Vivo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vivo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vivo çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Vivo müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Vivo şikayet hattına erişebilirsiniz. Vivo müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Vivo Çağrı Merkezi Numarası

Telefon ve kablosuz kulaklık ürünlerini bünyesinde bulunduran Vivo, uygun fiyat seçenekleri ve kaliteli ürünleri sayesinde tercih edilen bir isim haline gelmiştir. Henüz yeni bir marka olmasına rağmen oldukça kullanışlı ürünler sunması, bahsi geçen bu ismin ön planda olmasına yardımcı olmaktadır.

İlgili marka kapsamında sunulan ürünlere bakıldığı zaman yoğun bir talep olduğunu görmek de mümkündür. Kablosuz kulaklık veya telefon satın almak istediğinizde bahsi geçen markanın resmi web sitesini ziyaret edebilir veya çağrı merkezi numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Resmi tatiller dışında hafta sonu da dahil olmak üzere 09.00-19.00 saatleri arasında firma ile iletişime geçebilir ve taleplerinizi dile getirebilirsiniz. Bunun için 0 800 621 22 79 numaralı telefon numarasını aramanız yeterli olacaktır. Aynı zamanda satın almak istediğiniz ürünün stokta olup olmadığını da bu numara üzerinden öğrenebilirsiniz.

Vivo çağrı merkezi numarası 0800 621 22 79 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Vivo Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri hizmetleri numarası, ürün veya firma ile alakalı bir sorun yaşadığınızda tercih etmek isteyeceğiniz iletişim seçeneği olarak ön plana çıkmaktadır. Bu noktada bahsi geçen firma üzerinden ürün satın alan bireyler, ürünün teslim edilme süreci, iade edilmesi veya değiştirilmesi ile alakalı konuları müşteri hizmetleri numarası üzerinden iletmektedir.

Kablosuz kulaklık ve cep telefonu seçenekleri ile tanınan bu markanın müşteri hizmetleri numarasına ulaşmak istiyorsanız markanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Burada belirtilen 0800 621 22 79 numaralı hatta bağlanarak müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Bahsi geçen bu firmaya ait hizmet vermekte olan müşteri hizmetleri numarası, resmi tatiller dışında haftanın her günü çağrılarınıza cevap vermektedir. 09.00-19.00 saatleri arasında yapacağınız çağrılara net bir şekilde yanıt almanız mümkün olacaktır.

Vivo müşteri hizmetleri numarası 0800 621 22 79 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Vivo Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

İlgili firmadan hizmet alan ve bu hizmet doğrultusunda firmanın müşteri hizmetleri numarasına ihtiyaç duyan müşteriler, bu numaraya nasıl direkt olarak bağlanacaklarını merak etmektedir. firmaya direkt olarak bağlanmak için öncelikle 0 800 621 22 79 numaralı çağrı merkezi hattını aramanız gerekmektedir. bu hat hafta içi ve hafta sonu saat 09.00 ile 19.00 arasında siz değerli müşterilere hizmet vermektedir.

Yukarıda verdiğimiz hattı aradıktan sonra sizleri bir telesekreter karşılayacaktır. Bu telesekreterin yönlendirmeleri sonucunda ilgili tuşlamayı yaparak direkt olarak müşteri temsilcisine ulaşmanız mümkündür. karşınıza çıkan müşteri temsilcisine arama nedeninizi belirttiğiniz takdirde sizlere yardımcı olunacaktır.

Eğer firmaya yazılı olarak direkt ulaşmak istiyorsanız, telefonunuzun veya bilgisayarınızın internet tarayıcısına girerek https://www.vivo.com/tr/support adresine gitmeniz yeterli olacaktır. Bu adreste yer alan tüm kutucuları doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmanız durumunda 24 saat içerisinde firma yetkilileri sizlerle iletişime geçecektir.

Vivo müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0800 621 22 79 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Vivo Şikayet Hattı

Firmadan hizmet alan ve aldığı hizmet sonucunda bir şikayette bulunmak isteyen müşteriler bu şikayetlerini nereye ileteceklerini merak etmektedir. şikayetlerinizi telefon yoluyla iletebileceğiniz gibi aynı zamanda form doldurarak iletmeniz de mümkündür.

Şikayetinizi telefon ile arama yaparak iletmek istiyorsanız, telefonunuzdan 0 800 621 22 79 numaralı hattı aramanız gerekecektir. Bu hat haftanın her günü 09.00 ile 19.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Sizleri karşılayan müşteri temsilcisine şikayetinizi net bir şekilde iletmeniz durumunda mağduriyetiniz giderilecektir.

Firma ile alakalı şikayetlerinizi iletebileceğiniz bir başka kanal ise  https://www.vivo.com/tr/support adresidir. Bu adrese giderek sizden istenen bilgileri girmeniz durumunda şikayetinizi ilgili kısma yazabilir ve firmadan yanıt bekleyebilirsiniz. Firma müşterilerine genellikle 24 saat içerisinde cevap vermektedir.

Şikayetlerinizin eksiksiz bir şekilde alınabilmesi için net bir konuşma gerçekleştirmeniz gerektiğini lütfen unutmayınız. Şikayetiniz ile alakalı her türlü konuya değinmeli ve gerekirse bunu destekleyici belgeleri ilgili birime iletmelisiniz. Böylece mağduriyetiniz kolaylıkla giderilecektir.

Vivo şikayet hattı 0800 621 22 79 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Vivo müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Vivo şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Vivo Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0800 621 22 79

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Vivo çağrı merkezi numarasına 0800 621 22 79 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Vivo iletişim bilgileri, Vivo telefon no, Vivo irtibat tel, Vivo canlı destek, Vivo müşteri temsilcisi

One Response

  1. Zeynep 24 Ekim 2023

Yorum Yap