airlines çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Corendon Airlines Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye’ye en fazla turist getiren hava yolu şirketi olarak da bilinen firma, tanıtım faaliyetlerine ve operasyon ağına hatırı sayılır bir yatırım yapmaktadır. 40’tan fazla ülkede faaliyet gösteren firma, 145 havalimanından uçuşlar düzenlemektedir. Türkiye’deki operasyon merkezleri arasında Antalya, Kayseri ve İzmir bulunan firmanın, yurt dışında da bazı operasyon merkezleri bulunmaktadır. Avrupa’dan Türkiye, İtalya, Yunanistan, İspanya ve Mısır gibi gözde tatil noktalarına uçuşlar düzenleyen bu firma, bunların yanında Türkiye’nin farklı şehirlerinden Avrupa’ya direkt uçuşlar da gerçekleştirmektedir. Bu konulara ilişkin detaylı bilgi için yukarıda yer alan müşteri hizmetleri numarasından firmayla irtibata geçilebilir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Corendon Airlines müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Corendon Airlines Direkt Bağlanma

Emniyetli bir hava yolu şirketi olarak bilinen firma sayesinde, güvenli ve nitelikli uçuşun keyfi doyasıya yaşanmakta ve hayal edilen yerlere çok kısa bir zaman zarfında ulaşılmaktadır. Şirket bünyesinde kaliteli uçak çeşitleri mevcuttur. Bu firma tarafından spesifik birçok noktaya yapılan uçuşların bilgisi, yukarıda yer alan numaradan firmaya direkt bağlanılarak öğrenilebilir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Corendon Airlines müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Corendon Airlines Şikayet Hattı

İnsanlar bazen içindeki bulundukları ortamdan ve yaşadıkları yerlerden bir süreliğine de olsa uzaklaşmak isterler. Bu gibi durumlarda, yurt dışına bir uçuş için bu firma tercih edilebilir ve istenilen ülkeye rahatlıkla seyahat edilebilir. Böylece yeni yerler görülmüş; içinde bulunulan ortamdan uzaklaşılmış ve enerjik bir hava yakalanılmış olur. Firmaya ilişkin öneri getirilecek veya şikayet edilecek herhangi bir husus olursa da ilgili numaradan firmayla iletişime geçilip aktarılabilir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Corendon Airlines müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Corendon Airlines şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Corendon Airlines Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 47 37

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Corendon Airlines çağrı merkezi numarasına 444 47 37 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim
Telefon : 444 47 37
WhatsApp: 0216 444 47 37

Arama Terimleri: Corendon Airlines iletişim bilgileri, Corendon Airlines telefon no, Corendon Airlines irtibat tel, Corendon Airlines canlı destek, Corendon Airlines müşteri temsilcisi, Corendon Airlines şikayet hattı, Corendon Airlines müşteri hizmetleri numarası, Corendon Airlines çağrı merkezi numarası, Corendon Airlines iletişim numarası, Corendon Airlines çağrı merkezi, Corendon Airlines müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. Deniz Pek Diktas 8 Ağustos 2021

Yorum Yap