Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Araştırma Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Araştırma Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Araştırma Hastanesi, İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinde hizmet vermektedir. 1952 yılında, SSK Sultanahmet Hastanesi Hariciye ve Nisaiye Servisi adı ile faaliyete geçen bu sağlık kuruluşu, vatandaşlar tarafından her gün yoğun bir şekilde ziyaret edilmektedir.

Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Araştırma Hastanesi çağrı merkezi numarası 0212 404 15 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Vatandaşlar, bu kurum ve hizmetleri hakkında sormak istedikleri veya bilgi sahibi olmak istedikleri konular için bu sağlık kuruluşunun çağrı merkezi telefon numarasını merak etmektedirler. Her türlü sorularınız için 0212 404 15 00 numaralı telefon hattını arayarak kurum temsilcisinden bilgi alabilirsiniz.

Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Araştırma Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Vatandaşlar, randevular hakkında bilgi sahibi olmak için veya tahlil sonuçları, hastanenin uzman ekipleri gibi konularda bilgilenmek için bu kurumun müşteri hizmetleri numarasını öğrenmek istemektedirler. Her türlü soru ve problemleriniz için 0212 404 15 00 numaralı hattı arayarak birkaç dakika içerisinde operatörden bilgi almanız mümkündür. Randevu almak için ise 182 numaralı randevu hattını aramanız gerekmektedir.

Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 0212 404 15 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda hastaneye faks göndermek istiyorsanız, 0212 571 47 90 numaralı faks hattını kullanmanız da mümkün olmaktadır. Bu numaraya göndereceğiniz faks direkt kurum temsilcilerine ulaşacaktır.

Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Araştırma Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Vatandaşlar, kuruma telefon yoluyla ulaşmak istediklerinde beklememek için operatöre direkt bağlanmak istemektedirler. 0212 404 15 00 numaralı hattı aradığınızda karşınıza bir telesekreter çıkacak ve dahili numarayı bilip bilmediğinizi soracaktır.

Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Araştırma Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 404 15 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Dahili numarayı bilmiyorsanız telefonunuzdan 0 tuşuna basarak direkt olarak operatöre bağlanmanız mümkündür. Operatöre arama nedeninizi belirttiğiniz takdirde direkt sizi ilgili temsilciye aktaracaktır. İlgili temsilci her sorunuza cevap verecek ve sizi bilgilendirecektir.

Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Araştırma Hastanesi Şikayet Hattı

Vatandaşlar, kurum ile ilgili çeşitli şikayetlerini ilgili kişilere bildirmek istemekte ve bunu nasıl yapacaklarını merak etmektedirler. Şikayetlerinizi kurumun 0212 404 15 00 numaralı hattını arayarak kurum temsilcisine bildirmeniz mümkündür.

Şikayetinizi bildirebileceğiniz bir diğer yol ise e-postadır. Kurum ile ilgili bir şikayetiniz varsa istanbuleah34@saglik.gov.tr adresine göndereceğiniz e-posta ile şikayetinizi yetkili kişilere iletmeniz mümkün olmaktadır.

Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Araştırma Hastanesi şikayet hattı 0212 404 15 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Araştırma Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Araştırma Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 404 15 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Araştırma Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0212 404 15 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres Bilgisi : Atakent Mh. Turgut Özal Blv. No:46/1 34303 Küçükçekmece / İstanbul

Faks İrtibat Hattı : 0212 571 47 90

Çağrı Merkezi İrtibat Telefon No : 0212 404 15 00

Arama Terimleri: Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri, Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Araştırma Hastanesi telefon no, Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Araştırma Hastanesi irtibat tel, Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Araştırma Hastanesi canlı destek, Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Araştırma Hastanesi müşteri temsilcisi

Yorum Yap