Kariyer Adam şikayet hattı, Kariyer Adam müşteri hizmetleri numarası, Kariyer Adam çağrı merkezi numarası, Kariyer Adam iletişim numarası

Kariyer Adam Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kariyer Adam çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kariyer Adam müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

2010 yılında kurulmuştur. Uzaktan eğitim üzerine çalışmalarını sürdüren firma özellikle iş arayanların sıklıkla başvurduğu yer olarak görünmektedir. Bunun haricinde kendini geliştirmek isteyen herkese kapısını açarak birçok eğitim ve araştırma alanlarında hizmet vermektedir. İş, sanat, dil, bilim ve diğer teknik alanlar gibi kategorileri içeren binlerce eğitim içerikleri ile aranılan bir yer haline gelmiştir.

Uzman akademisyenler ve alanında tanınan kişiler ile özellikle kariyer alanında ilerlemek isteyen öğrencileri buluşturan platform bu özelliği ile sektöründe oldukça önemli bir yer edinmiştir. Uzaktan eğitim ve araştırma konularında önde gelenler arasında yer alarak aynı zamanda da her yıl kendini geliştirip araştırma bütçesini arttırarak sürekli olarak güçlenmektedir.

Kariyer Adam Çağrı Merkezi Numarası

Bu asırda uzaktan eğitim kurumu olarak kendini geliştiren firma global erişim ve akademik eğitim kültürü gibi önemli konularda bunları yansıtan bir model olma misyonu ile hareket etmektedir. Yapılan araştırmalarda mükemmellik ve güçlü bir altyapı ile tam anlamıyla destek vermeye odaklanarak bilgilerin işlenmesini sağlama gibi konularda çalışmalarını aralıksız olarak sürdürmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Kariyer Adam müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti Kariyer Adam olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kariyer Adam ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Kariyer Adam çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Kariyer Adam Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 6 762

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kariyer Adam çağrı merkezi numarasına 444 6 762 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Ankara (Merkez) : Atatürk Bulvarı No:94/19-20 Kızılay/ANKARA

Telefon : 0 (312) 418 66 66 – 650 (312) 418 66 36

İzmir (Merkez) : İsmet Kaptan Mah. Hurriyet Bul Musullugil İş merkezi 5/1 Kat:3 D:301 Konak / İzmir

Tel:0 (232) 332 02 33

Türkiye’nin her yerinden erişim yapabilmeniz için aşağıdaki irtibat e posta ve numarasını kullanabilirsiniz.

444 6 762

info@kariyeradam.com

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Kariyer Adam iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Kariyer Adam sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Kariyer Adam iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Kariyer Adam iletişim bilgileri, Kariyer Adam telefon no, Kariyer Adam irtibat tel, Kariyer Adam canlı destek, Kariyer Adam müşteri temsilcisi, Kariyer Adam şikayet hattı, Kariyer Adam müşteri hizmetleri numarası, Kariyer Adam çağrı merkezi numarası, Kariyer Adam iletişim numarası

Yorum Yap