kariyernet-cagri-merkezi-numarasi

Kariyer.net Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Kariyer.net yani Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş, 1999 yılından bu yana faaliyetlerine devam etmekte olan insan kaynakları, iş bulma platformudur. Ülkemizin ve sektörünün lider markası konumunda olan Kariyer.net, işe alım süreçlerinde yeni teknolojiler, bu süreç içinde iş veren ile iş arayanı buluşturan platform halindedir.

Bugüne kadar bünyesinde toplamda 75 bini aşkın işveren, 24 milyonu aşkın özgeçmiş barındırmış; 13 adet ofisi ve 350 adet çalışanıyla faaliyetlerini son süratle devam etmektedir. Sadece iş bulma hizmetleri ile değil, eğitim ve sertifika hizmetleri de vermektedir.

Kariyer.net’ın 0216’lı ve 444’lü birer çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezleri aracılığıyla ilanlar hakkında detaylı bilgi alabilir, bir iş ilanı yayınlamak isterseniz bu konu hakkında detaylı bilgi alabilir, ilan danışmanına ulaşabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Kariyer.net Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 0 546
0216 468 76 00

Arama Terimleri: kariyer.net iletişim bilgileri, kariyer.net telefon no, kariyer.net irtibat tel, kariyer.net canlı destek, kariyer.net müşteri temsilcisi, kariyer.net şikayet hattı

Yorum Yap