3-adam-cagri-merkezi-numarasi

3 Adam Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

3 Adam, 2013 yılından bu yana ekranlarda olan bir talk show programıdır. Türkiye’nin en çok izlenen ve en gözde ikinci talk show programı olma niteliğini taşıyan 3 Adam programının sunuculuğunu Çok Güzel Hareketler Bunlar’dan da tanıdığımız ve küçüklükten beri çok yakın arkadaşlar olan Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç yapmaktadır. Program ilk başta Star TV’de yayınlanmaktaydı ancak Ekim 2013’de programın yayın haklarını Acun Medya almış, Ekim 2013’ten bu yana 3 Adam TV8 ekranlarında yayınlanmaktadır.

3 Adam’da her hafta birbirinden özel konuklar programa dahil olmaktadır. Gündeme bomba gibi düşen isimler, ünlü şarkıcılar, ünlü oyuncular, yeni vizyona giren filmin oyuncuları ve birbirinden komik komedyenler programa konuk olmaktadır. 3 Adam, çarşamba akşamları saat 20.00’da TV8 ekranlarında izleyenleriyle buluşmaktadır.

3 Adam’ın 0212’li bir iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara 3 Adam canlı yayın numarası olarak geçmektedir, bu numarayı arayarak yayına dahil olabilir, konuklara ve 3 Adam’a sorularınızı yöneltebilirsiniz.

3 Adam Canlı Yayın İletişim Telefon Numarası
0212 289 76 60

Arama Terimleri: 3 adam iletişim bilgileri, 3 adam telefon no, 3 adam irtibat tel, 3 adam canlı destek, 3 adam müşteri temsilcisi, 3 adam şikayet hattı

Yorum Yap