LoL Çağrı merkezi İletişim Yardım Destek Sayfası Telefon Numarası

LoL Çağrı merkezi İletişim Yardım Destek Sayfası Telefon Numarası

Lol (League of Legends)

Savaş ve strateji oyunu sevenler için League of Legends oyunu efsane oyunlar arasında yer almaktadır. bu oyunda birbirinden farklı birçok karakter bulunmaktadır. Sizler ister müsabaka isterseniz de lig halinde düzenlenen karşılaşmalara katılarak hünerlerinizi sergileyebilirsiniz. Oyunun dünya genelinden birçok katılımcısı olduğu için rekabet ortamı hayli kızgın olmaktadır.

Savaş Özellikleri

Seçeceğiniz modlara göre isterseniz birebir savaşabileceğiniz gibi takım halinde de savaşlar yapabilirsiniz. Bu savaşlarda dikkat etmeniz gereken hususların en başında karakterlerin özelliklerini bilmeniz gelmektedir. öyle ki rakiplerinizin kuvvetli ve zayıf yanlarını tespit ederek buna göre stratejiler geliştirmek oyunun temel mantığıdır. Bunun için video sitelerinde geniş anlatımlar ve canlı oyunlar paylaşılmaktadır. Sizler de oyununuzu kayıt altına alarak bu şekilde sosyal medya platformlarında paylaşabilirsiniz.

Turnuvalar

Oyun online olarak oynandığı için dünyanın farklı yerindeki kimseler aynı anda bu oyunları oynayabilmektedir. Ancak bunun da dışında bazı platformlarda özel olarak turnuvalar düzenlenerek kazanana ödül verilmektedir. Öyle ki dünya genelinde bunu spor olarak kabul edenler de oldukça fazladır. Dolayısıyla büyük bir hayran kitlesinin bulunduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz.

Oyunlarda 2, 3 veya 5 kişilik takımlar kurarak savaşmaktasınız. Eğer belirli bir kitleniz yok ise bu durumda güncel maç arayarak maçlara dahil olabilirsiniz. Zira oyunu bir günde 12 milyon kişi kullandığı için illa ki oyuncu eksik olan karşılaşmalar bulunmaktadır. sizler de bunlara dahil olarak gücünüzü sergileyebilirsiniz.

Oyunda rakiplerinizin yanı sıra harita içerisinde de birtakım minyon karakterler bulunmaktadır. Bunlar da sizlerin öldürmesi gereken karakterler arasında yer almaktadır. bunları öldürmeniz halinde sizlere para ve deneyim puanı verilmektedir. Bu sayede çok daha güçlenmeniz söz konusu olmaktadır.

Karakterler

Oyun içerisinde 100’den fazla karakter bulunmaktadır. Bu karakterlerden bazıları hücum yaparken bazıları savunma yapmaktadır. Bazılarında sinsi bir şekilde yaklaşarak rakiplerinizi alt etmeniz gerekmektedir. Bazılarında ise açık seçik saldırmanız gerekmektedir. işte bu karakterlerin özelliklerini en iyi bilen ve en iyi şekilde uygulayanlar oyunda kazanmaktadır.

Oyun içerisinde sıralamalar da sürekli olarak güncellenmektedir. Bu kapsamda 30’uncu levele kadar çıktıktan sonra sıralamaya girmeye hak kazanmaktasınız. Bu sayede oyunda en iyi olanlar arasında kıyasıya rekabet yaşanmaktadır. Sizler de bu rekabet içerisinde oldukça zevkli mücadelelere imza atabilirsiniz. Oyunu ücretsiz bir şekilde oynayabileceğinizi de hatırlatmak isteriz. Ancak oyun içerisinde hızlı gelişim sağlamak istiyorsanız bu durumda ücret karşılığında bazı özellikler satın alabilirsiniz.

LOL’ün çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmamaktadır. Fakat yaşamış olduğunuz sorunlar hakkında destek sayfasından yardım bulabilirsiniz. Ayrıca yaşamış olduğunuz sorunları, LOL hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizimle de paylaşabilirsiniz.

LOL Destek Sayfası

Arama Terimleri: lol çağrı merkezi, lol iletişim, lol telefon numarası, lol müşteri hizmetleri, lol irtibat tel, lol mail adresi, lol yardım sayfası, lol destek, lol şikayet, lol hesabım kilitlendi, lol hesabım çalındı

Yorum Yap